דרוש מידע משאבת חלב

בית חדיש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

נץ

משתמש פעיל
לאחר כמה נסינות בכמה משאבות
אין אבל פשוט אין מה להשוות בין משאבה עם חוטים למשאבה ללא חוטים
זה פשוט עולם אחר לגמרי
לדעתי תם עידן החוטים המסובכים והמסורבלים
יש המון משאבות באליאקספרס ללא חוטים
ויש משאבת ביאמבה שאחת המליצה פה

TKTK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קניתי חשמלית דו"צ, השתמשתי בערך חודש (אח"כ נגמר לי החלב כי התעצלתי לשאוב והילד לא ינק)
אם לא מגעיל אותך תוכלי להשאיל ממני (ב"ב)
יש אפשרות להשאיל ממך? איך אפשר ליצור איתך קשר?
המייל שלי זה: tehilakara ...

RSR

משתמש פעיל
יש משאבה שנקראת biamba קטנה ולא חייב לשבת ליד השקע פשוט מטעינים אותה היא ניידת וניתן להמשיך לעשות דברים עולה 400 ש"ח פשוט מצויינת
איך אני ידע אם זה יהיה לי טוב?
חבל שאין אפשרות להשאיל בשביל ניסיון.

מה קרה?

משתמש רשום
ביד שרה אפשר לקחת לשנה +(הם מוכרים את החלק של הבקבוק חדש והמשאבה מחזירים בסיום השנה) יש להם כמויות במלא סניפים בארץ לקחתי לבת שלי "חדשה" לגמרי וקטנטונת לנסיעה .ממש שווה:
גם משאבות אלחוטיות ? איך קוראים למשאבה הזאת?

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש לי גמ"ח בביתר
כרגע יש משאיבת כונכיה אחת פנויה
מי שרוצה בשמחה 0527148019
כמו"כ אני מוכרת את המשאיבות מאלי' וחלקים למשאיבות האלה

מ7043

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מי שמעוניין-
אני מוכרת יד 2 משאבה חשמלית דו"צ
מסתדרת רק עם ידני----

6296***

משתמש חדש
מישהי שמעה על אנהבלה? הבנתי שזו המצאה ישראלית חדשה, ומה שמיוחד בה היא חיקוי הכי קרוב לתינוק,
זה לא רק ואקום...

RSR

משתמש פעיל
ביד שרה אפשר לקחת לשנה +(הם מוכרים את החלק של הבקבוק חדש והמשאבה מחזירים בסיום השנה) יש להם כמויות במלא סניפים בארץ לקחתי לבת שלי "חדשה" לגמרי וקטנטונת לנסיעה .ממש שווה:
איזה חברה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה