דרוש מידע מקומות מגורים אפשריים לזוצ ליטאי אברכי- לקנייה

די

משתמש סופר מקצוען
זה לא נושא האשכול.
לדעתי זה בדיוק נושא האשכול.
בדירה בהנחה (לדוגמא בשכונה החרדית החדשה בקריית גת או ברכסים) ייתכן ויהיה אפשר לקבל דירה עד 1.1M. מסתבר שאם יהיו שם עשרות אלפי חרדים, תהיה תחבורה נוחה לבני ברק (ולכל הערים החרדיות), מסתבר שתהיה קהילה של בני תורה שמורה ומגוונת (כמובן זה צפוי לקחת כמה שנים אבל ייתכן ושווה את זה).

אני לא שולל אפשרויות אחרות, אבל כל עוד לא קונים דירה מה יזיק להיכנס להגרלות?

אני טורח להגיד את זה, כי כשאני הייתי במצב דומה (לפני 4 שנים) אף אחד לא טרח לספר לי על מחיר למשתכן (למרות ששאלתי הרבה אנשים לגבי פתרון דיור), עד שלאחר חיפוש רב אחר מקום מגורים ראיתי פרסום של אברכים על מחיר למשתכן בחריש (לכאורה של הרב @עו"ד נתן רוזנבלט), ראיתי את הפרסומת רק אחרי ההגרלה של חריש, אבל זה גרם לי להיכנס לתכנית.

ניק 109814

משתמש פעיל
חריש.

גם קהילות מגובשות, גם דירות חדישות וענקיות, גם מיקום מעולה וגם מחיר שלא יאמן (ביחס למרכז).

אבל לפני שהזוצ מלהיב עצמו לדעת:

קודם שיחשוב אם הוא מוותר על ההגרלות (עומדות להיות הגרלות על עשרות אלפי דירות בשנה הקרובה להערכתי). אני, לילדיי, ייעצתי להמתין. שום דבר לא מתקרב לזה.
אני שמח לבשר לך שהם יכולים עכשיו לרכוש דירה מוכנה לכניסה מיידי בחריש (יותר קרוב מעכו) במחיר יותר משתלם מההגרלות של מחיר למשתכן.
צפה בקובץ המצורף 1511929

צפה בקובץ המצורף 1511936

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
לדעתי זה בדיוק נושא האשכול.
בדירה בהנחה (לדוגמא בשכונה החרדית החדשה בקריית גת או ברכסים) ייתכן ויהיה אפשר לקבל דירה עד 1.1M. מסתבר שאם יהיו שם עשרות אלפי חרדים, תהיה תחבורה נוחה לבני ברק (ולכל הערים החרדיות), מסתבר שתהיה קהילה של בני תורה שמורה ומגוונת (כמובן זה צפוי לקחת כמה שנים אבל ייתכן ושווה את זה).

אני לא שולל אפשרויות אחרות, אבל כל עוד לא קונים דירה מה יזיק להיכנס להגרלות?

אני טורח להגיד את זה, כי כשאני הייתי במצב דומה (לפני 4 שנים) אף אחד לא טרח לספר לי על מחיר למשתכן (למרות ששאלתי הרבה אנשים לגבי פתרון דיור), עד שלאחר חיפוש רב אחר מקום מגורים ראיתי פרסום של אברכים על מחיר למשתכן בחריש (לכאורה של הרב @עו"ד נתן רוזנבלט), ראיתי את הפרסומת רק אחרי ההגרלה של חריש, אבל זה גרם לי להיכנס לתכנית.
תודה . ריגשת. יש מצב כי הזכות של אלפי בתים ממתינים לי למעלה, אני מצטער שלא עשיתי אז יותר.

ניק 109814

משתמש פעיל
@עו"ד נתן רוזנבלט למה יעצת לילדים שלך להמתין להגרלות, אם בחריש המחיר ירד ל 1.3 מליון לדירת 4 חדרים גדולה וחדשה, שזה לכאורה יותר משתלם מההגרלות האחרונות?
רק היום סיפר לי מתווך על דירת 4.5 חדרים שנמכרה השבוע ב1.350.000 יש ירידה מאוד גדולה במחירים בתקופה האחרונה כך שאני מציע לבדוק קצת את הנתונים לעומק לפני שכותבים .

ר. המוסד

משתמש מקצוען
המצב כרגע בחריש ה-ז-י-ה!

דירה חדשה במקום חדש ויפה
שיא הקרוב 40 דקות בלבד מב"ב כמו בית שמש ומודיעין עילית
במחיר של דירה בטבריה עכו וצפת!!!

@עו"ד נתן רוזנבלט איך זה שאין לשם נהירה של הציבור?
הרי יש גם הרבה זו"צ אין להם זכאות כי הם קנו כל מיני דירות להשקעה

סנפירית

משתמש פעיל
בלת"ק
כרמיאל, קהילה ליטאית מוצלחת מאוד.
דירת 3 חדרים משופצת נחמדה (לא חדשה)
עולה פחות ממליון.

מומלץ מאוד!

סנפירית

משתמש פעיל
תעזבו את חריש, יקר בלי קשר
אין ולא קרוב להיות קהילה שמתאימה לזוגות צעירים ליטאים.

יש פה אנשים בפרוג שמנסים לקדם את העיר, אבל לצערנו לא ממש מצליחים...

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
@עו"ד נתן רוזנבלט למה יעצת לילדים שלך להמתין להגרלות, אם בחריש המחיר ירד ל 1.3 מליון לדירת 4 חדרים גדולה וחדשה, שזה לכאורה יותר משתלם מההגרלות האחרונות?
אני לא יכול להתייחס לעניין אישי, אבל אין צורך בכך, משום שהכותרת כאן הייתה לגבי זוצ ליטאי, אין הרבה חסידים, והילדים שלי - מה לעשות - חסידים.

דבר אחד לא מרתיע אותי וזה המרחק: חלקם גרים בצפת שהיא כידוע לא יותר קרובה מחריש...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה