דרוש מידע מצלמות יד 2

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
@moti!a
שאלה אחרונה (מקווה)
איך הדגם הזה
canon sx240
כמה שווה יד2 מצב חדש כמעט לא היתה בשימוש?
או זאת

CANON POWERSHOT S95​

תודה רבה

ה 240 היא בערך כמו ה 230
לטעמי לא יותר מ 300 שח

השניה עם חיישן ישן - לא ממליץ
שבוע טוב :)

חוייי

משתמש צעיר
יש לי מצלמה sx740
חדשה!!! לא נפתחה כלל! נקנתה בשוויץ עם אחריות לשנתיים בשוויץ (ברשת שוויצרית שיש לה סניפים בכל מקום)
במחיר 2350 ש״ח

דרך חדשה

משתמש מקצוען
@moti!a @כדורי תקשורת
הי,
מעוניינת לקנות מצלמה חדשה ביתית מעולה, תמונות חדות, מסך יחסית גדול, חזקה ואיכותית בערך ב1500 ש"ח
אשמח לשמוע דגמים מומלצים (צריכה שם חברה ודגם ספציפי היות ואני לא מתמצאת כלל ורוצה ללכת עם זה לחנות)
תודה רבה!!

דרך חדשה

משתמש מקצוען
@moti!a @כדורי תקשורת
הי,
מעוניינת לקנות מצלמה חדשה ביתית מעולה, תמונות חדות, מסך יחסית גדול, חזקה ואיכותית בערך ב1500 ש"ח
אשמח לשמוע דגמים מומלצים (צריכה שם חברה ודגם ספציפי היות ואני לא מתמצאת כלל ורוצה ללכת עם זה לחנות)
תודה רבה!!
יש??

מ.י.ר.י.

משתמש רשום
@moti!a
האם המצלמה יד שניה הזו משתלמת?

מצלמה דיגיטלית CANON SX620 HS​

מצלמה דיגיטלית canon SX600 hs במצב תקין נראית מצויין זום גדול אופטי 18 עדשה 4.5-81.0mm כולל כרטיס זיכרון בטריה מטעין אוניברסלי וקייס
או שיש לך המלצה למצלמה ביתית איכותית אחרת במחיר של עד 1000 ש"ח?

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
@moti!a
האם המצלמה יד שניה הזו משתלמת?

מצלמה דיגיטלית CANON SX620 HS​

מצלמה דיגיטלית canon SX600 hs במצב תקין נראית מצויין זום גדול אופטי 18 עדשה 4.5-81.0mm כולל כרטיס זיכרון בטריה מטעין אוניברסלי וקייס
או שיש לך המלצה למצלמה ביתית איכותית אחרת במחיר של עד 1000 ש"ח?

אני קניתי כמו שכתבתי כאן לא פעם
קנון sx740 יד שניה במצב חדש ב 900 שח
תעשי חשבון אם כדאי לך

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הייתי שמחה גם לקנות מצלמה כזו בכזה מחיר, לא ראיתי שמפרסמים...

לא מפרסמים
גם אני כשקניתי פסרמו אותה בזמנו בכ 2000 שח
אף אחד חוץ מחרדים לא משלמים כאלה מחירים על יד שניה

חיכיתי בסבלנות ועקבתי אחרי המודעה
כשכל פעם המפרסמת מורידה במחיר עוד קצת ועוד קצת כי אף אחד לא קנה יד 2 מכזה מחיר כי הרוב המוחלט היום מצלם בסמארטפון ואין לו צורך במצלמה
זאת גם הסיבה שהמצלמה שלה הייתה במצב חדש כי קיבלה אותה במתנה אבל צילמה פעמיים שלוש ואז השאירה אותה בארון והמשיכה לצלם עם הסמארטפון
ואז כשהגיעה כבר לאיזור ה 1300 שח
הצעתי לה 800 שח וסגרנו על 900
לקח 3 חודשים אבל שווה לחכות בסבלנות
:)
באותה הדרך קניתי קנון
Sx70 ב 1000 שח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה