דרוש מידע מקרר שארפ השוואה בין 2 דגמים

טליהבא

משתמש מקצוען
לאמא שלי יש אותו וגם לדודות שלי והן מאוד מרוצות!
יצא לי 5900 כולל הובלה

אבי2256

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לתשומת לב אני כבר חודש מנסה להזמין מקרר
כל המקררי שארפ אשר לא דרך היבואן ראלקו אלא י שלום, תמוז וכדו'
לא נמצאים במחסנים ולמרות שרשום באתר שאספקה תוך 7 ימים הם לא עומדים לספק את המקרר בחודשים הקרובים, אלא הם יטרידו אתכם בשיחות שכדאי לכם לשדרג למקרר של ראלקו כי הפלסטיקה לא טובה כי המקרר מחליד ומרעיש וכדו'
אל תזמינו לפני שאתם מקבלים הבטחה בטלפון שהמקרר יגיע מיד.
נפלתי כבר בשתי חנויות בראשון הזמנתי לאחר יומיים התקשרו כדי להציע לי "לשדרג" אמרתי שאני מעונין להישאר במקרר שהזמנתי, לאחר שבע ימים התקשרתי לשאול מה קורה אמרו לי שהיבואן אמר שזה יקח 14 יום לאחר עוד שבוע אמרו אולי יקח עוד שבוע, וכשסיפרתי למוכר שניסיתי לתפוס את היבואן הוא אמר לי ממש בבהלה אל תתקשר אליהם,
אחרי שבוע ביקשתי את הכסף חזרה והוא ענה לי שהוא בכלל לא חייב אותי....
בקיצור תיזהרו!
לא להזמין דרך אתרים בלי לדבר עם המוכר בטלפון ולשמוע ממנו ברור את תאריך האספקה

טליהבא

משתמש מקצוען
לאמא שלי יש אותו מס' חודשים
ואני הזמנתי אותו אתמל מתצוגה ב 5900

estyr

משתמש מקצוען
לתשומת לב אני כבר חודש מנסה להזמין מקרר
כל המקררי שארפ אשר לא דרך היבואן ראלקו אלא י שלום, תמוז וכדו'
לא נמצאים במחסנים ולמרות שרשום באתר שאספקה תוך 7 ימים הם לא עומדים לספק את המקרר בחודשים הקרובים, אלא הם יטרידו אתכם בשיחות שכדאי לכם לשדרג למקרר של ראלקו כי הפלסטיקה לא טובה כי המקרר מחליד ומרעיש וכדו'
אל תזמינו לפני שאתם מקבלים הבטחה בטלפון שהמקרר יגיע מיד.
נפלתי כבר בשתי חנויות בראשון הזמנתי לאחר יומיים התקשרו כדי להציע לי "לשדרג" אמרתי שאני מעונין להישאר במקרר שהזמנתי, לאחר שבע ימים התקשרתי לשאול מה קורה אמרו לי שהיבואן אמר שזה יקח 14 יום לאחר עוד שבוע אמרו אולי יקח עוד שבוע, וכשסיפרתי למוכר שניסיתי לתפוס את היבואן הוא אמר לי ממש בבהלה אל תתקשר אליהם,
אחרי שבוע ביקשתי את הכסף חזרה והוא ענה לי שהוא בכלל לא חייב אותי....
בקיצור תיזהרו!
לא להזמין דרך אתרים בלי לדבר עם המוכר בטלפון ולשמוע ממנו ברור את תאריך האספקה
למה שלא תשדרגו?
הרי פה לבד כתבו שזה איכות יותר ירודה ולקנות רק את היבואן המקורי?
לאמא שלי יש אותו מס' חודשים
ואני הזמנתי אותו אתמל מתצוגה ב 5900
מאיזה חנות?

איש עברי

משתמש מקצוען
מנסיון מר עם מקררים, כמה פעמים קניתי את הכי יקר ונחשב, ועל כולם שילמתי על תיקונים כל כמה חודשים.
לפני למעלה מחצי שנה קניתי מקרר מסוג יותר פשוט, בכמה אלפים פחות. ולבינתיים הוא עובד.

מה שכן גיליתי, וזה הכי חשוב, שהיו ברחבי הרשת הרבה מקררים במחירים ממש טובים (יחסית לגודל ולפירמה) אבל ללא התקן שבת (או שאינו מספיק מהודר לדעתי בלבד כמובן), ולכן לא התקרבתי אליהם.
לאחר שקיבלתי את שלי, היתה תקלה וקיבלתי ללא התקן, והגיע אליי המתקין להתקינו בביתי, ואמר לי שאת ההתקן שהוא שם (זה לא משמרת השבת אלא בד"ץ העד"ח, זה אותו רעיון בדיוק), אפשר להתקין ברוב המקררים, רק לשאול אותו קודם אם באמת אפשר.
אם הייתי יודע ע"ז קודם, הייתי חוסך כמה מאות שקלים, והייתי קונה מקרר שנחשב הרבה יותר טוב (רק כדאי לבדוק אם זה לא יוריד את האחריות, ולפעמים האחריות לא שוה את האלף ש"ח שחוסכים).

נערך לאחרונה ב:

איש עברי

משתמש מקצוען
יתכן שדברים השתנו. אבל עד לפני כמה חודשים לא היה שום הבדל בין השארפ שראלקו מביאים לשארפ שאחרים מייבאים, למעט ה1500 ש"ח הפרש (לכל הפחות) ששילמת יותר אם קנית ראלקו. לשניהם יש את אותו פלסטיק, ובשניהם חלקי החילוף לא כ"כ זולים.
אלא שבעבר הם טענו שאחריות מהיבואן הרשמי של שארפ שוה הרבה יותר עם כל מיני הסברים (למרות שמדובר באחריות לשנה בלבד, שברוב המקרים אין בשנה הראשונה תיקונים). ולי אישית לא כ"כ ברור שאחריות שלהם באמת יותר טובה ומקצועית. וגם אם כן, אם היא שוה את ההפרש.

איש עברי

משתמש מקצוען
יש חוו"ד מעודכנת אחרי חודשיים נוספים?
אפשר לקבל פרטים על המקרר ואיפה קניתם? וכן על ההתקן?
קניתי מקרר נורמנדי, הפוך, המקרר עצמו ממש ענק. יש את אותו מקרר בסאוטר (עם משמרת השבת) ובקו (גם עם בד"ץ) בדיוק. הכל מגיע מאותו מפעל בטורקיה. למרות שאמרו לי שבקו פחות טוב, איני יודע אם זה האשמות קבועות של מוכרים על מה שאינם מוכרים.
אצלי כבר כמעט שנה, ועובד מצוין.
ההתקן שלו הוא בד"ץ, ובסאוטר זה משמרת השבת. לפי הידוע לי זה בדיוק אותו מנגנון, אלא שלמשמרת השבת יש סוג התקן שכבר יודע (בדר"כ, ודוק) את התאריך ומכוין את התאריך לבד.
אני שילמתי באזור 3900 כולל משלוח והתקן שבת (מחירו 500 ש"ח).
קניתי אצל מישהו שהיה עליו המלצות כאן, אך השירות שלו היה ממש זוועתי ונורא. כך שזה לא נפק"מ.

שמחתי

משתמש רשום
קניתי מקרר נורמנדי, הפוך, המקרר עצמו ממש ענק. יש את אותו מקרר בסאוטר (עם משמרת השבת) ובקו (גם עם בד"ץ) בדיוק. הכל מגיע מאותו מפעל בטורקיה. למרות שאמרו לי שבקו פחות טוב, איני יודע אם זה האשמות קבועות של מוכרים על מה שאינם מוכרים.
אצלי כבר כמעט שנה, ועובד מצוין.
ההתקן שלו הוא בד"ץ, ובסאוטר זה משמרת השבת. לפי הידוע לי זה בדיוק אותו מנגנון, אלא שלמשמרת השבת יש סוג התקן שכבר יודע (בדר"כ, ודוק) את התאריך ומכוין את התאריך לבד.
אני שילמתי באזור 3900 כולל משלוח והתקן שבת (מחירו 500 ש"ח).
קניתי אצל מישהו שהיה עליו המלצות כאן, אך השירות שלו היה ממש זוועתי ונורא. כך שזה לא נפק"מ.
תוכל לתת מספר דגם(אם אתה יודע של סאוטר- עדיף לי)

המעצבת שלך...

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב,
לגבי ההבדל במחירים במקרר שארפ(לדוגמא)
זה נובע מ'יבוא מגביל'.
שזה למעשה יכול להוזיל את המחיר ב 2000 ש"ח!!

הנקודה היא שאין אחריות של 'ראלקו' היבואן,
אלא של יבואן פרטי.

ושמעתי כבר מכמה לקוחות שלי
שהמקרר הגיע עם דפיקה מהמוביל--ולך תחפש את היבואן...

Deep Media

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה