מפני ששלחתני- מוזמנות!

עלקא

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מאוד רוצה להגיע להופעה כי הוקסמתי מהטריילר שנראה שזה מדהייים!!!!
הוקסמתי מהדמויות (אוהבת מאוד גם שיש ילדות שמציגות אבל לא רק....)
הבנתי שמתקשר לספר זאבים בשם החוק (קראתי אותו) וממש מרתק לי לראות את זה.
יש לי חולשה להצגות חיות-יש לי חלום להציג....(מאז מסיבת סוף ח' שכיכבתי ומאז שמכירה את עצמי...)

שרי רוזנברג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אכן אשמח גם להכנס להגרלה

התכניות היו להגיע למופע בלבד אבל בסוף עקב סיבות משפחתיות לא יצא לי
אבל את הספר יש לי והוא מושקע מאד ועצמתי
בהצלחה בכל מה שאתם עושים
וחודש טוב

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אשמח לקבל גם....
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה!!!

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כפילות

ברמה

משתמש רשום
הפקות ואירועים
[B]שלום לכולן,[/B]
הודעה זו מועברת בשם פנינה פקשר:
עקב תקלה המחשב נמצא כרגע בתיקון ועל כן הטריילר ישלח למעונינות רק היום בלילה בעזרת ה'.
עמכן הסליחה...

ברמה

משתמש רשום
הפקות ואירועים
[B]שלום לכולן,[/B]
עקב תקלה המחשב נמצא כרגע בתיקון ועל כן הטריילר ישלח למעונינות רק היום בלילה בעזרת ה'.
עמכן הסליחה...

ברמה

משתמש רשום
הפקות ואירועים
שלום לכולן,
עמכן הסליחה...

ברמה

משתמש רשום
הפקות ואירועים
שלום לכולן,
עמכן הסליחה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה