דרוש מידע מתי סיום השנה במעונות?

שוש1

משתמש צעיר
בתקופת הקורנה הן קיבלו בסך הכל דמי אבטלה ,
שזה ממש לא מתקרב לגובה המשכורת הרגילה...
בחודשי העבודה האחרונים הן היו עם סיכון גבוה לחלות בקורונה יותר מכל עובדת אחרת במשק בגלל העבודה עם ילדים(ועם הורים שלא מאד טרחו להישמע להוראות....)
אז קצת כבוד
יום אחד לפה או לשם....

ושיהיה ברור-אני גם עובדת שמונה שעות ביום וזקוקה לימים האלו!

שום בעיה
רק אם אפשר לעדכן את ההורים העובדים מראש זה יהיה יעיל לכל הצדדים
נראה לך שכולם יכולות לקחת חופש מהיום למחר?

le

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הטענה שלי היא וודאי לא מול המטפלות, אלא מול מנהלי המעון בלבד

התמת גם אמר לא לגבות כסף על פסח
אבל אם שלמנו על חופשת פסח למה שלא נקבל את הימים עכשיו?

אני גם לא חושבת שהתמת אמר לקצר את הימים בבוקר ובצהרים (בבוקר בשביל חיטוי בצהרים בשביל ליודעת)
והוא גם לא אמר לעשות ככ הרבה הדרגות כשחזרו
ילד ממשיך אפילו במעבר לשנה חדשה עם מטפלת חדשה אין לו הדרגות אבל כן זה שונה משום מה

בנוסף לא נשמע לי הגיוני בכלל להודיע על זה מהיום למר אם החשבון כ"כ פשוט יכלו לעשות אותו לפני שבועיים לפחות

גופי ארגון למענות ולזכויות שלהם יש הרבה והם עושים עבודה מעולה
חסר גוף כזה לצד של ההורים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה