דרוש מידע מקרר הייסנס - התנסתם איתו?

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו כאן התנסה עם מקררי הייסנס?
אשמח לשמוע חו"ד.
תודה

שבתאי ספרא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הקפצה.
מישהו יודע משהו?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לי יש כבר 3 חודשים מרוצה מאוד... אין ליתקלות- אבל הוא עדיין חדש
הייסנס הוא מותג מצוין פחות מוכר בארץ אך מוביל בארה"ב

שבתאי ספרא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מישהו יודע איך הוא מול שארפ?

שרה5

משתמש חדש
רכשנו לפני בערך 5 שנים 4 דלתות,המכסה של מגירת מוצרי החלב נשבר מיד...

מעבר לזה ממש מרוצים

tbh

משתמש מקצוען
קנינו לפני 8 שנים, היה לי אותו שנתיים. לא קרר טוב מספיק, והמצב שבת היה על הפנים, האוכל היה מתקלקל.
שמרנו אותו בתור מקרר נוסף, סגור כל הזמן, ובינתיים עוד עובד...

אמא נירוש

משתמש צעיר
לי יש 4 שנים מרוצה מאוד
זו חברה שנחשבת בארהב לחברה מצויינת
פחות מוכרת בארץ
קניתי בגלל שרציתי גודל מסוים וזכוכית שחורה ורק להם היה מתאים
מרוצה מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה