משכנתא בלי ערב- יש חיה כזו?

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
משכנתא של אברך, 400 אל"ש
הכנסות של 3800
בלי זיופים וכו,
יש דרך להעביר איפשהו בלי ערב?

מוישי .

משתמש רשום
ערב בדרך כלל תלוי יותר בגיל ואיך החשבון מתנהל (בדרך כלל לא צריך) לגבי המשכורת הסיכוי שואף לאפס להוציא משכנתא בכזה הכנסה תצטרך להוציא עוד הכנסה מהכולל וכדומה כי הם דורשים מינמום שליש מהחזר אלא אם כן תוציא את זה בתור הלואה שאז הריבית יקרה יותר ולטווח זמן קצר

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
משכנתא של אברך, 400 אל"ש
הכנסות של 3800
בלי זיופים וכו,
יש דרך להעביר איפשהו בלי ערב?
אפשרי. ולא בשוק אפור!
אופציות:
1. היפוך לווים - מישהו אחר יהיה הלווה באופן רשמי - והאברך ממשכן, ויפתחו חשבון בנק משותף שממנו הכסף יורד כל חודש, והאברך יזין לשם את הכסף.
אם גם את זה הוא לא מעוניין -
2. חוץ בנקאי - שוק לבן (מפוקח ורגולטורי)! ריביות יקרות יותר, אך תהיה היתכנות להעביר את העסקה.
צריכים עזרה, פנו אליי - אני עושה הרבה עסקאות מיוחדות בפתרונות מימון גם חוץ בנקאיים.

להגיד שזו עסקה נכונה..??!!... קשה קצת.
כי אני גם ככה לא מבין ממה הם חיים, אז עוד לקחת על עצמם כסף הלוואות ???
אממה..
נס! "שבט לוי אוכלי המן", אז נכניס גם את המשכנתא לנס.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אפשרי. ולא בשוק אפור!
אופציות:
1. היפוך לווים - מישהו אחר יהיה הלווה באופן רשמי - והאברך ממשכן, ויפתחו חשבון בנק משותף שממנו הכסף יורד כל חודש, והאברך יזין לשם את הכסף.
אם גם את זה הוא לא מעוניין -
2. חוץ בנקאי - שוק לבן (מפוקח ורגולטורי)! ריביות יקרות יותר, אך תהיה היתכנות להעביר את העסקה.
צריכים עזרה, פנו אליי - אני עושה הרבה עסקאות מיוחדות בפתרונות מימון גם חוץ בנקאיים.

להגיד שזו עסקה נכונה..??!!... קשה קצת.
כי אני גם ככה לא מבין ממה הם חיים, אז עוד לקחת על עצמם כסף הלוואות ???
אממה..
נס! "שבט לוי אוכלי המן", אז נכניס גם את המשכנתא לנס.
היפוך לווים אפשר כל אחד? לא רק משפחה קרובה ממש???

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
היפוך לווים אפשר כל אחד? לא רק משפחה קרובה ממש???
בגדול, זה רק בקרבה ראשונה, כמו ערב [אולי זה אפילו בנהלי בנק ישראל].
בקטנה, ייתכן ובאישור מיוחד בחיתום יהיה ניתן גם ללא קרבה ראשונה.
בכ"מ, להכניס מישהו שיהיה רשום כבעלים נוסף/שותף בנכס - והמשכנתא עליו, זה בודאי לא בעיה, וזה כבר אופציה - 3.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אפשרי גם אפשרי, אם כי קשה.
בגדול נהלי בנק ישראל אוסרים מעל 50% החזר מהכנסה, אמנם מקשיחים את הקצאת ההון מעל 40%, מה שגורם לעליית ריביות, אמנם נכון שהבנקים לא אוהבים לתת יותר מ33% החזר מהכנסה, אבל בהחלט אפשרי, יחס ההחזר במקרה הזה הם על גבול ה40% בהנחה שאחוזי המימון הם 45-60% מערך הנכס, אם הם יותר מכך אז זה ממש בעיה, אם כי עדיין פתיר, אם הם פחות מכך אז זה עובר חלק אחוזי מימון.
לגבי הוספת התחייבויות, אם האברך הנ"ל מתכוון לגור בדירה שהוא קונה, הרי שיש פה חיסכון משמעותי כל חודש לעומת השכירות.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
משכנטוב . כל הכבוד. בהחלט מוסיף המון תבונה בקבוצה. רואים שהוא ממש בענינים

לאה יצחק

משתמש חדש
אני ממליצה לך מאוד להרים את ההכנסות זה ממש לא נכון מה שאתם עונים לו כי גם אם זה יעבור חלק הרביות היו יותר גבוהות למה ??
תעלה הכנסה תבוא כמו מלך לבנק ויש מלא דרכים לזה

לאה יצחק

משתמש חדש
תתקשר לבנק ישראל דוח נתוני אשראי לשלושה שנים אחורה ואין לי בדוח שום בעיות אז אין לך מה לפחד

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אני ממליצה לך מאוד להרים את ההכנסות זה ממש לא נכון מה שאתם עונים לו כי גם אם זה יעבור חלק הרביות היו יותר גבוהות למה ??
תעלה הכנסה תבוא כמו מלך לבנק ויש מלא דרכים לזה
ברור שהכי טוב זה לבוא עם הכנסות טובות, אבל מדובר על אדם שאין לו את ההכנסות הנ"ל, ומעוניין במשכנתא אף על פי כן, זה השאלה שנשאלה ועל זה עניתי תשובה

א12345

משתמש פעיל
ברור שהכי טוב זה לבוא עם הכנסות טובות, אבל מדובר על אדם שאין לו את ההכנסות הנ"ל, ומעוניין במשכנתא אף על פי כן, זה השאלה שנשאלה ועל זה עניתי תשובה
הכונה היתה כנראה
שיש עוד דרכים ליצור הכנסות גבוהות חוץ מלעבוד:)

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
הכונה היתה כנראה
שיש עוד דרכים ליצור הכנסות גבוהות חוץ מלעבוד:)
ידידיי היקרים,
את השורות הבאות אני כותב באמת מדם ליבי, וכמישהו מתוך התחום - גם מתוך היכרות כאובה עם הנושא..
בימים האחרונים, עלה הנושא שנזכר כאן [יצירת "הכנסות" לצרכי נטילת משכנתא מהבנק - ללא עבודה], על סדר היום בקבוצות היועצים של ההתאחדות.
רוח הדברים היתה - אצבע מאשימה מופנית לכיוון של המחנה שלנו, כמי שהתופעה פושה אצלנו יותר, ו"שיטה רווחת ומקובלת".. של ציבור שכדי להשיג תנאים טובים ורווחים כלכליים, לא בוחל בלשקר ולרמאות וכו'.
הטענה עוד היתה מעבר - שבסופו של דבר, ייעוץ המשכנתאות כולו יאבד את האמון בעיני הבנקים בכלל ובנק ישראל בפרט - וזה ממש כמו אדם שיושב באניה בחדרו, ומנקב חור ברצפת החדר - שבסוף כל האניה טובעת. ואם זה יקרה, רוב יועצי המשכנתאות היום אינם מהמגזר שלנו, וכל הכעס והאשמה יופנו אלינו..
[כמובן, שמיד היו כאלה שנזעקו שאסור להכליל, וזה לא רק אצלנו - אבל... עד כדי כך שיועץ מאנ"ש שלא יודע ללכת בדרכי ה' וליצור "יש מאין" - לא שווה הרבה..].

אז ראשית ומעל הכל - דעו נא! כי הדבר גורם לחילול ה' נורא ממש!!
אף אחד לא מטומטם, וא"א לשמור על הדברים חסויים, והקלון בסוף מתגלה לעין כל.. מי רוצה לתת את הדין על כך שקומץ יועצים/לקוחות משחיר את המחנה כולו בתג של רמאים וזייפנים וגנבים "ודובר שקרים לא יכון לנגד עיני".. על חילול ה' אין כפרה!! ושאף אחד לא יעצום עינים, ויחשוב שלא יודעים על כך.
אנחנו יודעים נהדר להילחם על חנויות הסלולאר הכשר כעל עיקרי היהדות [בלי לזלזל חלילה בענין], ועל "נקי כפים ובר לבב, אשר לא נשבע למירמה" זה לא חלק מהיהדות ??

אני מכיר את הגישה שטוענת שהבנקים - רוצים את העסקאות, ומעלימים עין, ולא אכפת להם. ובכן מבירור וידיעה, זה הרבה יותר מטיפשות ונאיביות - זה שקר גס ["לטהר את השרץ"], והיפך המציאות. אני מכיר 4 יועצים - שהבנקים עצמם חושדים בהם, ועושים להם "צרות" על כל מסמך שהם מביאים.. אני גם מכיר אישית 2 יועצים שהגיעו עם סיפורים כאלה לבית משפט ולמאסר על תנאי, והכל בהכוונת הבנק עצמו.. כי הם "יצרו הכנסות ללא עבודה".
והסיבה לכך היא, שלבנקים יש מספיק עסקאות די והותר, גם בלי עסקאות שנתמכות בפוטושופ וPDF. תאמינו לי! כל חודש נשבר השיא של החודש הקודם - כבר 4 חודשים ברצף.. וכמה עסקאות מפוקפקות בסיכון, לא ממש עושות להם את זה..

מעבר לזה - אני יודע, שכעת הנושא קיבל מפנה חד, ועלה לסדר היום לטיפול [יותר מידי גורמים בכירים הקשורים לתחום כועסים נורא על התופעה]. מה שגם עלול לגרום ללקוחות/יועצים להיתפס כשקרנים ולאבד כל סיכוי לקחת הלוואה/משכנתא, ועוד יותר תביעה משפטית - וגם הסיפור יתפוצץ ויתפרסם בתשקורת שתעשה מאיתנו אוסף נוכלים.

לכן אבקש ממכם - נא ואנא! מי שאכפת לו מכבוד ה', וחותמו של הקב"ה אמת, ועסקאות שנעשות שלא ביושר אין בהם ברכה, יש מספיק דרכים טובות וישרות לפתור בעיות, גם בלי להגיע לדרכים עקלקלות.. ואם לא? - אולי זו לא עסקה שהי"ת חפץ בה.
החותם בכאב לב על חילול ה', ועל כך שהאמת תהא נעדרת..

ממלכתי

משתמש מקצוען
ידידיי היקרים,
את השורות הבאות אני כותב באמת מדם ליבי, וכמישהו מתוך התחום - גם מתוך היכרות כאובה עם הנושא..
בימים האחרונים, עלה הנושא שנזכר כאן [יצירת "הכנסות" לצרכי נטילת משכנתא מהבנק - ללא עבודה], על סדר היום בקבוצות היועצים של ההתאחדות.
רוח הדברים היתה - אצבע מאשימה מופנית לכיוון של המחנה שלנו, כמי שהתופעה פושה אצלנו יותר, ו"שיטה רווחת ומקובלת".. של ציבור שכדי להשיג תנאים טובים ורווחים כלכליים, לא בוחל בלשקר ולרמאות וכו'.
הטענה עוד היתה מעבר - שבסופו של דבר, ייעוץ המשכנתאות כולו יאבד את האמון בעיני הבנקים בכלל ובנק ישראל בפרט - וזה ממש כמו אדם שיושב באניה בחדרו, ומנקב חור ברצפת החדר - שבסוף כל האניה טובעת. ואם זה יקרה, רוב יועצי המשכנתאות היום אינם מהמגזר שלנו, וכל הכעס והאשמה יופנו אלינו..
[כמובן, שמיד היו כאלה שנזעקו שאסור להכליל, וזה לא רק אצלנו - אבל... עד כדי כך שיועץ מאנ"ש שלא יודע ללכת בדרכי ה' וליצור "יש מאין" - לא שווה הרבה..].

אז ראשית ומעל הכל - דעו נא! כי הדבר גורם לחילול ה' נורא ממש!!
אף אחד לא מטומטם, וא"א לשמור על הדברים חסויים, והקלון בסוף מתגלה לעין כל.. מי רוצה לתת את הדין על כך שקומץ יועצים/לקוחות משחיר את המחנה כולו בתג של רמאים וזייפנים וגנבים "ודובר שקרים לא יכון לנגד עיני".. על חילול ה' אין כפרה!! ושאף אחד לא יעצום עינים, ויחשוב שלא יודעים על כך.
אנחנו יודעים נהדר להילחם על חנויות הסלולאר הכשר כעל עיקרי היהדות [בלי לזלזל חלילה בענין], ועל "נקי כפים ובר לבב, אשר לא נשבע למירמה" זה לא חלק מהיהדות ??

אני מכיר את הגישה שטוענת שהבנקים - רוצים את העסקאות, ומעלימים עין, ולא אכפת להם. ובכן מבירור וידיעה, זה הרבה יותר מטיפשות ונאיביות - זה שקר גס ["לטהר את השרץ"], והיפך המציאות. אני מכיר 4 יועצים - שהבנקים עצמם חושדים בהם, ועושים להם "צרות" על כל מסמך שהם מביאים.. אני גם מכיר אישית 2 יועצים שהגיעו עם סיפורים כאלה לבית משפט ולמאסר על תנאי, והכל בהכוונת הבנק עצמו.. כי הם "יצרו הכנסות ללא עבודה".
והסיבה לכך היא, שלבנקים יש מספיק עסקאות די והותר, גם בלי עסקאות שנתמכות בפוטושופ וPDF. תאמינו לי! כל חודש נשבר השיא של החודש הקודם - כבר 4 חודשים ברצף.. וכמה עסקאות מפוקפקות בסיכון, לא ממש עושות להם את זה..

מעבר לזה - אני יודע, שכעת הנושא קיבל מפנה חד, ועלה לסדר היום לטיפול [יותר מידי גורמים בכירים הקשורים לתחום כועסים נורא על התופעה]. מה שגם עלול לגרום ללקוחות/יועצים להיתפס כשקרנים ולאבד כל סיכוי לקחת הלוואה/משכנתא, ועוד יותר תביעה משפטית - וגם הסיפור יתפוצץ ויתפרסם בתשקורת שתעשה מאיתנו אוסף נוכלים.

לכן אבקש ממכם - נא ואנא! מי שאכפת לו מכבוד ה', וחותמו של הקב"ה אמת, ועסקאות שנעשות שלא ביושר אין בהם ברכה, יש מספיק דרכים טובות וישרות לפתור בעיות, גם בלי להגיע לדרכים עקלקלות.. ואם לא? - אולי זו לא עסקה שהי"ת חפץ בה.
החותם בכאב לב על חילול ה', ועל כך שהאמת תהא נעדרת..
כל מילה [אגב אותו הדבר בדמי לידה ]
מה שכן אפשר ללכת באמת לעבודה נוספת לכמה חודשים ואחרי שלוקחים משכנתא לעזוב

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
כל מילה [אגב אותו הדבר בדמי לידה ]
מה שכן אפשר ללכת באמת לעבודה נוספת לכמה חודשים ואחרי שלוקחים משכנתא לעזוב
נכון מאד!
אבל למה לעזוב?? ;):p

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה