תנו לי ביקורת משהו חדש אצלי * וחדש לעולם * New Born מצולם

PERLAH

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
את צלמת מנוסה שיודעת לעבוד עם תאורה/קומפוזיציה/העמדה וכו כך שזה דברים שמהר מאד את תראי בעצמך מה לשנות ולשפר.
מה שנשאר זה בעצם הסגנון,ובהחלט מסכימה שלא כולם מתחברים לסגנון המלוטש כי בעצם זה לא מייצג באמת את התינוק.
אולי את פשוט מתחברת יותר לסגנון הלייפסטייל.לי נראה שעשית כאן איזה שילוב ,מצד אחד צילום מוקפד,מתוכנן ומסוגנן עם כל האביזרים,מצד שני בלי לשנות את המציאות מבחינת מראה התינוק.זה שונה וזה בסדר גמור,השאלה אם את רוצה להיכנס לשוק ואם כן אז קחי בחשבון שאת צריכה גם לשווק את זה אחרת.קהל יעד אחר אולי.
הרבה הצלחה

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מה שנשאר זה בעצם הסגנון,ובהחלט מסכימה שלא כולם מתחברים לסגנון המלוטש כי בעצם זה לא מייצג באמת את התינוק
מסכימה שלא חייבים מלוטש מאוד, זה עניין של טעם, וחוץ מזה הגבול בין לעשות את זה יפה ונכון לבין מלאכותי עד מגוחך, הוא דק מאוד, אבל יש כאן לדעתי נקודה חשובה:
כיוון שצילום איכותי הוא צילום שמתעד היטב את המציאות,
ובמיוחד ש-
את צלמת מנוסה שיודעת לעבוד עם תאורה
אז את יודעת שבתקריבים המצלמה והתאורה מנציחים כל פיפס בעור המצולם...
בתינוקות, שבטבעם נולדים מקומטים/אדומים/שרוטים/מקולפים וכו, זה מונצח בתמונה ומודגש בה יותר מאשר זה נראה במציאות!!ואז זה כבר חוטא לאמת...
וגם אני כאמא, עזבי לקוחה, לא הייתי רוצה ככה תמונה של התינוק המתוק שלי:)
אי לכך הייתי מציעה כן ללטש, אבל מעט, בעדינות. את תשלטי במינון.
אולי ללטש לא מתאים פה, אלא לנקות ולעדן...

ח. רוזנבלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
את צלמת מנוסה שיודעת לעבוד עם תאורה/קומפוזיציה/העמדה וכו כך שזה דברים שמהר מאד את תראי בעצמך מה לשנות ולשפר.
מה שנשאר זה בעצם הסגנון,ובהחלט מסכימה שלא כולם מתחברים לסגנון המלוטש כי בעצם זה לא מייצג באמת את התינוק.
אולי את פשוט מתחברת יותר לסגנון הלייפסטייל.לי נראה שעשית כאן איזה שילוב ,מצד אחד צילום מוקפד,מתוכנן ומסוגנן עם כל האביזרים,מצד שני בלי לשנות את המציאות מבחינת מראה התינוק.זה שונה וזה בסדר גמור,השאלה אם את רוצה להיכנס לשוק ואם כן אז קחי בחשבון שאת צריכה גם לשווק את זה אחרת.קהל יעד אחר אולי.
הרבה הצלחה
בדיוק. מצד אחד מאוד מתחברת ללייף סטייל שכך תמיד אני מצלמת, מצד שני כן חשבתי ללכת על סגנון אחר שיש בו דרישה מצד הלקוחות. אצטרך לעשות סדר בדברים...
תודה רבה!

ח. רוזנבלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מסכימה שלא חייבים מלוטש מאוד, זה עניין של טעם, וחוץ מזה הגבול בין לעשות את זה יפה ונכון לבין מלאכותי עד מגוחך, הוא דק מאוד, אבל יש כאן לדעתי נקודה חשובה:
כיוון שצילום איכותי הוא צילום שמתעד היטב את המציאות,
ובמיוחד ש-

אז את יודעת שבתקריבים המצלמה והתאורה מנציחים כל פיפס בעור המצולם...
בתינוקות, שבטבעם נולדים מקומטים/אדומים/שרוטים/מקולפים וכו, זה מונצח בתמונה ומודגש בה יותר מאשר זה נראה במציאות!!ואז זה כבר חוטא לאמת...
וגם אני כאמא, עזבי לקוחה, לא הייתי רוצה ככה תמונה של התינוק המתוק שלי:)
אי לכך הייתי מציעה כן ללטש, אבל מעט, בעדינות. את תשלטי במינון.
אולי ללטש לא מתאים פה, אלא לנקות ולעדן...
תודה מיכל, מסכימה עם מה שכתבת. התמונות כולם עברו ליטוש מאוד עדין והסרה של אדמומיות. זה לא שהחלטתי על הטבעי לגמרי. ממש לא. גם ה"טבעי" אצלי הוא מוקפד ואחרי עיבוד פ"ש, וגם פה הפנים עברו ליטוש - אבל מאוד סלקטיבי. אני אף פעם לא נוגעת בצדדים של האף ובכל המקומות שיש את הקימורים הטבעיים שמראים הבעות פנים.
אין לי כוונה להפוך את התינוקת לבובה.
אני אמינה שבמשך הזמן, אם אמשיך לצלם תינוקות, המינון של הליטוש יגדל. כנראה.
בינתיים שאלתי את היולדת אם לעשות עוד ליטוש לתינוקת, והתשובה שלה היתה: "לוידעת" :)

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
התמונות כולם עברו ליטוש מאוד עדין והסרה של אדמומיות. זה לא שהחלטתי על הטבעי לגמרי. ממש לא. גם ה"טבעי" אצלי הוא מוקפד ואחרי עיבוד פ"ש, וגם פה הפנים עברו ליטוש - אבל מאוד סלקטיבי. אני אף פעם לא נוגעת בצדדים של האף ובכל המקומות שיש את הקימורים הטבעיים שמראים הבעות פנים.
אין לי כוונה להפוך את התינוקת לבובה.
לא התכוונתי בכלל ספציפית לתמונות האלה ששמת:) אלא בעיקרון.
והתשובה שלה היתה: "לוידעת"
יולדת... טוב שהיא זוכרת שצילמת אותם..
ואם אנחנו כבר מדברות, בלי שאף אחד שומע, אז הזדמנות לומר לך שאני מאוד אוהבת את התמונות שלך, את הסגנון והמקצועיות! נהנית מהסטודיו שלך!! אפשר להתעמק בו...

ח. רוזנבלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לא התכוונתי בכלל ספציפית לתמונות האלה ששמת:) אלא בעיקרון.

יולדת... טוב שהיא זוכרת שצילמת אותם..
ואם אנחנו כבר מדברות, בלי שאף אחד שומע, אז הזדמנות לומר לך שאני מאוד אוהבת את התמונות שלך, את הסגנון והמקצועיות! נהנית מהסטודיו שלך!! אפשר להתעמק בו...
תודה רבה! מחמיא מאוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה