דרוש מידע מתי סוף סוף המעונות והגנים נפתחים??

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קיבלתי טלפון מהגננת.
נו באמת.
הממשלה דנה אבל הגננת יודעת הכל. (אם כי זו בערך הכותרת רק עוד לא ברור מה יתבצע בפועל)
מסכנים הילדים.
פה אני חולקת עלייך.
בן השלוש שלי יהיה מאושר לשחק עם חבריו יום כן יום לא בחצר הגן. הוא יעדיף את זה מלהשאר בבית.
והתינוק במעון? לא נראה לי שמשהו ימנע מהמטפלת להכנס איתם פנימה כשצריך. כולה שלוש תינוקות (הרי חצאי קבוצות) אני סומכת עליה שתדע להסתדר עם ההנחיות.

אבל זה סתם גישה לכל המצב. אף אחד לא יודע כלום. ברגעים אלו דנים במתוה. החלטה לא התקבלה. וגם אחרי שתתקבל יקח קצת זמן לראות איך מתארגנים על הדבר הזה.

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
פותחים את הגנים בצורה הזויה ביותר - כן גם בערים אדומות.
קפסולות יום כן יום לא
ובחצר!

מסכנים הילדים.

מה שבטוח שאני לא שולחת בצורה כזו בע"ה.
אני כן אשלח בעז"ה
לפחות הילדה תהנה מקצת חברה, מה רע? אז מה אם יום כן יום לא, עדיף שתטפס על הקירות בבית עוד שבועיים עד שיואילו לפתוח רגיל?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ואם יהיה קריר וכל שכן אם יהיה ממש קר, גם תשלחו ?
אני אשלח לשעה עם מעיל.
כאמור אין לי ציפיות לחזרה לשגרה. מהמקום הזה הכל הרבה יותר קל.
השילוב בין גידול הילדים לעבודה קשה מאד. אבל מבחינתי לעת עתה זה נשאר ככה.
אם במקביל יהיו שעות שהילד יהנה עם חברים אני אהיה ממש ממש שמחה. לגמרי מגיע לקטנים שלנו.
(ולי יש עוד טיפת אמון במערכת החינוך שתחריג או שלא יתקיימו לימודים כשקר וגשום או שיכנסו לגן, אני לא באמת חושבת שמשרד החינוך ירשה לילדי ישראל ללמוד כשגשם מזרזף על ראשם, בעיני הכותרת מלמדת על לימודים לא פורמלים ולא רציפים. זה הכל וזה בסדר גמור לי בשלב זה ובהתחשב בנסיבות הקשות)

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני אשלח לשעה עם מעיל.
כאמור אין לי ציפיות לחזרה לשגרה. מהמקום הזה הכל הרבה יותר קל.
השילוב בין גידול הילדים לעבודה קשה מאד. אבל מבחינתי לעת עתה זה נשאר ככה.
אם במקביל יהיו שעות שהילד יהנה עם חברים אני אהיה ממש ממש שמחה. לגמרי מגיע להם.
אני בכל אופן לא חושב שלהוציא ילד בן 3-4 לקור במשך שעה (גם עם מעיל) זה לטובתו. זה אולי טובת האמא עד שיחלה חלילה, ואז ודאי גם היא תצטער.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני בכל אופן לא חושב שלהוציא ילד בן 3-4 לקור במשך שעה (גם עם מעיל) זה לטובתו. זה אולי טובת האמא עד שיחלה חלילה, ואז ודאי גם היא תצטער.
בלבולי מח. אני יוצאת איתם גם היום לשעה כמעט כל יום וכיף לנו מאד.
ואיזה טובה יוצאת לאמא מהוצאה לשעה. רק להלביש לארגן, לקחת להחזיר. אולי כשתהיה אמא תבין.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני קשר בין קור למחלה (צינון למשל) שנגרמת מחידק/וירוס.

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בלבולי מח. אני יוצאת איתם גם היום לשעה כמעט כל יום וכיף לנו מאד.
ואיזה טובה יוצאת לאמא מהוצאה לשעה. רק להלביש לארגן, לקחת להחזיר. אולי כשתהיה אמא תבין.
השבוע הוא אכן מתאים מאד ליציאה גם ליותר משעה. אבל כשבחוץ 7 מעלות, אף אחד לא יוצא. הגינה תמיד ריקה בקור. ואין סיבה שהחצר בגן תהיה מלאה ביום כזה.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש קשר הדוק בין קור למחלה. הוירוסים מתפתחים בתנאי קור.
טעיתי, יתכן ואכן יש קשר מסוים בין קור שגורם לגוף לקבל ביותר "קלות" את החיידק.
וראה כאן: https://academic.oup.com/fampra/article/22/6/608/497956

אבל לרוב, הסיבה היותר ברורה מחקרית, היא שהתחלואה בחורף עולה בגלל שאנשים נוטים יותר להיות בחללים סגורים ובלתי מאווררים, כך ששהות בחצר במקום בחלל הגן רק יגרום להפחתה בסיכויים להדבקה בנגיף הגורם לצינון ובשאר נגיפים (כגון...).

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
טעיתי, יתכן ואכן יש קשר מסוים בין קור שגורם לגוף לקבל ביותר "קלות" את החיידק.
וראה כאן: https://academic.oup.com/fampra/article/22/6/608/497956

אבל לרוב, הסיבה היותר ברורה מחקרית, היא שהתחלואה בחורף עולה בגלל שאנשים נוטים יותר להיות בחללים סגורים ובלתי מאווררים, כך ששהות בחצר במקום בחלל הגן רק יגרום להפחתה בסיכויים להדבקה בנגיף הגורם לצינון ובשאר נגיפים (כגון...).
תודה על המובאה, אבל המציאות חזקה מכל. כל בר דעת יודע שאם שולחים ילד בחורף לא לבוש מספיק חם, יש סיכוי גבוה שיחזור הביתה מנוזל ועם חום, וישאר כמה ימים בבית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה