רכבים מצלמת רכב

מייצג

משתמש רשום
מחפש לקנות מצלמת דרך לרכב.
רוצה שיהיה:
צילום רצוף כל הזמן גם כשהאוטו מכובה בחנייה ואפשרות לצפייה מרחוק
מקליט.
אפשרות לכרטיס זיכרון.
עדיף צילום גם בצדדים ומאחורה.
איכותית.
אשמח להמלצות מעלי אקספרס או מחנויות בארץ.
וכן, מי שיודע, האם ניתן לצפות במצלמה מרחוק באפליקציה עם מחשב מסונן?

מייצג

משתמש רשום
רוצה שיהיה:
מקליט.
אפשרות לכרטיס זיכרון.
איכותית.
וכן, מי שיודע, האם ניתן לצפות במצלמה מרחוק באפליקציה עם מחשב מסונן?
מישהו?

מייצג

משתמש רשום
רוצה שיהיה:
מקליט.
אפשרות לכרטיס זיכרון.
איכותית.
מישהו יודע בכל זאת?

ישראל ברכיהו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
הקפצה
גם אני מחפש
יש המון סוגים בעלי אקספרס והלכתי לאיבוד
נשמח להמלצות

Rrmm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מצורף קישור לדף המלצות

אתר עם המלצות מהימנות ואיכותיות

שלמה ה

משתמש רשום
אשמח גם כן לקבל חוות דעת על מצלמת דרך איכותית במחיר זול
תודה רבה

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מצלמות מומלצות - סדרת המצלמות של VIOFO - באלי אקספרס יש טווח ררחב של דגמים ומחירים
יש גם מצלמות עם 2 עוצים, כלומר תוספת מצלמה לחלון אחורי, שמתחברת לאותו 'מוח' של המצלמה הקדמית, ויש גם 3 ערוצים, שכוללת מצלמה לכיוון פנים הרכב. לא מכיר אופציה לצילום צידי הרכב.
אני קניתי את הA139 בעלת 2 ערוצים וקיט חניה, עלה כ950 ש"ח + התקנה בארץ אצל איש מקצוע בכ250 ש"ח

צילום בחניה - צריך לדעת שבדרך כלל הצילום יוגבל למס' שעות, משום שהאנרגיה שהמצלמה צורכת גורם לירידת מתח במצבר עד לרמה שבה המצלמה מכבה את עצמה כדי לשמור על המצבר ולא לגרום לבעיות הנעה (יש רכיב כזה בקיט ההתקנה של מצב החניה, אפשר לקבוע שם באיזה רמת מתח מינימלי במצבר - המערכת תכבה)
זה החיסרון העיקרי וצריך למצוא לו פתרון (שאני עדיין מחפש) בדמות מקור אנרגיה נוסף שיתאים למשימה וידע להיטען בנסיעה.

כמובן שצריך כרטיס זכרון אמין וגדול כדי שיכיל כמה שיותר חומר, יש למצלמות מגבלות נפח כרטיס וצריך לבדוק את זה, וככל שהאיכות טובה יותר - הנפח של החומר המצולם גדול יותר וממילא ישמור פחות שעות על הכרטיס, אל תצפה לימים ארוכים מתועדים בכרטיס..

יש אפשרות להקלטת סאונד, תיעוד מהירות הנסיעה (עלול גם לסבך אותך לפעמים) ותיעוד מיקום GPS (תלוי במכשיר הספציפי)

חיבור מרחוק / אחסון בענן - צריך חיבור רשת ומצלמה שתומכת כמובן, יש בקצה הסקאלה מצלמות טובות כאלה אל במחירים יקרים מאוד

נפטון

משתמש פעיל
יש לי מאליאקספרס מצלמה קדמית ואחורית, עם חיבור לויפי שניתן לצפות ולהוריד קטעי וידיאו לפלאפון הן מהקדמית הן מאחורית והן מזמן חניה
(אך רק כאשר הם צמודים בוויפי, א"א מהבית)

לינק: https://s.click.aliexpress.com/e/_DDf2o5x

יש לזה אלפי מכירות ומאות ביקורות.

יש שם 4 אפשרויות, האפשרות היקרה ביותר, כוללת קדמית, אחורית, וכבל חיבור למצבר לצילום בזמן חניה.
התקנה בארץ עלה לזכרוני כ200-250

המתקין הכיר את זה היטיב ואמר לי שזה מצלמה מאוד פופלארית.

נערך לאחרונה ב:

שלמה ה

משתמש רשום
בביתר אני יודע שיש מישהו מאוד איכותי ומקצועי
קוראים לו: ''יואל מערכות לרכב''
0542054950

אולי מעניין אותך גם...