עזרה משהו/י יודע איך מגיעים מירושלים לעין חמד בתחבור ציבורית?

שירה י

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני רואה שכך כתוב אבל אני כותבת לך מידיעה
אני גרה בטלזסטון...
בעיקרון הם בדרך כלל לא מורידים מירושלים לחמד ולא מעלים מחמד לירושלים.
כך הם גם מפרסמים בפרסומים שלהם בטלזסטון.
או שהאתר לא מעודכן, או שזה השתנה רשמית אבל מעשית לא כל הנהגים יודעים את זה.
ניסיתי לבדוק באתר של משרד התחבורה והוא לא עובד.
בכל אופן בתור תושבת טלזסטון לא הייתי מציעה לכם לסמוך על זה שהנהג ייתן לכם לרדת שם, הנהגים ערבים ומאוד עקשנים כשהם מחליטים לא לתת לרדת. (ראיתי נהגים שהתעקשו גם עם ילדים קטנים וגם עם כאלו שלא ידעו את השינוי)
תודה!
אז בתכלס אין אפשרות לתחבורה ציבורית רק רכב/ מונית?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
תודה!
אז בתכלס אין אפשרות לתחבורה ציבורית רק רכב/ מונית?
יש אפשרות
קווים אחרים - לדוגמה 185 לנווה אילן
וכל מיני קווים באיזור ה150 של אגד תעבורה.
אבל לא 189. ככל הידוע לי זה שינוי שהמועצה של טלזסטון ביקשה לעשות.

שירה י

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ומשם איך אני מגיעה לעין חמד?
או שהם גם עוצרים במחלף חמד

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ומשם איך אני מגיעה לעין חמד?
או שהם גם עוצרים במחלף חמד
הם עוצרים במחלף חמד.
מהמחלף עצמו זה מאוד פשוט - כשיורדים צריך לעבור על הגשר לצד השני של המחלף (יש מדרכה מסודרת ומעברי חצייה) ומשם נראה לי יש שילוט, זה ממש כמה דקות.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

דשי

משתמש פעיל
הם עוצרים במחלף חמד.
מהמחלף עצמו זה מאוד פשוט - כשיורדים צריך לעבור על הגשר לצד השני של המחלף (יש מדרכה מסודרת ומעברי חצייה) ומשם נראה לי יש שילוט, זה ממש כמה דקות.
סליחה על ההקפצה אפשר פירוט איך הולכים מהתחנה ?

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
סליחה על ההקפצה אפשר פירוט איך הולכים מהתחנה ?
השאלה מאיזה כיוון אתם יורדים במחלף חמד. אם אתם מגיעים מכיוון ירושלים יורדים בתחנה ומתקדמים עם כיוון האוטובוס עד לכיכר ושם חוצים את הכביש וממשיכים ע"מ להגיע לכיכר השנייה של המחלף (לכיוון ירושלים) בכיכר הזאת יש יציאה אחת לעין חמד. נכנסים והולכים 2 דקות בכביש ורואים את השמורה.
בתמונה- איפה שהחץ שם יורדים בתחנה. מתקדמים לוקחים שמאלה בכיכר וממשיכים ישר על הגשר של המחלף. בכיכר השנייה נכנסים ביציאה השנייה.
י.JPG

דשי

משתמש פעיל
השאלה מאיזה כיוון אתם יורדים במחלף חמד. אם אתם תחנה הזאת מגיעים ירושלים יורדים ב ומתקדמים עם כיוון האוטובוס עד לכיכר ושם חוצים את הכביש וכבישים ע"מ להגיע לכיכר השנייה של המחלף (לכיוון ירושלים) בכיכר יש יציאה אחת לעין חמד. נכנסים והולכים 2 דקות בכביש ורואים את השמורה.
בתמונה- איפה שהחץ שם יורדים בתחנה. מתקדמים לוקחים שמאלה בכיכר וממשיכים ישר על הגשר של המחלף. בכיכר השנייה נכנסת ביציאה השנייה.
צפה בקובץ המצורף 1223533
בעצם אם אני יורד בתחנה לכיון ירושלים אני יותר קרוב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה