כללי משהו שנורא עיצבן אותי

פרידה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
השבוע נכנסתי לפורום וראיתי מודעה שהעלו לחוו"ד הבסיס היה טוב אבל בהחלט דרש שיפור
הגרפיקאים/יות טובי הלב של פרוג כמובן נתנו עצות מחכימות במיוחד וחוו"ד מעולה
השבת פתחתי איזה עיתון שהיגיע ואני רואה את המודעה בלי שום תיקון! כמות שהיא!

ועכשו לחוו"ד
לשם מה העלו את העבודה? סתם שנתרשם מרמת היצירות?לזה יש תיק עבודות...
ואם גרפיקאים מכוונים אותך לשינוי נכון ומקצועי למה לא להקשיב?
אני מרגישה שהפורום הפך להיות מין יחצנות של עבודות ולא רצון להתקדם ולהשתפר
אני פונה במיוחד למתחילים/ות תלמדו מהפורום!
זה מקדם ומכוון ורק רוצה להועיל אין פה שום ענין אחר וחבל על אלה שלא מנסים להתקדם ולהתמקצע.....
בהצלחה לכולנו!

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
ומה אם הוא/יא העלו את העבודה אחרי שהם שלחו אותה לפרסום?
שלא תחשבו שמה שאתם אומרים הולך לפח גם אם זה לא ממומש בעבודה הנוכחית זה בטוח נלקח בחשבון בעבודה הבאה

אתיש

משתמש רשום
אני גם ראיתי כמה עבודות בגלרית "עבודות משתמשים" ללא שום שינוי אחרי שבקשו עליהם חוו"ד ושיפורים,

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מצד אחד זה מעצבן אבל בהחלט העולם יותר רחב מאשר מה שנראה לעין
אני יכול להעיד על עצמי שהיו כמה פעמים שהתייעצתי ומאוד רציתי לשנות אבל הלקוח/אשתו/והתינוק שלו לא נתנו לי
אבל לקחתי אותם לעבודות הבאות וככה השתדרגתי במשך הזמן

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
הנה אני לדוגמא, העליתי עבודה לחוות דעת.
רציתי לתקן לפי כל העצות החכמות שקיבלתי
אבל לא הספקתי ונאלצתי לשלוח את המודעה כמו שהיא.
זה לא אומר שלא הערכתי את העצות, פשוט לא היה
לי זמן לפעול על פיהן.

כדאי לדון לכף זכות לפני שמתעצבנים

פרידה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
וזה בדיוק מחזק את מה שאמרתי
אם העבודה ירדה כבר לדפוס לשם מה להעלות אותה לפורום????
(אני כמובן לא מתכוונת לעבודות של לחץ גם אני יודעת מזה גרפיקאים שלחוצים להוריד לדפוס וכו' ואם יש משהו שיכול לדון לכף זכות זה בהחלט אני שיודעת במה דברים אמורים...)

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י פרידה;592521:
וזה בדיוק מחזק את מה שאמרתי
אם העבודה ירדה כבר לדפוס לשם מה להעלות אותה לפורום????
(אני כמובן לא מתכוונת לעבודות של לחץ גם אני יודעת מזה גרפיקאים שלחוצים להוריד לדפוס וכו' ואם יש משהו שיכול לדון לכף זכות זה בהחלט אני שיודעת במה דברים אמורים...)

לא הבנת מה שכתבתי. אני למשל כשביקשתי חוות דעת, התכוונתי גם לתקן
את כל התיקונים שהוצעו, ושנראו לי רלוונטיים. אבל בגלל לחץ לא הספקתי ונאלצתי להוריד לדפוס ככה.

זו הדוגמא שלי וכמו שלי זה קרה, קורה גם לאחרים.
לא צריך להתעצבן מזה.

סימן טוב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
זה עוזר לקבל חוות דעת גם אחרי שהמודעה יצאה, כי זה לימוד חשוב לפעמים הבאות. העזרה של חברי הפורום משמעותית וראויה להערכה. כמובן שכל אחד יעשה כפי יכולתו.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י פרידה;592457:
השבוע נכנסתי לפורום וראיתי מודעה שהעלו לחוו"ד הבסיס היה טוב אבל בהחלט דרש שיפור
הגרפיקאים/יות טובי הלב של פרוג כמובן נתנו עצות מחכימות במיוחד וחוו"ד מעולה
השבת פתחתי איזה עיתון שהיגיע ואני רואה את המודעה בלי שום תיקון! כמות שהיא!

ועכשו לחוו"ד
לשם מה העלו את העבודה? סתם שנתרשם מרמת היצירות?לזה יש תיק עבודות...
ואם גרפיקאים מכוונים אותך לשינוי נכון ומקצועי למה לא להקשיב?
אני מרגישה שהפורום הפך להיות מין יחצנות של עבודות ולא רצון להתקדם ולהשתפר
אני פונה במיוחד למתחילים/ות תלמדו מהפורום!
זה מקדם ומכוון ורק רוצה להועיל אין פה שום ענין אחר וחבל על אלה שלא מנסים להתקדם ולהתמקצע.....
בהצלחה לכולנו!

מעשה ש כ מ ע ט היה

פעם העליתי מודעה לחוו"ד, שגרפיקאית הכינה לי, וקיבלתי כמה עצות לשיפורים, שלדעתי היו מאד מאד במקום.
כשפניתי לגרפיקאית לעשות את השינוי היא רצתה על זה מחיר בשמים (בפרוג אמרו לה לא לתת שינויים בחינם, ולקחת מחיר גבוה על כל שינוי), וזה לא היה שוה את המחיר, אז נשארתי עם המודעה הישנה. - וכמובן שבשביל מודעה חדשה פניתי לגרפיקאית אחרת.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני חוזרת על דעתי שראוי ליצור קטגוריה נוספת להעלאת עבודות, תחת הכותרת "שיתוף".
מי שיעלה עבודות בקטגוריה זו, יהיה ברור שהוא מעלה על מנת לשתף ולא על מנת לקבל הצעות מעשיות לתיקונים (גם בקטגוריה זו, רלוונטי לענ"ד להעיר הערות אם יש, אבל מתוך הבנה שהמשתף לאו דווקא יקבל אותן או יתייחס אליהן).

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בנוסף למה שנכתב לעיל.

א. אני כצופה נהנה לראות עבודות טובות. יש לי תיקייה שלמה בסימניות של אתרים שעמוסים בעבודות גראפיות משובחות לעילא, וכשאני מחפש השראה, אני נכנס שם לדפדוף ארוך.
ב. לאנשים תמיד נעים לקבל פידבקים חיוביים על העבודות שלהם, בעצם עזבו חיוביים, פידבקים לדעת אם הרמה שלהם היא כמו שהם חושבים.
ג. לא כל חוו"ד היא אכן רלוונטית. אם גרפיקאי\ת שהצצה בתיק עבודותיו מגלה שרמתו אינה לשביעות רצון מבקש החוו"ד, מדוע הוא נדרש להישמע לצו טעמו של זה?
ד. למה זה נורא עיצבן אותך?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
כמעט כתבתי את זה ובסוף לא כתבתי מחשש שאולי מישהו ייפגע.
אבל דעתי כדעתך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה