כללי מפגש הפורמה תודה

פינטל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
הייתי אתמול במפגש הפורמה 2, והאמת שחששתי מעט שלא אהיה בעניינים, מכיוון שבחיים לא נגעתי בעיצוב דיגיטל, אבל סמכתי על נעמי ושאר מארגני המפגש נתן וראובן, שבטח חשבו על כולם וגם אני אצא מן המפגש מלא בתובנות חדשות ומקדמות.
בסופו של דבר נהניתי מעל לציפיות, יצאתי מן המפגש מלא בהמון דברים מאלפים שקשורים לכלל עולם העיצוב והפרסום, וגם עם תחושה חזקה שאולי... אולי גם אני מסוגל להיכנס לעלום הדיגיטל וגם להצליח בו...
בעיקר תפס אותי אתר ההתרמה שהגה ועיצב טל פלורנטין, רעיון ועיצוב וחוויית משתמש (ככה אומרים?) גאוניים.
תודה ענקית לנעמי על המפגשים המאלפים האלו, הרצון הזה לעזור ולתרום למעצבים בצורה כל כך נדיבה מעורר השתאות.
וכמובן תודה לכל השותפים בארגון מפגשי הפורמה.
הרגשתי חייב אתמול להיכנס לפייפל ולשלם עוד פעם :)

itzuvim

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שופט/ת באתגר דריבל
ישראל, אוי! אל תספר לי כמה נהנית, אתה זורה לי מלח על הפצעים...
כמה רציתי לבוא, כמה רציתי להעשיר ידע, כמה שרציתי להיפגש עם חברים.
כמה חבל שפיספסתי משהו טוב... :(

נעמי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
תודה לכולם על הפידבק החם.
מעבר למרצים שהם גדולים כל אחד בתחומו,
הרמה המקצועית של המשתתפים עשתה את האירוע.

באמת, לא הבנתי מה קרה באמצע הלילה, הודעה מפייפאל שבוצעה תשלום,
מי משלם שההרשמה כבר סגורה? :D
עכשיו הבנתי.
באמת תודה, כל הכבוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה