דרוש מידע מתי סוף סוף המעונות והגנים נפתחים??

רות לוי

משתמש פעיל
רק חושבת על הילד שלי במעון שיחזירו אותו אחרי חודש לכזה בלאגן ואז אחרי יום יומיים יקבל מתנה בידוד של שבועיים...
ולא נדבר על התשלום במלא שהמעון בחוצפתו יגבה..
עדיף שלא יפתחו בכזאת צורה
או הכול או כלום..

gyh

משתמש מקצוען
אצלנו כתבו שאם לא יהיו שינויים יפתח המעון ביום שלישי כרגיל.

gyh

משתמש מקצוען
מה משנה מתי יפתחו??
השאלה היא לכמה זמן יפתחו??
גם כן שאלה מטרידה...
בינתיים אני מפרנסת אישה נחמדה שלוקחת עליהם חסות כל יום מ8:30 עד 13:30...
אבל מאד קשה לי העניין שאני צריכה להכין להם את האוכל ושאין לי את הזמן להתייחס עד 16:00 לגדולים.
כי ב13:30 כולם נוחתים עלי... מה עושות נשים שנמצאות עם הילדים בבית כל היום- על זה אני בכלל לא רוצה לחשוב....

אביודה

משתמש מקצוען
איזה מסקנות יש פה!!! עוד לא החליטו כלום.

ירון אברהם: ישיבת הממשלה תתחדש מחר - לא התקבלו עדיין החלטות לגבי החינוך.

עמליה דואק: לדברי בכירים במשרד החינוך, סביר להניח שפתיחת מערכת החינוך ביום שלישי תידחה.

הקו החרדי:
נתניהו: "ככל שחולפות השעות, מתברר לכולנו שהמצב מאוד מורכב ושיש לנו שולי ביטחון צרים מאוד. לכן, בעצה אחת עם שר הבריאות ושר הביטחון, נקבל החלטה ונבוא מגובשים. אנחנו נודיע עליה מחר" (עמליה דואק).

שר החינוך יואב גלנט: "לאור התמונה הקודרת שהוצגה על ידי המומחים לגבי התפשטות הנגיף, נידרש להערכת מצב מחודשת בכל המדינה, ובכלל זה במערכת החינוך" (עמליה דואק).

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון להיום יש צפי??
בהחלט יש צפי.
מעונות היום, גני הילדים וכתות א'-ד' נפתחו בחמישי שעבר.
בשלישי הבא יפתחו כתות ה' ו' י"א י"ב.
שבוע אח"כ כתות ז'-י'.

רגע, רגע, למה לא שמעתם על זה? כי כל זה קורה בערים צהובות, ירוקות וכתומות גבוליות עם 70% מתחסנים.
כל היתר לא קימים.

מעתה בבקשה החליפו את השאלה מתי יפתחו הגנים למתי נהיה ירוקים. או לכל הפחות כתומים גבוליים.

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
מגנן אותם, נזכר בכל השירים של רבי אלתר...
חוזר לצבוע בתוך השורה , בונה מגדלים ממגנטים וכו'...............
עד שמתחרפן קצת ושולח את כולם לשנת בוצר קצרה....

אברום 613

משתמש פעיל

SEARCH

הקבינט אישר: אלה היישובים שיוכלו לחדש מחר את הלימודים עד כיתה ד’
ילדי הגנים ותלמידי א'-ד' ביישובים שהפכו בסוף השבוע לצהובים או ירוקים יוכלו לשוב ללימודים. בתל אביב יפתחו את הגנים כבר מחר, בירושלים החליטו לחכות ליום שלישי

תלמיד בכניסה לבית הספר. אילוסטרציה // צילום: אבשלום שושני - פלאש 90
קבינט הקורונה אישר הערב כי יישובים שרמת התחלואה בהם ירדה בסוף השבוע ושהפכו לצהובים או ירוקים לפי מתווה הרמזור, יוכלו לפתוח את גני הילדים וכיתות א’-ד’ כבר מחר בבוקר. בזכות המהלך מוסדות לימוד במודיעין, הוד השרון, זכרון יעקב ושכונות שונות בערים הגדולות יוכלו לחדש את הלימודים החל ממחר, אולם חלקם בחרו לחכות עד יום שלישי.

D

Deleted 66182

אורח
לגבי פתיחת הגנים אם אכן יפתחו השבוע (אם כן לא לפני שלישי רביעי) שמעתי מהמפקחת שהילדים יהיו רוב הזמן בחוץ, בחצר והגן יתחלק ל-2 קבוצות כל יום באה קבוצה אחרת
איך שלישי רביעי כשמנגד הישראלים מתכננים חופשת סקי?

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען
בהחלט יש צפי.
מעונות היום, גני הילדים וכתות א'-ד' נפתחו בחמישי שעבר.
בשלישי הבא יפתחו כתות ה' ו' י"א י"ב.
שבוע אח"כ כתות ז'-י'.

רגע, רגע, למה לא שמעתם על זה? כי כל זה קורה בערים צהובות, ירוקות וכתומות גבוליות עם 70% מתחסנים.
כל היתר לא קימים.

מעתה בבקשה החליפו את השאלה מתי יפתחו הגנים למתי נהיה ירוקים. או לכל הפחות כתומים גבוליים.
ראיתי במפת הרמזור שבית שמש כתומה
אך כל המעונות עדיין סגורים.
לדבריך זה אמור להיות פתוח, לא?
או שמרוב ישיבה עם הילדים התחלתי להתבלבל בין הצבעים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה