דרוש מידע מקום לשבת חתן

המהיר הזהיר

משתמש צעיר
מחפש מקום לשבת חתן ל50 איש באזור המרכז, מודיעין עילית, ירושלים, וכדו' אם מישהו מכיר משהו זול וטוב, כמו ישיבה וכדו' אשמח מאוד אם יוכל לכתוב כאן. זה לשבת בחודש חשון נראה לי לך לך.

הדר רעני

משתמש רשום
מחפש מקום לשבת חתן ל50 איש באזור המרכז, מודיעין עילית, ירושלים, וכדו' אם מישהו מכיר משהו זול וטוב, כמו ישיבה וכדו' אשמח מאוד אם יוכל לכתוב כאן. זה לשבת בחודש חשון נראה לי לך לך.
איזה מקום מצאתם? אשמח לשמוע מהנסיון שלך -אני מחפשת לפרשת בהעלותך.
תודה.

המהיר הזהיר

משתמש צעיר
ישיבות רוצים סגנון של 10,000 ש"ח!!!
אנחנו בסוף לקחנו דירות במודיעין עילית, ושכרנו את הבית כנסת עם האולם של מגן אברהם, אם תרצו אתן לכם בעזרת ה' מספרי טל'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה