דרוש מידע מקובל שבעל צימר מבקש חצי מהתשלום מראש?

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בסיעתא דשמיא

ככה נהוג?
למה לא לשלם כמשמגיעים למקום?
מלחיץ אותי לשלם כזה סכום לאדם לא מוכר.
הוא יכול להתנער ממני ולומר שלא קיבל תשלום?

מה עושים?
תרמו מניסיונכם
אגב, אתם יכולים לפרסם פה את שם הצימר ולנסות לברר, אם מישהו מכיר/שמע עליהם.

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מקובל, כן.
משום שגם הוא מפחד מביטולים.
תגידי לו שישלח לך קבלה מקורית למייל.
וכך את 'מבוטחת'. בהצלחה!

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיתון גדול ויקר, אתר חרדי ומפורסם
איך בדיוק אתם סומכים על עיתון ואתר חרדי? למה בעל האתר בדק את הצימר? עורך העיתון נסע לנפוש שם? או שהוא רק ראה את הצ''ק של הפרסום

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
עיתון גדול ויקר, אתר חרדי ומפורסם
עיתונים לא לוקחים אחריות...
למה זה עוזר???
אם הייתי גנב-הייתי מפרסם בעיתון גדול להרוויח כמה שיותר "לקוחות"..

מס

לצרכי מס בארה"ב
מנוי פרימיום
איך בדיוק אתם סומכים על עיתון ואתר חרדי? למה בעל האתר בדק את הצימר? עורך העיתון נסע לנפוש שם? או שהוא רק ראה את הצ''ק של הפרסום
עיתונים לא לוקחים אחריות...
למה זה עוזר???
אם הייתי גנב-הייתי מפרסם בעיתון גדול להרוויח כמה שיותר "לקוחות"..
כי אנשים לא היו מפרסמים חורבה במקום כ"כ חזק
לדעתי

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא

ובעל הצימר המדובר
סתם תלה מודעה פשוטה ברחוב
לא אתר ולא עיתון:)

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כי אנשים לא היו מפרסמים חורבה במקום כ"כ חזק
לדעתי
לא צריך להיות חורבה כדי שלא יהיה טוב אם קראתם את ההודעה שלי בתחילת האשכול הצימר המדובר לא היה חורבה כלל, להיפך הוא היה יפה יותר מהתמונות שראיתי אבל את החלונות שצופים ישר לשטח לא ראו בתמונות

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הייתי לא מעט בצימרים ומעולם!!! לא ביקשו ממני מקדמה
הדבר היחיד שביקשו כביטחון זה את פרטי האשראי
וכך אם מבטלים פחות מהזמן שנקבע שאפשר לבטל או אם לא משלמים לאחר השהייה - יש להם מאיפה לגבות את הכסף

ינקוביץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
בסיעתא דשמיא

ככה נהוג?
למה לא לשלם כמשמגיעים למקום?
מלחיץ אותי לשלם כזה סכום לאדם לא מוכר.
הוא יכול להתנער ממני ולומר שלא קיבל תשלום?

מה עושים?
תרמו מניסיונכם
אני לא מבין, אתם לא סומכים עליו, אבל הוא אמור לסמוך עליכם שלא תבטלו ברגע האחרון וכדו'?!

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני לא מבין, אתם לא סומכים עליו, אבל הוא אמור לסמוך עליכם שלא תבטלו ברגע האחרון וכדו'?!
הדבר היחיד שביקשו כביטחון זה את פרטי האשראי
וכך אם מבטלים פחות מהזמן שנקבע שאפשר לבטל או אם לא משלמים לאחר השהייה - יש להם מאיפה לגבות את הכסף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה