מתווכחות, חוו דעתכם בבקשה...

בת ההרים

משתמש צעיר
מה דעתכם על הציור?
מיועד לספר לילדים

קבצים מצורפים

• מתוכחות.jpg
    KB 384.3 · צפיות: 12

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
יפה מאוד אך המבטים ביניהם לא מדוייקים . הילדה משמאל צריכה להסתכל יותר לכיוון הילדה מימין

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ציור יפה מאוד, הדמויות מעניינות, קצת השקעה וליטוש בנעליים (של הילדה הימנית בעיקר),
אצל הילדה השמאלית התיק שהיא מחזיקה ביד עומד ליפול כל רגע, משהו באחיזה לא מסתדר.
בהצלחה רבה.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
התנוחות טובות. אהבתי. אבל הימנית מסרבת לשמאלית, או לא מסכימה איתה. זה לא שיא הלהט של ויכוח. כווצי לימנית את העיניים, שני את ידה הימנית של הילדונת השמאלית לתנועה דרמטית יותר. חוץ מזה, לשמאלית - תאריכי מעט את הרגליים.

התיק של השמאלית צריך לבוא לקדמת החצאית, ושל הימנית - כמו ש*לאה העירה - שתחזיק אותו ולא תפיל אותו!

האוטובוס ברקע - אם הוא לא חלק מהעלילה - מיותר.

:)

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
התנוחות טובות. אהבתי. אבל הימנית מסרבת לשמאלית, או לא מסכימה איתה. זה לא שיא הלהט של ויכוח. כווצי לימנית את העיניים, שני את ידה הימנית של הילדונת השמאלית לתנועה דרמטית יותר. חוץ מזה, לשמאלית - תאריכי מעט את הרגליים.

התיק של השמאלית צריך לבוא לקדמת החצאית, ושל הימנית - כמו ש*לאה העירה - שתחזיק אותו ולא תפיל אותו!

האוטובוס ברקע - אם הוא לא חלק מהעלילה - מיותר.

:)

בת ההרים

משתמש צעיר
תודה רבה על כל ההערות החשובות, אפעל לפיהן. האוטובוס אכן הינו חלק מן העלילה.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ציור יפה! הבעות מענינות, אם כי לא חדות. נשמע משהו כמו:
"תוכלי להצטרף אלינו אם תרצי", אמרה גילי.
"לא תודה", השיבה מירי, "אני כבר אסתדר לבד."
לא רמת ויכוח חריפה יותר מזו, אולי זה מה שאמור הציור לבטא...
הייתי בוחרת להשחיר את הכביש בדרך אחרת, או בדרך זו בצורה שתראה פחות בוסרית ויותר מקצועית.
הערה קטנה, בתקווה שאני לא פוגעת - זו טיוטא?

בת ההרים

משתמש צעיר
אולי תמקדי: מה פרוש בדרך אחרת, או למה את מתכוונת כשאת אומרת מקצועית ולא בוסרית?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני מתכוונת שכרגע זה נראה שלקחת עט פיילוט 0.4 צבע שחור, וקשקשת במרץ קווים רבים לרוחב הכביש כדי למלא את השטח, ולא ממש הצלחת. מה גם שבאמצע הם עולים זה על זה, לא קו אחד רציף. יש אמנם צייר אחד (אולי יש עוד) איטלקי שכל הציורים שלו בנויים מקווים קווים, אבל זה קו אומנותי רציף ובטוח, ומעודן בצורה שמרחוק כלל לא נראה שמדובר בקווים קווים. זו נראית תמונה בטשטוש טבעי יפה.
בקיצור שהייתי הולכת לפי שיטת הצביעה הכללית, אלא שזה נראה כמו ציור שהולך להיות בגווני שחור אפור לבן, אני טועה?
אם כך, צריך להצליל אותו כמו את כל השאר, א"א שרק הוא יהיה מודגש. אני הייתי עובדת ממוחשב, איך את עובדת? בתקריב נראה היה לי שיש פה שילוב של יד ומחשב. נכון?

בת ההרים

משתמש צעיר
אכן, הציור הוא שילוב של יד ומחשב, וזה משום שהעט הגרפי שלי חדש ועדיין אינני מרגישה איתו נוח לחלוטין, האם יש סיבה שהשילוב יפריע? בתקריב אני מבינה שמבחינים בכך, אבל בספר?
למה זה נראה שהולך להיות כאן גם אפור? לא התכוונתי לזה. התכוונתי לרישום. ובכל אופן מדברייך אני מבינה שההשחרה כולה מיותרת, ומספיק היה מעט הצללה פה ושם על הכביש או בצדדיו. האם כך?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני לא בטוחה שההשחרה כולה מיותרת, זה דווקא מבליט את הבנות. אבל צורת ההשחרה הזו נראית לי סקיצה, לא שרטוט גמור.
אני אישית לא אוהבת "שילוב יד מחשב" אלא אם כן מדובר בקו וצבע, (נניח ציור ידני וצביעה ממחושבת או להפך, או צביעה בסיסית ממוחשבת והצללה ידנית ולהפך. זה יפה.)
בכל מקרה הציור צריך עוד מעבר. ציור חוזר בקו בטוח יותר, ואחיד... לדעתי.

amr

משתמש רשום
בטח למדת במקום מאוד ברמה!
הלואי עלי לצייר כלכך נכון...
הצלחה בהמשך!

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
amr<SCRIPT type=text/javascript> vbmenu_register("postmenu_320509", true); </SCRIPT>
שימי לב, הקפצת אשכולות בני חודשיים ויותר....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה