מתי ההרשמה למשפחתונים לשנה הבאה?

• פותח הנושא GRN
  • פורסם בתאריך

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מקווה שלא הפסדתי...

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
זה תלוי בכמה הגננת מבוקשת... לגננת של הבן שלי למשל רושמים עכשיו לשנת תשע"ז...

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הבנתי מהמטפלת של הבן שלי שהם רוצים להעלות לחרדים ב 2 דרגות, המעונות והמשפחתונים החרדים עושים בלגאן, עוד לא התחיל הרישום בנתיים.

האיה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י pnina912100;1604017:
הבנתי מהמטפלת של הבן שלי שהם רוצים להעלות לחרדים ב 2 דרגות, המעונות והמשפחתונים החרדים עושים בלגאן, עוד לא התחיל הרישום בנתיים.

זה נכון שרוצים להעלות 2 דרגות אבל עדין לא התחיל רישום כי שכר המיני' הועלה ורוצים להעלות גם את שכ"ל המעונות בהתאם ולא הוחלט עדין בענין.

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
אפשר תמיד להיות מעודכנים לגבי ההרשמה באתר של משרד הכלכלה

sh12

משתמש מקצוען
אכן כך, עדיין לא התחילו ברישום מטעם התמ"ת
(בעיקרון גם המעונות לא יכולים לבצע רישום באופן רשמי)
בגלל ענין הדרגות וכנראה ביטול החוק...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה לכולכן
נרגעתי וגם נסערתי :)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י pnina912100;1604017:

זה נקרא שהאפליה מתבטלת עם ההסכם הקואליציוני,
יש שינוי?
או שממתינים שהממשלה תושבע?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה