עזרה משפטים יפים על משפחה

הצלוחעס

משתמש פעיל
היה פה לפני כמה ימים אשכול שאני לא מוצאת
היה בו רשימת שאלות או הגדים שמתאים לאנשים לעשות
כגון ללקק את מכסה המעדן
להבחין שהשני מתבייש
להקשיב באמת לזולת
ועוד משפטים רבים מד
אשמח מאד!!! למצוא את האשכול הנ"ל
מאד יעזור לי

המסודרת

משתמש מקצוען
היה פה לפני כמה ימים אשכול שאני לא מוצאת
היה בו רשימת שאלות או הגדים שמתאים לאנשים לעשות
כגון ללקק את מכסה המעדן
להבחין שהשני מתבייש
להקשיב באמת לזולת
ועוד משפטים רבים מד
אשמח מאד!!! למצוא את האשכול הנ"ל
מאד יעזור לי
מצאת אותו?

ג'יחניק

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
טיפ אחד התכנית שאתם עושים אין ענין שתהיה מותאמת לגברים בכל מקרה זה לא מענין אותנו....

צריכה לחשוב...

משתמש מקצוען
עדיין לא:(
ואני מאד!! רוצה את זה
אם מישהו יודע יעזור לי מאד
תודה
זה?

הצלוחעס

משתמש פעיל
זה?
כל הכבוד שהתאמצת
מעריכה מאד
אני לא בטוחה שזה האשכול הזה (אולי אני טועה)
היו שם משפטים שרלוונטיים גם לילדות לא רק לנשים
אבל אולי אני כבר לא זוכרת....
בכל מקרה גם מכאן יש לי הרבה מה להוציא
תבורכי!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה