דרוש מידע משנת יוסף- זיכויים- האם זה חוקי?

מצב
הנושא נעול.

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
מעניין....
לפני שבועיים ניסיתי להזדכות במייל על מוצרים חסרים או חלקיים, וקיבלתי מענה שאין זיכויים כלל דרך המייל (כי יש לקוחות שמשתמשים באופציה הזאת לרעה)

אבל פעם קודמת שהתלוננתי במייל קיבלתי זיכוי די מידי
גם לי ענו באדיבות כי זאת הסיבה!
הם עלו על אנשים שביקשו זיכוי שלא באמת מגיע להם.

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם לי ענו באדיבות כי זאת הסיבה!
הם עלו על אנשים שביקשו זיכוי שלא באמת מגיע להם.
ואני הקטנה לא מבינה...
מי שרוצה לגנוב / לקחת יכול גם ללכת ולקחת דברים מהתחנה שלא הזמין
ולא לדווח עליהם כלל ... ואף אחד לא ידע ואף אחד לא ישים לב
אז מה ההבדל???

שלויימע

משתמש רשום
עוד משהו,
לא היה קרטון עופות שהזמנתי,
רשמתי זיכוי,
אחרי שעתיים מתקשר אלי מנהל התחנה שאבוא לקחת את הקרטון של העוף המחולק,
כי מישהו התבלבל ולקח לעצמו את המחולק במקשום העוף השלם.
למה לדעתכם אני צריכה להתארגן שנית ליציאה???
זו לא שיכחה שלי, לא טעות שלי, ולא אני אמורה לספוג את זה!!!
לא מתאים לי לצאת מהבית לפי ראות עינהם!
זו הסיבה שאני גם ממעטת להזמין
אצלנו מנהל התחנה יכול להתקשר אפילו כמה פעמים שנבוא לקחת מהבית שלו דברים שכתבנו שהיו חסרים. כנראה אנשים לקחו בטעות והחזירו לו. זה ממש מעצבן.

משה 05276

משתמש מקצוען
צריך לקחת בחשבון שזיכוי לאשראי חזרה עולה להם עמלות,
אז הם לא מעונינים בזה,
אפשר להבין.

הם יחזירו, אבל הגיוני שחוסמים,
לא בא להם לשלם סתם,
בחירה אם רוצים זיכוי לאשראי או במערכת,
אם אנחנו הולכים ראש בקיר,
הם גם ילכו
זאת אומרת שמהיום יש לכל בעל עסק זכות לצפצף על החוק שחייבים להחזיר כסף
ולהגיד לו אתה רוצה זיכוי מה טוב רוצה כסף טוב אבל בתנאי שאתה לא יכול יותר לקנות פה
או לקבל את המחיר הרגיל אלא 2 שח יותר על כל מוצר
וואי וואי מה שאתה תעשה לכזה בעל עסק
ולגביי העמלות בדיוק בשביל זה על מוצר שאני לא רוצה בסוף יש ניכוי ע"פ חוק
ועם זה על מוצר שלא קיבלתי בעיה שלהם אנחנו לא גמח ולא בנק שלהם
גם אצלכם אם מגיעים אחרי חצי שעה מתחילת המכירה חסרים מוצרים?
יוצא שכמעט על בסיס קבוע אני "מלווה" כל שבוע כסף למשנת יוסף ע"ח המוצרים שיהיו חסרים עד לקיזוז מהמכירה הבאה.
בכלל, לא מבינה למה אם אני בהזמנה הכל ממוחשב איך יתכן שיש חוסרים ולמה צריך להרגיש שמי שחוטף-מרוויח ומי שלא- יחזור עם עגלה חצי ריקה?
הסיבה הפשוטה לחוסרים היא שהם תמיד מעגלים ללמטה
לדוגמא הזמינו לתחנה מסויימת 105 חבילות של פיתות
ובקרטון של פיתות יש רק 20 חבילות
הם יביאו רק 5 קרטונים שזה שווה 100 פיתות
ולכן מיד יוצא שחסר 5 חבילות
עכשיו יקפצו הצדקנים פה ויגידו הוצאת שם רע
אז אני מספר לכם שבדקתי את זה עם ספקים שעובדים איתם וכך זה מתנהל
להאשים ילדים ואת הלקוחות הכי קל

וכששלי פעם היה מגיע זיכוי ולא נתנו לי פשוט עשיתי הזמנה בסכום שהם היו חייבים לי
וביטלתי להם את העסקה כמובן התקשרו אליי שיש לי חוב אמרתי להם אנחנו מתקזזים
אתם חייבים אני חייב לכם מושלם כמובן הם איימו אנחנו נחסום אותך ולא חסמו לרגע
אל דאגה אני כבר לא קונה שם כלום

מדינה שלישית

משתמש חדש
אתם הזויים לחלוטין. כבר כתבו כאן שלושה פעמים ואני כותב שוב. מישהו מכריח מישהו לקנות במשנת יוסף? אלא מאי? אתם נהנים מהמיקום/ מהמחירים/ מה.. לא יודע מה. אולי גם מהשירות:) ולכן דורשים ממשנת יוסף להשתנות. לא רוצים. אל תקנו. זה בכל אופן מה שאני עשיתי. בודק כל שבוע מה יש במכירה ומחליט אם שווה לי לשלם את המחירים או שהם לא שווים את זה. מה שכן, הקונים מצביעים ברגליים. יש כל שבוע עשרות מכירות עם המון לקוחות מרוצים. לא מפרגנים למשנת יוסף - לכו תעבדו על המידות שלכם במקום ללכלך

משה 05276

משתמש מקצוען
אתם הזויים לחלוטין. כבר כתבו כאן שלושה פעמים ואני כותב שוב. מישהו מכריח מישהו לקנות במשנת יוסף? אלא מאי? אתם נהנים מהמיקום/ מהמחירים/ מה.. לא יודע מה. אולי גם מהשירות:) ולכן דורשים ממשנת יוסף להשתנות. לא רוצים. אל תקנו. זה בכל אופן מה שאני עשיתי. בודק כל שבוע מה יש במכירה ומחליט אם שווה לי לשלם את המחירים או שהם לא שווים את זה. מה שכן, הקונים מצביעים ברגליים. יש כל שבוע עשרות מכירות עם המון לקוחות מרוצים. לא מפרגנים למשנת יוסף - לכו תעבדו על המידות שלכם במקום ללכלך
החוק שווה לכל העסקים בארץ
אני הולך להציע לאושר עד ויש להפסיק לתת שירות וחזרות
לא מתאים לכם אל תבואו

מנהטן

משתמש פעיל
אז תקרא שוב ושוב את מה שנכתב...
אנשים רוצים החזר על הכסף, ואופן החזרת מוצרים בצורה הולמת.
לומר שוב ושוב אל תקנו- כבר לא רלוונטי.

מדינה שלישית

משתמש חדש
החוק שווה לכל העסקים בארץ
אני הולך להציע לאושר עד ויש להפסיק לתת שירות וחזרות
לא מתאים לכם אל תבואו
תתפלאו, אבל לפעמים המקומות האלו עושים יותר בעיות ממשנת יוסף כשמדובר במוצר תקול שעולה מאות שקלים. הם מפנים אתכם ליצרנים ומורידים מעצמם כל אחריות. לנו לבד היה 2 מקרים כאלה בשנה האחרונה באחת מ2 הרשתתות המדוברות. (ואני לא בקטע ללכלכך ולכן לא מציין באיזה מהם)

משה 05276

משתמש מקצוען
תתפלאו, אבל לפעמים המקומות האלו עושים יותר בעיות ממשנת יוסף כשמדובר במוצר תקול שעולה מאות שקלים. הם מפנים אתכם ליצרנים ומורידים מעצמם כל אחריות. לנו לבד היה 2 מקרים כאלה בשנה האחרונה באחת מ2 הרשתתות המדוברות. (ואני לא בקטע ללכלכך ולכן לא מציין באיזה מהם)
בתוך 14 יום היה תקול ולא הסכימו לזכות אותכם ?

ואולי זה היה מותנה בעת הרכישה שהאחריות היא של היצרן /יבואן /משווק
אגב גם במשנת רוב המוצרי חשמל הם באחריות היצרן /יבואן /משווק

מנהטן

משתמש פעיל
ולמה?
אני באמת שואל - לכן אשמח להסבר...
כי כל אחד באופן עצמאי עושה את החשבון שלו אם שווה לו או לא (כמה הזוי:))
אין צורך ברעיון גאוני ומקורי שכזה כי כבר ציפור לחשה את זה באוזן עוד לפני שנולד האשכול.
זה פשוט לא תשובה עניינית לנושא.
כמו שאני אתלונן על קופח/בנק וישר יגידו ״תעברו בנק!!!!״ ואו! רעיון אגדי שאף אחד לא חשב עליו ;)

בשורות טובות!

@YB@

משתמש פעיל
כי עסק אמור לתת שירות הגיוני
כלומר אם אתה נכנס לחנות ורואה שאין מזגן אתה ממשיך לקנות שם בשיא החום וממשיך לצעוק כל הזמן למה אין מזגן... אפילו שבכניסה לחנות יש שלט 'כאן אין מזגן'...

@YB@

משתמש פעיל
כי כל אחד באופן עצמאי עושה את החשבון שלו אם שווה לו או לא (כמה הזוי:))
אין צורך ברעיון גאוני ומקורי שכזה כי כבר ציפור לחשה את זה באוזן עוד לפני שנולד האשכול.
זה פשוט לא תשובה עניינית לנושא.
כמו שאני אתלונן על קופח/בנק וישר יגידו ״תעברו בנק!!!!״ ואו! רעיון אגדי שאף אחד לא חשב עליו ;)

בשורות טובות!
זה בדיוק העניין תעשה את החשבון שלך מתאים לך תקנה לא מתאים לך אל תקנה...
ואם החלטת שלא מאים לך התנאים שלהם זה לא הופך אום לגנבים או לא יודע מה....
פשוט תהיה ביזנסמן - טוב לך תקנה - לא טוב לך אל תקנה...

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
משנת יוסף גרמו לעסקים אחרים להסגר.
ובמקום שאני גרה אין איפה לקנות פירות בכשרות נורמלית חוץ מאצלם (היה סופר ובגללם זה נסגר).
אז כן היה תקופה שלא קניתי במשנת יוסף ואז לא היה בנמצא אצלי בבית פירות.
זה נשמע נורמלי?

משה 05276

משתמש מקצוען
כלומר אם אתה נכנס לחנות ורואה שאין מזגן אתה ממשיך לקנות שם בשיא החום וממשיך לצעוק כל הזמן למה אין מזגן... אפילו שבכניסה לחנות יש שלט 'כאן אין מזגן'...
אין קשר בין המשל לנמשל
אין חוק שחייבים מזגן -יש חוק לגבי ביטול עסקה
כשאין מזגן זה פוגע בחוויית קניה שלי לא מעבר-שלא מחזירים לי את הכסף שנלקח ממני על מוצר שלא קיבלתי חוץ מחוק זה קצת גזל

מדינה שלישית

משתמש חדש
בתוך 14 יום היה תקול ולא הסכימו לזכות אותכם ?

ואולי זה היה מותנה בעת הרכישה שהאחריות היא של היצרן /יבואן /משווק
אגב גם במשנת רוב המוצרי חשמל הם באחריות היצרן /יבואן /משוו
ו"אולי" גם במשנת פוליסת ההחזרים מותנה בעת ההזמנה???

זה שחילונים אוהבים להשמיץ חרדים כבר כתוב בגמרא. למה חרדים אוהבים להשמיץ חרדים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה