דרוש מידע מפקח בניה

חנה תהילה

משתמש מקצוען
מה העלות של התענוג הזה?
האם מתומחר לפי עבודה או תמחור לחודש?
האם זה חובה
מתענינת עבור תוספת קומה -בניה על הגג ושיפוץ פנים

אפרת מנדל

משתמש רשום
האם זה חובה ?
תלוי בך האם אתה יודע לעמוד על שלך ואתה בעניינים של בנייה אתה לא צריך ואם לא עדיף מאד

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
התחלנו לפני שבועיים...
לכן לא כתבתי לך המלצה על מישהו ספציפי כי טרם גיבשתי אותה בעצמי...
רק זה המחיר שאנחנו משלמים...

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני מכירה מישהו שבנה דירה על הגג ואמר שבזכות המפקח לא הוסיף שקל מהתכנון המקורי למעט דבר אחד קטן שהחליטו להוסיף

(:chavi:)

משתמש פעיל
באיזה עיר את מחפשת?
אני לקחתי מפקח בניה ב6 אלף לחודש ולא מתחרטת
היה שווה ממש
לא ביקרנו באתר בניה, למעט פעמים ספורות
הוא שלח תמונות והיה איתנו בקשר כל הזמן.

חנה תהילה

משתמש מקצוען
באיזה עיר את מחפשת?
אני לקחתי מפקח בניה ב6 אלף לחודש ולא מתחרטת
היה שווה ממש
לא ביקרנו באתר בניה, למעט פעמים ספורות
הוא שלח תמונות והיה איתנו בקשר כל הזמן.
לפנ כמה זמן זה היה?
האם המחירים עלו כעת בגלל המצב או שאין קשר?

(:chavi:)

משתמש פעיל
לפני שנה וחצי
אין לי מושג מה המחירים היום
אולי זה גם תלוי בבניה עצמה
אני בניתי תוספת בניה, קומה על גג
לא מעבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה