דרוש מידע מצעים לחדר ילדים

יהודי רגיל

משתמש פעיל
איפה יש בזול ואיכותי. מחפשת מצעים חמודדים ולא שגרתיים (למשל הדובדבנים שרצו בכל הצבעים...........לא!!!!)
רוצה לפסח, ואם להזמין אז זה הרגע (אשמח גם לחנויות באיזור ירושלים או אתרים)

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
אני קניתי אמנם בעזרה ואחווה אבל מאוד חמוד ולא שגרתי - מיקימאוסים בצבעים מאוד יפים.

zipi6281

משתמש צעיר
המצעים של נקסט מאד נוחים
מומלץ בחום!
יש כאלה שקונים חלק בכמה צבעים לפי החדר ואז מערבבים כרית של אחד עם סדין של שתיים והמיטה השנייה הפוך

gshilat

משתמש פעיל
המצעים של נקסט ממש יפים ואיכותיים ועכשיו יש גם 10% הנחה אז גם ממש זולים. רק קחו בחשבון שזה מגיע ללא סדין למיטה

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לא יודע אם זה עדיין קיים. וא"כ מה המחיר כיום. בזמן הקורונה הזמנו אצלם.
m0557244102*gmail.com

נועה מ

משתמש מקצוען
אני ממש ממליצה על המצאים של נקסט הם יחסית למחיר מעולים עדיף את ה100 אחוז כותנה יש לי שנה והם כמו חדשים אבל אין סדין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה