בקשה מצטרפים חדשים בחג | פורום חרדי

מצב
הנושא נעול.

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית

sara z

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קחו בחשבון שיש גם משתמשים מחו"ל
ותגובות שנרשמות כשכאן שבת/חג, בחו"ל עדיין לא

יודע

משתמש פעיל
מאז ומתמיד, היה בולט בכל פינה באשכולות כאן השקפות מאוד מוזרות לברליות, והצדקה לכל דבר האסור, באמתלות שונות ומשונות, וקיצוניות לפתיחות וזלזול לכל מיני פרומקייטן, וזה לא היה כל פלא בעיני, שארגונים ששופכים מליונים בכל המישורים, בכדי להלחם בחרדים, אם זה בבתי משפט, ואם זה במוסדות החרדים, ארגונים של רפורמים ופמיניסטים ועוד עשרת המכות, שלא יכניסו כמה מהזן ההוא, לתוך האתרים החרדים, כשהם יודעים שאנחנו גם תמיד נמצא במקרה הכי גרוע, איך לדון אותם לכף זכות,
לכן, כשאתם רואים אשכול, ודיונים, ופתאום, יש כל מיני צדדים שבכלל לא מובן לכם, איך חרדים חושבים כך, תדעו, שיש בדיון גם חילונים ועוד,

דוגמה אחד שאני מעיז להעלות לכאן, ולא יבולע לי, על אף שיש עשרות אם לא מאות, זה סגנון הזמרים, שמאוד מבוקשים, באגף השירה, ולא אמשיך, לפרט וד"ל

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
מאז ומתמיד, היה בולט בכל פינה באשכולות כאן השקפות מאוד מוזרות לברליות, והצדקה לכל דבר האסור, באמתלות שונות ומשונות, וקיצוניות לפתיחות וזלזול לכל מיני פרומקייטן, וזה לא היה כל פלא בעיני, שארגונים ששופכים מליונים בכל המישורים, בכדי להלחם בחרדים, אם זה בבתי משפט, ואם זה במוסדות החרדים, ארגונים של רפורמים ופמיניסטים ועוד עשרת המכות, שלא יכניסו כמה מהזן ההוא, לתוך האתרים החרדים, כשהם יודעים שאנחנו גם תמיד נמצא במקרה הכי גרוע, איך לדון אותם לכף זכות,
לכן, כשאתם רואים אשכול, ודיונים, ופתאום, יש כל מיני צדדים שבכלל לא מובן לכם, איך חרדים חושבים כך, תדעו, שיש בדיון גם חילונים ועוד,

דוגמה אחד שאני מעיז להעלות לכאן, ולא יבולע לי, על אף שיש עשרות אם לא מאות, זה סגנון הזמרים, שמאוד מבוקשים, באגף השירה, ולא אמשיך, לפרט וד"ל
לדעתי, כשאתם רואים באשכול איך יש חרדים שחושבים אחרת ממכם, לפני שאתם רצים לחשוב שהם שתולים של הקרן החדשה פשוט תבינו שיש אנשים שחושבים אחרת ממכם.
(איכשהו יש לי הרגשה שגם אני אמרתי אי פה ואי שם דעות שלא על דעת כותב השורות, וזאת על אף שורשי החרדיים להפליא והווי החיים החרדי שאני זוכה לחיות מנעורי ועד היום הזה).

יודע

משתמש פעיל
(איכשהו יש לי הרגשה שגם אני אמרתי אי פה ואי שם דעות שלא על דעת כותב השורות, וזאת על אף שורשי החרדיים להפליא והווי החיים החרדי שאני זוכה לחיות מנעורי ועד היום הזה).
חבל שמהרגשה של אדם, יורדים לפסים אישים , לא כתבתי מעבר לדוגמה של זמרים, ובכל אופן, מצא הכותב הזדמנות לפגוע, האם זו לא השפעה ישירות של הקרן החדשה? הם משלמים גם לחרדים מבטן ולידה ומנהלים אורח חיים חרדים לפחות כלפי חוץ.

שב נא הסופר

משתמש מקצוען
דוקא הדוגמא הזאת לא כל כך מוצלחת..
לצערינו, זה אחד הנסיונות הקשים של הדור הצעיר במגזרינו. ואני יודע על בחורים/ות מאד טובים שפה ושם שומעים כהנ"ל, ועל הרוב אינם מודעים לחומרת הענין. מה גם, שיש זמרים אצלינו הנחשבים "חרדים" שמופיעים או שרים בדואט עם אותם זמרים פסולים [גם אברהם פריד] - ואין פוצה פה ומצפצף, מה שכביכול מהווה איזשהו מין "הכשר" לאותם זמרים.

כוח עזר

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• SharedScreenshot.jpg
    SharedScreenshot.jpg
    KB 155 · צפיות: 88
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה