סקירה משקפיים ביבוא אישי

משבצת 2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ישנה אפשרות להזמין משקפיים ביבוא אישי מסין, מהאתר זני אופטיקל אני עשיתי זאת מספר פעמים ויש לציין שהמסגרות חזקות ואיכותן גבוהה.

הנתונים שצריכים לדעת הם:

המספר בR כלומר RIGHT עין ימין.
המספר בL כלומר LEFT עין שמאל.
הCYL איזה צילינדר יש בכל עין.
ובמצב שיש צילינדר צריך את רמת הAXIS כלומר איזה זווית צריך שיהיה הצילינדר.
ונתון אחרון הוא הPD כלומר המרחק שיש בין שני האישונים ובודקים אותו בעזרת סרגל מול העיניים, ומודדים כמה סנט' יש בין אישון לשני. זהו.

וזה משמעותי בעיקר למי שיש לו מספרים גבוהים (וכן מולטיפוקל) לדוגמא אני שיש לי מספר דו ספרתי בעיניים, משקפיים עם עדשות 1.74 בחנות רגילה יכול לטפס מחירם לסכום של ארבע ספרות+ ושם הם עולות באיזור ה120$

יש לי קרובי משפחה בעלי חנות משקפיים והם אמרו לי שאפי' הם לא מקבלים במחירי עלות מחירים כאלה.

אין מה לחשוש מתשלום מכס כי הם תמיד מצהירים מתחת לרף. (כך בכל אופן היה אצלי תמיד)

נ.ב. גם משקפיים לילדים יש שם בערך החל מ7$ כולל עדשות, ומי שמתכנן לקנות עבור ילדים כדי שיבדוק אם הוא צריך עבור כמה ילדים כי תמיד יש תוספת דמי משלוח של 10$, וכן בהזמנה יש אפשרות להוסיף קליפון של משקפי שמש ב4$ שהוא די משתלם כי הם מתאימים אותו במיוחד עבור כל סוג מסגרת כך שהוא נראה כחלק מהמשקף.
וכן לכל מסגרת יש את כל מידותיה כך שאפשר לחשב לפי הערכה ע"פ משקפיים קיימות אם זה מתאים, וכן יש אפשרות להעלות תמונה מהמחשב ואז האתר מתאים את המשקפיים על התמונה כך שיראו איך זה נראה.

נ.ב. מי שלא דחוף לו, עדיף שיחכה לזמני מבצעים מפורסמים.

מי שיכול שיעלה ל https://www.zennioptical.com/refer-a-friend ויזכה את הרבים בקופון 5$ מתנה
לא הצלחתי להגיע לסיום ההזמנה לאחר בחירת המסגרת והמספר.
מה עושים אחרי המסך הזה?
1639946975619.png

מאיר 4134

משתמש מקצוען
לא הצלחתי להגיע לסיום ההזמנה לאחר בחירת המסגרת והמספר.
מה עושים אחרי המסך הזה?
צפה בקובץ המצורף 1026696

פעם אחרונה קניתי לפני שנה וחצי, ואני רואה שהם שינוי קצת את התצוגה בקניה, אבל זכור לי ששואלים איזה סוג עדשה מעונינים (רמת עובי\האם להוסיף קליפון למשקפי שמש\עדשה צבעונית או שמשתנה ביציאה לשמש וכו')

משבצת 2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פעם אחרונה קניתי לפני שנה וחצי, ואני רואה שהם שינוי קצת את התצוגה בקניה, אבל זכור לי ששואלים איזה סוג עדשה מעונינים (רמת עובי\האם להוסיף קליפון למשקפי שמש\עדשה צבעונית או שמשתנה ביציאה לשמש וכו')
העניין הוא שהם נותנים לי רק אופציות של תוספות בתוספת תשלום
ואני לא מצליחה לבטל אותן

מאיר 4134

משתמש מקצוען
העניין הוא שהם נותנים לי רק אופציות של תוספות בתוספת תשלום
ואני לא מצליחה לבטל אותן

אולי אחת האופציות הינה מחוייבת המציאות כגון סוג עובי העדשות ש1.74 זה הכי דק וכו' והרי את צריכה עדשות כלשהן במשקפיים....

מאיר 4134

משתמש מקצוען
האם יש מידות למסגרות למבנה הפנים והרוחב?
והאם התמונות כך במציאות?
ומהי איכות העדשה?
תודה!

יש שם מערכת שמדמה את המשקפיים איך הם נראים ע"פ הפנים, ורואים גם איך הם נראות מתי שמזיזים את הראש וזה בצורה מאד יפה, וזה די חמוד, ונגשים לאופציה זו, מתי שלוחצים על TRY ON שנמצא בעמוד המסגרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה