מודעה משועממים בבית? כנסו למשחק טריוויה בלייב✨ ויש גם פרס מיוחד בשווי 1200 ש"ח! >>>

מצב
הנושא נעול.

חזקי רייך

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
1605989390596.png

1605989408820.png

1605989525685.png

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
היי,
הגעתי לקראת סוף המשחק, אחרי המון חודשים שלא שיחקתי ( - מהקיץ!!!), וחייבת לאמר שזו היתה חוויה שונה לחלוטין!
הוידיאו היה חלק יחסית (-נטפרי), עם קטיעות בודדות, הסאונד מעולה, ההצבעה הרבה יותר קלה ונוחה.
כמה הארות חשובות:
1. לקח לי כמה דקות מהרגע שנכנסתי ללינק ועד שנפתח לי המסך, אבל ברגע שנכנס זה כבר רץ.
2. בהתחלה לא היה לי סאונד, עד שהאירו את תשומת ליבי לזה:
1605990418533.png

מומלץ לשים לב לגודל שלו ביחס למסך, צריך גאונות מיוחדת כדי להבחין בו :).
3. יש לפעמים תשובות שאם לוחצים מספר פעמים, עדיין לא מקבלים תגובה, ואז אחרי כמה שניות פתאום המסך מוצף בהודעות של קליטת התגובה, במקום "כבר הצבעת לשאלה זו", כמו כאן:
1605990669737.png

חוץ מזה שכותבים "באיזו שעה" ;).

תודה, וכיף לראות אתכם הולכים ומשתפרים :D
המון הצלחות!

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני שלחתי את הקישור למישהו שמסונן עם נתיב, הם ניסו להתחבר בהתחלה למשחק, וזה מה שזה הראה להם:
image.png

הם ניסו בעשר דק' הראשונות, ואח''כ התייאשו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה