אביזרים לרכב מערכת מולטימדיה לרכב

esterester

משתמש חדש
יש לך פה https://s.click.aliexpress.com/e/_DkjVH87
מינימום את זה בשביל וייז
צבע: S18-Fan-Cam
עדיף את זה
צבע: T10-1-MIC-Fan
אם יש לך עכשיו מצלמת רוורס אז צריך גם כבל עם קנבס מפה
Color: Type C No Amp
יש לך משהו יותר ברמה?
ואיך להתקין את זה?

שלמה ברנד

משתמש פעיל
יש לך משהו יותר ברמה?
ואיך להתקין את זה?
אתה יכול להזמין את היותר יקרים ואז זה יהיה יותר מהיר אבל מבחינת איכות המולטימדיות האלו פצצה
איך להתקין זה שאלה אם יש לי ידים ימניות ואתה רוצה לנסות אתה יכול לנסות לבד אני מתקין בביתר אם אתה רוצה

esterester

משתמש חדש
אתה יכול להזמין את היותר יקרים ואז זה יהיה יותר מהיר אבל מבחינת איכות המולטימדיות האלו פצצה
איך להתקין זה שאלה אם יש לי ידים ימניות ואתה רוצה לנסות אתה יכול לנסות לבד אני מתקין בביתר אם אתה רוצה
היותר יקרים נמצאים בקישור הזה ?
והאם יש הבדל באיכות המולטימדיה ?
והאם אתה מתקין גם בירושלים וכמה עולה ?
תודה רבה רבה על העזרה

שלמה ברנד

משתמש פעיל
היותר יקרים נמצאים בקישור הזה ?
והאם יש הבדל באיכות המולטימדיה ?
והאם אתה מתקין גם בירושלים וכמה עולה ?
תודה רבה רבה על העזרה
יש בקישור תמשיך עד הסוף ככל שיש לו יותר גיגה ראם אז זה יותר מהיר יש אולי קצת הבדל בחדות
לפעמים אני מתקין גם בירושלים בדר'כ בביתר
בהודעה השניה שכתבת הכול הפך לXXXXXX

5699

משתמש פעיל
@שלמה ברנד אשמח להתעדכן מתי אתה מתקין בירושלים.
ושאלה קטנה, יש מולטימדיה שיש לה גם כניסת usb?
תודה רבה רבה!

רחל21

משתמש חדש
ראשית ממש תודה רבה, הזמנו את המערכת כבר שבוע שעבר, רק לגבי התריסים מה צריך להזמין?
ושוב תודה על הכל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה