משכנתא / דחיית הלוואת גישור בימי הקורונה

אופססס ;)

משתמש מקצוען
שלום לכולם- אודה לעזרה.
יש לי הלוואת גישור שאמורה להסתיים בתקופה הקרובה.
התכנוו המקורי שלי היה להפוך אותה למשכנתא
היועץ משכנתא אמר לי שלא כדאי לקחת עכשיו משכנתא מפני שהריביות גבוהות ועדיף לבקש מהם לדחות את תשלום ההלוואת גישור לזמן מה מפני שעכשיו הריביות גבוהות וכל תיק משכנתא עכשיו הוא סיפור מייגע
ובכלל, כדי להוציא כעת משכנתא- כל הסיפור עם התלושים נ"ל נהיה מסובך בגלל החל"ת...
השאלה, לכמה שמו לערך יתנו לי לדחות? מה הסיבה שכדאי לבקש מהבנק לדחות? שרציתי למכור ואיו קונים עכשיו?
כמה זמן הבנק ייתן לי לדחות?

מה לעשות?

abc321

משתמש פעיל
בנק ישראל נתן הנחיות שמקילות על נוטלי המשכנתאות שמתחשבים לפי ההכנסה טרם היציאה לחל"ת לחשב יחס החזר מול הכנסה בתנאי שההחזר החודשי הוא עד 70% מההכנסה כרגע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה