עזרה משהו מוזר בחשבון מייל

היום נכנסתי למייל הזה בצהריים, עכשיו אני מנסה להיכנס שוב, אבל כתוב לי -פג תוקף השסן.
שאני מנסה להיכנס ואחרי שאני מזינה סיסמה, יש לי את זה:
1698602026592.png

ואחרי שאני מכניסה את המספר שלי מופיעה לי הודעה שהיו יותר מידי ניסיונות לאמת עם הטלפון הזה...

מה זה אומר?!

אנטוריום

משתמש מקצוען
זה סוג אימות שגוגל שולח כדי לבדוק במקרה של חשבון שיש לגביו חשש
[ההודעה הזו היא כנראה בסגנון ישן יותר.. אני מכיר את זה בגוגל במראה קצת יותר חדש]
בעקרון אחרי 7 יממות זה אמור להפסיק לבקש את זה...
עדיף להמנע מלנסות שוב ושוב ולחכות עד שיפוג הצורך באישור הזה
באופן כללי זה מעדיף פלא' שיש לו אפשרות לקבל הודעות [למרבה ההפתעה יש פלא' כשרים שמסוגלים לקבל הודעות טקסט רק מגוגל]

הצ'ייסר

משתמש רשום
עריכה תורנית
גם לי זה קרה היום בדיוק עם הודעה כמו שמצורפת בתמונה למעלה, אבל לא בחשבון גוגל רגיל, אלא בגוגל וורקספייס.
מה עושים תכלס?
יש מצב שזה קשור למלחמה/האקרים/חמאס/איראנים/רוסים/משועממים?

paoawaear

משתמש פעיל
ניסיתי עכשיו לקבל אימות לנייד אחר, וגם עליו הוא כותב לי שהיו מידי הרבה נסיונות...
מה עושים?

[ההודעה הזו היא כנראה בסגנון ישן יותר.. אני מכיר את זה בגוגל במראה קצת יותר חדש]
זה בכלל מייל של גוגל?
יכול ליהיות שזה בתשלום, ואז יש תמיכה והם יכולים לפתור את זה

אנטוריום

משתמש מקצוען
בעקרון אם נכנסים למייל בצורה רגילה ומאובטחת [https] לא נראה לי שצריך לחשוש להאקרים וכדו'

וואו רעיון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
באמת התצוגה מוזרה... אולי שווה לשאול את התמיכה של גוגל?
כיון שאתה לא משלם לגוגל על המייל-אז כמובן שלא תקבל תמיכה....
מניסיון ברשת יש מספרי טלפון של גוגל שבכולם אין מענה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה