עזרה משפטי מחץ לחתונה

ספלאש - עיצוב בשפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
קישוט בית של חתן וכלה ביום חתונתם...
אני צריכה משפטים או פתגמים שנונים ואפילו מצחיקים שילוו את קישוט הבית, על הקירות...

למשל, על עוגה בד"כ כותבים- "התחתנתם? עכשיו תאכלו אותה..."
או שמעתי גם- ציור של מטוס גדול שרואים מתוכו דמויות של החתן והכלה וכתוב- "הדקו חגורות, מתכוננים לנחיתה..."

אילו רעיונות יש לכם לתת לי שאפשר לבצע בקישוט הבית? סיסמאות מעניינות שיתלו על הקיר?

אודה מאוד לעזרתכם!!

ספלאש - עיצוב בשפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

ספלאש - עיצוב בשפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

ספלאש - עיצוב בשפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

ספלאש - עיצוב בשפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
זה בית פרטי, עם בערך 10 מדרגות לפני הדירה. אז את ההתחלה ב"ה יש לי...
#. אלבד אדום לאורך המדרגות ובצידי המדרגות לשים נרות של 24 שעות, כמו נרות נשמה אבל מפיצי ריח...
#. על דלת הבית לכתוב בגדול-"קול ישמע בהרי יהודה ובחוצות נתניה-ביתר קול ששון וקול שמחה וכו'..." ולצייר מעל לכיתוב- חומות ירושלים שהן חלק מחופה (מקווה להצליח...) ובצידי הדלת יהיו בגדול תמונה של החתן והכלה מהאירוסין, ורק אשתיל את הכלה בתוך שמלת כלה...
#. במקרר תחכה להם ארוחת בוקר בסגנון כפרי בעיצוב משבצות אדום לבן (כמו של פעם...) וסלסילות נצרים. חיברתי כבר כיתוב מחורז שמתאים לאווירה כפרית...
#. בתקרת החדר יהיו בלונים באדום-לבן-שחור וכיתוב ענק של I LOVE YOU - מפרחים ריחניים על המיטה...

כעת נתקעתי במה לקשט את הקירות... סיסמאות מצחיקות אך גם מעודדות ומחזקות.
פליז תחדדו עבורי ראשים! החתונה בעוד שבוע וראשי סתום מרעיונות...:(

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש הקראה חמודה שאת יכולה אולי לכתוב יפה בחדר שינה:
%D7%99%D7%A9-%D7%96%D7%95%D7%92-%D7%95%D7%99%D7%A9-%D7%96%D7%95%D7%92-jpg.349224

ספלאש - עיצוב בשפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש הקראה חמודה שאת יכולה אולי לכתוב יפה בחדר שינה:
%D7%99%D7%A9-%D7%96%D7%95%D7%92-%D7%95%D7%99%D7%A9-%D7%96%D7%95%D7%92-jpg.349224
מה זה הקראה חמודה???
הקראה מהמממממתתתתתתתת!!!!!
איכותית, מצחיקה וכל כך אמיתית....
תודה רבה רבה!!

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
חיי נישואין הם כמו יין - משתבחים עם השנים
מישהו אמר לחתן.
אחרי החתונה צריך לדעת שבויכוח יש שני צדדים
גם צד שלה וגם של אמא שלה. :p :D
חיים מאושרים הם מידה ולא מציאות
לוותר , לוותר ועוד פעם לוותר
זוגות מאושרים יש רק בחנות נעליים....
2 כללים לחיים מאושרים:

1. האישה תמיד צודקת
2. לקרוא מידי פעם את כלל 1, למקרה שתשכחו
חובה שיהיה בבית סולם
כדי לעזור לאישה לרדת מהעץ.
תאחלו לי בהצלחה, יש לי משפט הבוקר,
אני רק מקווה שאישתי תיתן לי להגיד אותו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה