דרוש מידע משאבת חלב ביאמבה - לבישה

מצב
הנושא נעול.

MichalB

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
80$ ל2 משאבות (יוצא בעצם כמו דו"צ)
50$ למשאבה אחת
המשלוח הוא בסביבות 10$ למשאבה מגיע עד הבית.
(מחיר המשלוח יכול להשתנות ולעלות/לרדת בדולר או שתיים - תלוי במחיר חברת השלוחים לאותו היום)
יודעת כמה זמן לוקח משלוח בתקופה הזו?
ואיך אפשר ליצור איתך קשר? אין לי פרמיום

פנסאית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לא ממליצה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אני קניתי מאלי אקספרס חיקוי ב150 שח
אבל טענו לי ובאמת נוכחתי שזה מוריד ממש מכמות החלב
הולך וממעט
הפסקתי אחרי תקופה וחזר לאוונט המקורית וברוך ד' הכמיות חזרו לכמות הרגילה
קחו בחשבון גם את זה

תמלול זריז

משתמש מקצוען
אני קניתי את המקורית הפשוטה
בהתחלה הייתי ממש לא מרוצה, לא תמיד שאבה, וגם כשכן לפעמים ממש מעט. פעם ב- פתאום היה מצליח ושואב בסדר.
זה היה כשהייתי שואבת במקביל להנקה ולא במקום הנקה.
לאחרונה ניסיתי לשאוב תו"כ הנקה והיה מעולה, וגם - רק לאחרונה התחלתי לשאוב במקום הנקה, ואז כן היה בסדר יחסית- אבל לא הייתי משבחת אותה מאד.
אני עובדת מהבית ושואבת תו"כ עבודה, זה בונוס גדול מאד בשבילי שהידיים ריקות ולכן שווה לי להמשיך איתה למרות שהיא לא כ"כ מהירה. מי שעובדת בחוץ וכל דקת שאיבה יקרה לה, מהניסיון שלי לא הייתי ממליצה. אני רואה שיש כאן הרבה שמאד מרוצות ולכן הדגשתי, מהניסיון שלי.

MichalB

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
אי אפשר לשאוב תוך כדי עבודה מהמשרד? זה בולט מידי?
ומה הכוונה במקביל להנקה?
אני צריכה לשימוש יומיומי במשרד ועבודה מהבית מידי פעם וכל שאר הזמן הנקה רגילה

תמלול זריז

משתמש מקצוען
אי אפשר לשאוב תוך כדי עבודה מהמשרד? זה בולט מידי?
לדעתי לא, אלא אם כן היית מרגישה בנוח לשאוב שם ליד נשים אחרות. היא גם לא מאד שקטה וזה יכול להפריע. מבחינת בולט- לדעתי זה בהחלט בולט.

במקביל להנקה התכוונתי שלא הייתי שואבת במקום הנקה אלא בין ההנקות, למשל בשביל נסיעה וכו'. היום אני שואבת בשעה שבה התינוקת שלי אמורה לאכול.

שוב מדגישה שיש כאלו שמרוצות ואולי סתם אני גורמת לכן להירתע ממשאבה טובה, אבל אני יודעת שאני לא היחידה שקצת הסתבכה ולכן מעדיפה ליידע.

MichalB

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
את חושבת שהאמדה שהקופה מממנת יותר טובה?
אני קניתי מאלי אקספרס חיקוי ב150 שח
אבל טענו לי ובאמת נוכחתי שזה מוריד ממש מכמות החלב
הולך וממעט
הפסקתי אחרי תקופה וחזר לאוונט המקורית וברוך ד' הכמיות חזרו לכמות הרגילה
קחו בחשבון גם את זה

חושבת שהמקורי יותר טוב בקטע של הכמויות חלב או שזה בעיה של המשאבה בכללי?

תמלול זריז

משתמש מקצוען
את חושבת שהאמדה שהקופה מממנת יותר טובה?

חושבת שהמקורי יותר טוב בקטע של הכמויות חלב או שזה בעיה של המשאבה בכללי?
לא יודעת אם שאלת אותי, אין לי מושג לגבי האמדה.
אני השתמשתי קודם במשאבה של יד שרה שהייתה לי מצוינת ופתאום נהרס לה הוואקום ואז קניתי את הביאמבה.
לגבי מיעוט חלב- ממש לא נראה לי שהמקורית מיעטה לי חלב, אבל אולי אני לא שמה לב. לא יודעת לגבי החיקוי.

גלים מתנפצים

משתמש חדש
המאשבה בולטת אבל אני קניתי את הפשוטה כתוב באתר שלהם שהסוגים השניים פחות בולטים....
היא הראשונה שלא היו לי ממנה טפטופים ויש לה וואקום מלא. היא מאד נוחה.
אמרו לי שיש לה חיקויים בעלי אקספרס אפשר לנסות.... אבל כמובן שהם בלי אחריות.
אם את קונה ביאמבה במידה ונהרס את יכולה לקנות באתר שלהם חלקי חילוף...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
לדעתי לא, אלא אם כן היית מרגישה בנוח לשאוב שם ליד נשים אחרות. היא גם לא מאד שקטה וזה יכול להפריע. מבחינת בולט- לדעתי זה בהחלט בולט.
אני ראיתי אותה פעם ראשונה באירוע (ברית קטן) שאחת ישבה עם סוודר מונח על הכתף ושאבה מתחתיו אף אחת לא ראתה/שמעה
אחכ כשהיא סיפרה לי הייתי בשוק

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה