מעשה ידי טובעים בים ואתם ?

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אומרים שירה וזמרה

בקבוצות צילום ברשת האתגר הקבוע הוא לזהות את האולם :)
קל יחסית

1 (107).jpg

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ארמונות חן.

מה קרה לתמונה:eek::eek::eek: תריס מעל 200-250? או שזה עריכה?

תודה על האתגר!!!:):):)

שולה מרק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה המצנח?

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ארמונות חן.

מה קרה לתמונה:eek::eek::eek: תריס מעל 200-250? או שזה עריכה?

תודה על האתגר!!!:):):)

ארמונות חן יותר גבוה ובלי תאורה כחולה

מהירות סגר רגילה, זה המצנח שעולה ויורד. היד והטול מבצבצים, זועקים לעזרה :)

הרגע הזה תמיד מצטייר לי כמו ים סוער, רוח שמעיפה את כל מי שבעין הסערה, פאות, טול, לבבות אדומים וקונפטי נוצץ, גלי צונאמי שזזים עם קצב המוזיקה.
מצלמים מסולם, מגובה הרצפה (מתחת למים), ומגובה העיניים. בגובה העיניים יש רגעי "גאות ושפל" בשפל אתה יכול לראות אנשים בעדשה רחבה עם ים של לבן מסביב, בגאות לא רואים כלום בדר"כ.
הפעם תפסתי אצבע
וקפץ לי המאמר שבכותרת

Yehodit B

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
חח..אתה כותב לא רע..
אהבתי את התפיסה!
אני לא מכירה את האולם..

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תמונה מלחיצה ;)

וטוב לראות אותך כאן, חשבתי שיצאת לפנסיה.
תודה :)

פנסיה מפרוג ?
ההעדרות אומרת שיש משהו אחר שלא מותיר זמן לפורום היקר הזה.
פורום שממנו התחלתי, למדתי, פרסמתי ... חייב לו המון תודה ותמורה.
מקווה להגיע יותר ולתרום ...

אשמח לקבל מטלה למען הכלל ולהירתם.
אם יש נושא בצילום שתרצו שארחיב עליו במאמר, אשמח לשמוע ולעבוד עליו בשבוע שלפני שבועות ;)

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תמיר? ודרך אגב זה רגעי הנחת של הכלה.... אי של אויר בים הריקודים:D:D:D
תמיר השמאלי עם תקרה לבנה מבריקה.
תמיר הימני עם תקרה לבנה וריבועי פלורוסנט שנותנים גוון אור ירוק. אין תאורה כחולה.

זה בהחלט רגעי נחת שנשמרים תמיד לשיא. החלק השני של הריקודים, כשבגברים חצי ישיבה מבושמת עד דלא ידע בין הרב בלוך לראש הישיבה, הבחור התורן כבר הוקפץ אל על בסרבל הבלונים, החתן כבר ישב פעמיים על כיסא במרכז המעגל הלוהט כשרגליו עולות ויורדות על גבו של הגיבור, מצחו נוגב בשטרות כסף ובידו כוס מיץ מיותרת אחרי ליטר המים שהוא כבר לגם.
הכלה לעומתו, ישבה רק במהלך ריקוד האחיות, ריקוד הגיסות וריקוד החברות, היא לא שתתה הרבה והמזגן בנשים תמיד חלש יותר כי קר לסבתא. אצלה לפחות אין אדי אלכהול באויר.
הרגע הגואל אכן מגיע בדמות "מצנח", קצת מרחב ואויר.
אבל אז מגיע הבום הראשון, תותח קונפטי למרכז, מיד אח"כ היא צריכה לחלוק את פיסת הגן עדן שלה עם אמא, ונורא יותר, עם חמותה, ואז עם אחיותיה, גיסותיה ותוך כדי ניפנוף עליז למצלמה. לא קל.
ולא שסלסלת מרשמלו או כינור חלול על שולחן שהונף באויר מהווה פיצוי.

תמי tami

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תמיר השמאלי עם תקרה לבנה מבריקה.
תמיר הימני עם תקרה לבנה וריבועי פלורוסנט שנותנים גוון אור ירוק. אין תאורה כחולה.

זה בהחלט רגעי נחת שנשמרים תמיד לשיא. החלק השני של הריקודים, כשבגברים חצי ישיבה מבושמת עד דלא ידע בין הרב בלוך לראש הישיבה, הבחור התורן כבר הוקפץ אל על בסרבל הבלונים, החתן כבר ישב פעמיים על כיסא במרכז המעגל הלוהט כשרגליו עולות ויורדות על גבו של הגיבור, מצחו נוגב בשטרות כסף ובידו כוס מיץ מיותרת אחרי ליטר המים שהוא כבר לגם.
הכלה לעומתו, ישבה רק במהלך ריקוד האחיות, ריקוד הגיסות וריקוד החברות, היא לא שתתה הרבה והמזגן בנשים תמיד חלש יותר כי קר לסבתא. אצלה לפחות אין אדי אלכהול באויר.
אבל אז מגיע הבום הראשון, תותח קונפטי למרכז, מיד אח"כ היא צריכה לחלוק את פיסת הגן עדן שלה עם אמא, ונורא יותר, עם חמותה, ואז עם אחיותיה, גיסותיה ותוך כדי ניפנוף עליז למצלמה. לא קל.

חזק יותר מכל תאור אחר ששמעתי אי פעם על חתונה.....
ובתווך עומד הצלם, עם חיוך נצחי, אדיבות, ותוצאות מדהימות
ומשאיר טעם של עוד לחתונות הבאות!
כמובן שנאמר מנסיון
ומתוך התמונות היפות שתלויות בסלון....

♦ברכי קעניג♦

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תמונה יפה, הכתיבה עוד יותר
אני חושבת שזה גוטניק

הייתי שמחה למאמר בנושא תאורה בהתמודדות עם מקומות מאתגרים, יותר בכוון של חוויות אישיות וכו

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תמונה יפה, הכתיבה עוד יותר
אני חושבת שזה גוטניק

הייתי שמחה למאמר בנושא תאורה בהתמודדות עם מקומות מאתגרים, יותר בכוון של חוויות אישיות וכו
תודב רבה
בגוטניק אין מדפי עץ כאלה בתקרה, מדפים שבולעים אור פלאשים ... בקיצור, זה לא.

הרעיון למאמר יפה מאוד. אהבתי
אפשר לעשות מזה סדרה שהרבה צלמים וצלמות ישתתפו בה בכתיבה לפי אולמות והתמודדיות שונות, עם תיוגים שיעזרו לכולם בעתיד

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
יש תקרה דומה ב'היכל שלמה' (פ"ת) אבל מביקורי האחרון שם מלפני כ-5 שנים (נחשו מה עשיתי שם...) אני לא זוכר הרבה.
הצצתי בתמונות; יש דמיון, אבל נברשות קטנות לא משתלשלות מהתקרה שם... אולי שיפצו? לך תדע.

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש תקרה דומה ב'היכל שלמה' (פ"ת) אבל מביקורי האחרון שם מלפני כ-5 שנים (נחשו מה עשיתי שם...) אני לא זוכר הרבה.
הצצתי בתמונות; יש דמיון, אבל נברשות קטנות לא משתלשלות מהתקרה שם... אולי שיפצו? לך תדע.
מסתבר ששיפצו :)
או שהיית באולם העליון
ביקורך האחרון היה בקשר לעיצוב התקרה במקום ? אחרת מה הסיכוי שתזכור פרט כזה

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
מסתבר ששיפצו :)
או שהיית באולם העליון
ביקורך האחרון היה בקשר לעיצוב התקרה במקום ? אחרת מה הסיכוי שתזכור פרט כזה
אממ... כן באולם העליון. אבל יש דמיון.
יש זיכרונות עמומים בתת-מודע שכנראה צפים פתאום למראה תמונה שמדגדגת אותם...

צפורה צילום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

אתה מגלה כישרון נוסף. אתה כותב ממש יפה!!!
הצחקת אותי מאוד!!!
אני לא מזהה את האולם...
הייתי שמחה למאמר על שירות לקוחות- מההתחלה, שפונים אליך, סגירת חוזה, תיאום לפני האירוע ושירות לקוחות אחריו.
אולי טיפים קטנים שהופכים את החויה לנעימה לשתי הצדדים.
מתי לפרגן ולתת ומתי לשים גבולות.

וכמובן אשמח למאמר על תאורת סטודיו באולם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה