כללי מפתח הפונטים של

פונטגרפר

משתמש צעיר
מפתח הפונטים של "פונטסטר"

050818_010923-354_20.jpg
20

PsGrasper

משתמש רשום

גם לך הוא עושה חיים קשים?

א

ארז_בלבנון

אורח

פונטגפר יקראין חולק על כך שאתה מקצוען והעבודה שאתה עושה מושלמת. יש לי רק לשמוח על כך שיש לך לקוחות קבועים שקונים את הפונטים האלו. כן ירבו.לגבי זה שיש אנשים שמחפשים פונט מדוייק בכל העולם. גם לי היו שניים כאלו. הבעיה הגדולה שלהם (ושל כולנו) שהם רוצים פונט שכשיעמדו להם את הסידור (או ספר
אחר) שזה יראה כמו הדפוס הישן. וכאן טמונה הבעיה הגדולה. שזה אי אפשר לעולם! כיון שאת היחודיות של הדפוס הישן עושה האותיות השבורות. והשוני שיש בין
האותיות, פעם רחב פעם צר, פעם עם ראש ללמ"ד פעם בלי, פעם מסובב פעם יורד פעם עולה וכו'.היה לי לקוח שרצה בדיוק את האותיות שיש בסידור של חב"ד שהדפיס האדמו"ר הזקן. ואחרי הסברים רבים השתכנע שאף פעם לא נגיע לצורת העמוד הישן כיון שהטעם
שמקבלים מצורת העמוד הישן זה בגלל חוסר סימטריות והשוני שיש בין הרווחים בין המלים ובין השורות וכו'. נוסטלגיות - אי אפשר לשחזר במחשב.אותו דבר היה לי עם פונט ליוורנו (לא ליבורנה) והשקעתי בפונט הזה עשרות שעות על פונטוגרפר כדי להתאים אותו עד כמה שהצלחתי לצורת הפונט הישן. ושוב אף פעם
זה לא יהיה כמו המקור כי צורת הדף במקור מושפעת מהעיוותים והאותיות השבורות ואותיות 'דפוס בלט'.זה היה תשובתי לגבי הגרפיקאי שהתחיל לצעוק גם לי יש את התוכנות שיש לך. ותשובתך אליו. כדי שתאמין לי שלא רק שיש לי אותו חרשתי עליו עשרות שעות של שיפוצי
פונטים. והעותק שלו הראשון (חוקי) יש לי כבר לפני 10 שנים לפחות.אני מוכן להסכים שאתה מבין בפונטים הרבה יותר ממני. א. למה לא. ב. זה המקצוע שלך. אבל כשבאים לשכנע לקוח כדי שיקנה, הוא צריך להשתכנע. לכן לא מספיק שאתה
מבין יותר ממני, אני צריך להשתכנע שאני צריך את הפונטים האלו בדוקא.לגבי הפונטים של פונטביט, אני יכול לומר לך כשראיתי את הקטלוג שלהם מודפס (יש לי את החוברת הראשונה שהוציאו) הייתי המום, מהרמה של הפונטים ומיופים. ועם
הזמן הם רק הגדילו והרחיבו את המבחר שיש להם.אני שם תמונה של וועליש, ואני שם לב שזה לגמרי לא הפונט שלך. (וועליש זה כתב ס"ת ספרדי, ככה אשכנזים מכנים אותו). אבל הפונט וועליש שלך הצורה שלו פסולה
לס"ת, הל' לא כשרה אין לה ראש כמו כן הט' פסולה.בכל אופן אני מאחל לך מכל הלב עוד ועוד התמקצעות ועוד ועוד מכירות ועושר וכבוד ונחת ושמחה וכט"ס. ברכותי אלו מופנות גם אליך ידידי היקר גרספר.

zap

משתמש צעיר
אני זקוקה דחוף לפונט היננות, כיצד ניתן להשיגו? אך במחיר של 69 דולר למשקלים ולא יותר, כפי שצויין במודעה....
בתודה!
קו-זהב

מ_ר_צ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
השאלות שלי היא-
1. האם פונט הדר מגיע רק במשקל אחד?
2. אם כן מדוע המחיר שלה הוא כמעט כמו אהבה שמגיע בשלש משקלים?
3. האם הפונט הוא Ot ויש תמיכה מלאה לניקוד. אם כן אשמח לקבל טקסט מנוקד בפונט הדר או אהבה.
תודה

Cohen_Amir

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני גם מעוניין בפונט "אהבה"

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מפתח הפונטים הנ''ל לא עולה רק אצלי?

פונטגרפר

משתמש צעיר
"לכל מאן דבעי למידע" המחירים האלו כבר לא רלונטיים.

אנא המתינו עוד חודש וחצי, וכל הפונטים יהיו למכירה במחיר השוה לכל נפש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה