דרוש מידע מתארגנת קבוצה למעון פרטי בבני ברק ברמה גבוהה מיועד לאלו שאינם זכאים להנחה של התמ''ת

• פותח הנושא ETH
  • פורסם בתאריך

ETH

משתמש רשום
הרעיון הוא שמי שבלאו הכי לא מקבל הנחה חבל שלא יקבל שירות איכותי יותר הקבוצה מתארגנת ע''י ריקי קונשטט תחי' שניהלה מעון בעצמה ויש לה ידע רב בכל נושאים אלו כולל ידע נרחב בהתפתחות הילד המיקום הסופי תלוי בהתארגנות הקבוצה ניתן ליצור קשר בטלפון 050-4191374 מצ''ב המודעה שפורסמה היום בעיתון מידע בתנופה [חבל שהסורק שלי סורק רק שחור להבן]

קבצים מצורפים

• Scan_2018_02_13_23_06_12_889.pdf
    KB 247.4 · צפיות: 92

בשם

משתמש סופר מקצוען
לא מובן אם זה תנאי מעון או לא...
נשמע בדיוק כמו משפחתון
את מכירה אותה? יש לך יותר מידע? ניסיתי להתקשר ולא היה מענה- היה תפוס...

ETH

משתמש רשום
מדובר בקבוצה שעומדת להפתח כבר אחרי פסח לתשומת לב כאמור המחיר יהיה לא זול אבל שווה למי שבלאו הכי לא מקבל הנחה של התמ''ת או שמעונין בשירות ברמה פרטית כ''כ מתקבלים רעיונות מיוחדים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
..

קבצים מצורפים

• IMG_2624.JPG
    5.2 MB · צפיות: 65

ל123

משתמש מקצוען
חיפשתי כזה !
השנה אני מסודרת אבל אשמח לשמוע פרטים בהמשך בשביל שנה הבאה
יש לי הרבה רעיונות ובקשות מה הייתי רוצה שיהיה שם .. כל מה שבגללו ברחתי ממעון..

ETH

משתמש רשום
ככל הנראה הנ''ל עומד להפתח באיזור שמעיה מימון סוקולוב השלושה אלחריזי ומי שנמצא באיזור כדאי לו מאד להתעדכן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה