דרוש מידע מקום לימודים חרדי ללימוד קלינאית תקשורת לבנות?

sheen

משתמש מקצוען
אין סמינר כזה.
זה לימודי תואר, ואין תארים בסמינרים.
יש במכללות. כיום יש מסלולים חרדיים במכללת מבחר ובקמפוס שטראוס

ביגר

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש בקמפוס שטראוס

החיים תותים:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש בירושלים סמינר שבילים-מקביל לכיתות ה' ו',
הם לומדות שנה מכינה ואח"כ לימודי קלינאות תקשורת בשילוב עם מבחר, יש יום של לימודי קודש וכל השאר הן לומדות בכיתה נפרדת במבחר.
(המידע מעודכן לזמן שביררתי לפני שנתיים)

שפריצרית

משתמש מקצוען
הם לומדות שנה מכינה ואח"כ לימודי קלינאות תקשורת בשילוב עם מבחר, יש יום של לימודי קודש וכל השאר הן לומדות בכיתה נפרדת במבחר.
זה בהגדרה, תכלס אין הרבה משמעות לסמינר.
הן פשוט לומדות מקצוע במבחר.

החיים תותים:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה בהגדרה, תכלס אין הרבה משמעות לסמינר.
הן פשוט לומדות מקצוע במבחר.
אבל הבנתי שיש להן יום בשבוע במקום חופש-לימודי קודש ובאופן כללי הן לומדות בכיתה נפרדת מהבנות במבחר

נורית123

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קשה מאד המכינה
עדיף כבר לעשות בגרויות
המכינה זה כמו לחזור לבית הספר
כל יום מ-8 בבוקר
אבל אם את מתקרבת לגיל 30 את יכולה לעשות מכינה מקוצרת בערך 5 חודשים ולא שנה שלימה

שירי 100

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
קשה מאד המכינה
עדיף כבר לעשות בגרויות
כל יום מ-8 בבוקר
אבל אם את מתקרבת לגיל 30 את יכולה לעשות מכינה מקוצרת בערך 5 חודשים ולא שנה שלימה
אני נמצאת במכינה, באמת מי שיכולה להשלים בגרויות זה ממש עדיף.
ולגבי שבילים רק במכינה זה משמעותי, אח"כ בלימודי התואר הן לא לומדות בנפרד ויש להן פעם בשבוע קודש שהבנתי ממישהי שבשנה ראשונה שזה לא חובה.

sheen

משתמש מקצוען
קשה מאד המכינה
עדיף כבר לעשות בגרויות
כל יום מ-8 בבוקר
לא יודעת אם המכינה כל כך קשה
אולי קצת מכינה ללימודי התואר עצמם - שהם הרבה יותר קשים בדרך כלל
היתרון בהשלמת בגרויות זה חיסכון של שנת לימודים, מניחה שגם אפשר לעבוד תוך כדי (לעומת המכינה שבה יותר קשה בגלל היקף שעות הלימודים)

נורית123

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא יודעת אם המכינה כל כך קשה
אולי קצת מכינה ללימודי התואר עצמם - שהם הרבה יותר קשים בדרך כלל
היתרון בהשלמת בגרויות זה חיסכון של שנת לימודים, מניחה שגם אפשר לעבוד תוך כדי (לעומת המכינה שבה יותר קשה בגלל היקף שעות הלימודים)

מכירה הרבה בנות שלמדו במכינה וגם בשבילים
הלימודים דורשים המון המון המון המון

לומדים בסה"כ כמה מקצועות בודדים, מ"מ, אנגלית, משהו כמו כתיבה אקדמית ונראה לי שעוד מקצוע, תכלס זה לא חוסך בקורסי אנגלית בתואר ומתמטיקה למדעי החברה זה לא רלוונטי, אז אני חושבת שאולי קצת מרגיל אותך לעומס מטורף....

כל יום הוא מקצוע אחד, מ8 עד 5 לראות מספרים, לי לפחות קשה, ולהשלים בגרויות למי שיש לה מבחני חוץ זה לא נורא בכלל, נרשמים בשלוחה של משרד החינוך כמה חודשים לפני, בשבוע של המבחן לומדים את החומר ועוברים, זה לא נורא

sheen

משתמש מקצוען
מכירה הרבה בנות שלמדו במכינה וגם בשבילים
הלימודים דורשים המון המון המון המון

לומדים בסה"כ כמה מקצועות בודדים, מ"מ, אנגלית, משהו כמו כתיבה אקדמית ונראה לי שעוד מקצוע, תכלס זה לא חוסך בקורסי אנגלית בתואר ומתמטיקה למדעי החברה זה לא רלוונטי, אז אני חושבת שאולי קצת מרגיל אותך לעומס מטורף....

כל יום הוא מקצוע אחד, מ8 עד 5 לראות מספרים, לי לפחות קשה, ולהשלים בגרויות למי שיש לה מבחני חוץ זה לא נורא בכלל, נרשמים בשלוחה של משרד החינוך כמה חודשים לפני, בשבוע של המבחן לומדים את החומר ועוברים, זה לא נורא
אני יודעת, למדתי שם בעצמי...
המקצוע הנוסף הוא מדעים.
זה לא חוסך בקורסי אנגלית בתואר אבל כן משלים חומר בצורה טובה.
וכאמור מכין מעט לעומס בתואר.

שירי 100

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
בסופו של דבר השלמת בגרויות לא ממש חוסך שנה כי להשלים בגרויות לוקח זמן (אם לא עושים הכל במועד אחד אז זה יוצא שנה).
והמכינה היא קשה לא מאד ממש אפשר לשרוד אותה, אני עושה עכשיו מכינה ויש עומס גדול אבל יש לי גם מספיק זמן לעבוד קצת.

מישהי שמעה על לימודי קלינאות תקשורות בקמפוס שטראוס?
כמה הם קשים ודורשים? שמעתי שבנות ממכללות אחרות 'נשרו' באמצע הלימודים? מישהי יודעת אם שם פחות קשה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה