אלי-אקספרס מעקב אחרי הזמנה באליאקספרס

מתולתלת0

משתמש מקצוען
יש לי למשל פריט שבאלי אקספרס רשום לי ממתין לקבלה מה זה אומר

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
אבל עד שתגיע ההודעה ההזמנה תחזור לסין..(כשאני מזמינה בארץ אני מייד עוקבת לפי מ'ס מעקב ולא מחכה להודעה ..וההודעה גם לא מגיעה בכלל..אולי ראו שכבר לקחתי?..)
מה עושים ???
אין דרך לעקוב באמת ??
מה עושה מי שמזמינה כל הזמן אייך עוקבים אחרי הכל ולא מאבדים ידים ורגלים

מידיעה שאמר לי מנהל של אחד מהסניפים בדואר לא שולחים שום דבר בחזרה לחו"ל זה לא שווה את הכסף בשביל דואר ישראל, כך שאם אחד לא בא לקחת את החבילה שלו לא שולחים בחזרה לחו"ל, וככשאלתי אותו אז מה אתם עושים עם הפריט שנשאר תקוע בסניף אז הוא ענה לי בשיא הפשטות!!!! אנחנו שולחים שוב ושוב הודעה לנמען עד שהוא מגיע לקחת את זה, אז שאלתי אותו עד מתי הוא ענה לי עד ביאת גואל......
ואז הראה ארון מפוצץ בסניף של מלא חבילות ואמר לי אתה רואה את זה? אלה חבילות של אנשים שלא באו לקחת את הדברים שלהם והוציא לי חבילה אחת שלפי התאריך זה כבר נמצא יותר משנה וחצי!!!.
כמובן שזה רק דברים מחו"ל ולא משלוחים בתוך הארץ כי בתוך הארץ הם במילא מסתובבים לחלק דואר אז אחרי 14 יום זה חוזר לשולח.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
בגדול זה עובד כך:
באם מדובר בפריט קטן /זול בדרך כלל מקבלים מס' חבילה שלא ניתן למעקב מחוץ לסין ואז ניתן לעקוב באחד האתרים או דרך אלי אקספרס אחרי החבילה עד שעוזבת את סין ואחרי כ3 שבועות מקבלים הודעה מהדואר על חבילה גדולה [הם לא מחזירים לסין רק אחרי 30יום וגם אז לא תמיד מחזירים], בהודעה כתוב שהמשלוח מישראל וקוד פריט אחר שמתחיל בYY, לפעמים כתוב באתרי מעקב שזה הגיע לארץ אבל זה לא נכון מכיוון שהמס' הזה לא פעיל מחוץ לסין.

אופציה שניה בחבילה גדולה או יקרה מקבלים מס' מעקב בינלאומי שניתן למעקב גם באתרים הנ"ל וגם בדואר ישראל https://mypost.israelpost.co.il/מעקב-משלוחים?itemcode=ovjxkpdglczrvn החיסרון בדואר ישראל שעד שזה לא בא לארץ אין להם מושג מה קורה עם זה מס' מעקב בינלאומי מתחיל בRL ונגמר בCN או IL

אפשר לדעת מראש איזה משלוח זה יהיה באם בודקים בסוג המשלוח צינה פוסט דואר אוויר זה עם מס' מעקב צינה פוסט חבילות קטנות או אחרים בחינם זה בלי מס' מעקב ישראלי
אין שום קשר לעלות המוצר, את יכולה לבחור סוג שילוח גם למוצר של כמה סנטים ולשלם בהתאם.
במוצרים יקרים יחסית, לרוב המוכר מעצמו יציע שילוח יקר בזול או על חשבונו בשביל להימנע מלתת זיכוי במקרה שהחבילה לא תגיע.

A052

משתמש סופר מקצוען
מישהו הביא לי קישור לאתר הנל לחפש את מספר המעקב
https://cashdo.co.il/post-tracking?...MIvN337cut2wIVBpUbCh3baQJfEAAYAiAAEgKZ-vD_BwE
ושם מופיע מספר המעקב שהגיע לברזיל , יש מצב ?
אם המוכר שיקר וכתב לכם מס' מעקב של מישהו אחר זה יכול להיות.
מה כתוב במעקב של אלי אקספרס עצמו?
אם גם שם יש בעיה ברורה, תפתחו סכסוך.

saltz

משתמש מקצוען
לי היה כתוב פעמיים על דברים שהזמנתי- 'משלוח בוטל', שאלתי את המוכר והוא נתן לי מספר מעקב אחר,
'חוץ מזה היו לי כמה דברים שהזמנתי ובמעקב אחריהם הופיע - 'יצא ממדינת המוצא' למעלה מחודש וחצי, ופתאום זה הגיע

אתק

משתמש צעיר
אם המוכר שיקר וכתב לכם מס' מעקב של מישהו אחר זה יכול להיות.
מה כתוב במעקב של אלי אקספרס עצמו?
אם גם שם יש בעיה ברורה, תפתחו סכסוך.
איפה רשום באליאקספרס מספר מעקב ?

A052

משתמש סופר מקצוען
לי היה כתוב פעמיים על דברים שהזמנתי- 'משלוח בוטל', שאלתי את המוכר והוא נתן לי מספר מעקב אחר,
'חוץ מזה היו לי כמה דברים שהזמנתי ובמעקב אחריהם הופיע - 'יצא ממדינת המוצא' למעלה מחודש וחצי, ופתאום זה הגיע
פריטים קטנים נשלחים בדר"כ במעקב רק בתוך סין, לאחמ"כ לא ניתן לעקוב אחריהם ולכן זה מגיע "פתאום".

saltz

משתמש מקצוען
פריטים קטנים נשלחים בדר"כ במעקב רק בתוך סין, לאחמ"כ לא ניתן לעקוב אחריהם ולכן זה מגיע "פתאום".
זה לא היה פריטים כ"כ קטנים...
והיה מספר מעקב עם 2 אותיות בהתחלה ובסוף, לכן חשבתי שיהיה מידע גם שזה מגיע לארץ, כמו כל שאר הדברים שהזמנתי...

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מידיעה שאמר לי מנהל של אחד מהסניפים בדואר לא שולחים שום דבר בחזרה לחו"ל זה לא שווה את הכסף בשביל דואר ישראל, כך שאם אחד לא בא לקחת את החבילה שלו לא שולחים בחזרה לחו"ל, וככשאלתי אותו אז מה אתם עושים עם הפריט שנשאר תקוע בסניף אז הוא ענה לי בשיא הפשטות!!!! אנחנו שולחים שוב ושוב הודעה לנמען עד שהוא מגיע לקחת את זה, אז שאלתי אותו עד מתי הוא ענה לי עד ביאת גואל......
ואז הראה ארון מפוצץ בסניף של מלא חבילות ואמר לי אתה רואה את זה? אלה חבילות של אנשים שלא באו לקחת את הדברים שלהם והוציא לי חבילה אחת שלפי התאריך זה כבר נמצא יותר משנה וחצי!!!.
כמובן שזה רק דברים מחו"ל ולא משלוחים בתוך הארץ כי בתוך הארץ הם במילא מסתובבים לחלק דואר אז אחרי 14 יום זה חוזר לשולח.
והנה מה שהוא "שכח" לספר:

מרכז הסחר המקוון דואר ישראל. צילום יח"צ
ועדת הכלכלה של הכנסת, בראשות ח”כ איתן כבל, דנה היום (ב) במכירות פומביות של חבילות בדואר ישראל. הדיון התקיים לבקשת חברת הכנסת עליזה לביא וחברי הכנסת עמר בר לב ומסעוד גנאים, בעקבות תחקיר ששודר לאחרונה בתוכנית “הכל כלול” בערוץ 10, ממנו עלה כי חברת דואר ישראל מבצעת מכירות פומביות של מוצרים מתוך חבילות שלא נדרשו ומכניסה את הרווח לקופתה.

ח”כ עליזה לביא אמרה כי מהתחקיר עלה כי בדואר נשארות חבילות המוגדרות “עלומות” והן מועברות למכירה פומבית, המתקיימת אחת לחצי שנה, שרוב המשתתפים בה הם עובדי הדואר. “מישהו עושה עלינו סיבוב, הופתעתי לגלות שהמכירות התקיימו כבר ב-2010, אז דובר על 5 ימי מכירות. ממש ‘בלק פריידיי’ של הדואר”, אמרה. היא ביקשה לדעת כמה חבילות עלומות ישנן ומי נתן את האישור למכירתן.

ח”כ בר לב הוסיף כי יש ניגוד אינטרסים במעורבות עובדי הדואר בכירה ובכך שההכנסה מגיעה לקופת החברה. לדבריו, צריך לאסור על עובדי הדואר להשתתף במכירה ולהעביר את הכסף לאוצר. ח”כ מסעוד גנאים אמר כי אם הטענות נכונות זה חמור מאוד.

סמנכ”ל התפעול של חברת דואר ישראל, חיים מזעקי, דחה את הטענות מכל וכל ואמר כי “הדברים שנאמרו בכתבה נוטים ללשון הרע ומטילים רפש ביותר מ-5,000 עובדי הדואר הנאמנים”. הוא הוסיף כי הטיפול בדברי הדואר העלומים נעשה לפי החוק, ואמר כי בשנה מתקבלים 400 מיליון דברי דואר, מתוכם רק 16 אלף פריטים עלומים. הוא הוסיף כי 70% מהם מוחזרים לשולח, ובמקרים שבהם לא מאותר השולח הפריטים מאוחסנים למשך 18 חודשים למקרה ומישהו ידרוש אותם. לאחר מכן הם מועברים למכירה פומבית מאחר ותופסים מקום רב.

עוד הוא ביקש להבהיר כי חל איסור על עובדי הדואר להשתתף במכירה, ובעקבות התחקיר אף נעשתה בדיקה ולא אותר ולו עובד אחד שהשתתף בה. “אם יש עובד שחטא נטל בו בצורה חמורה”, אמר. סמנכ”ל הדואר במשרד התקשורת, אורן לביאן, אף הוסיף כי לפני כשנתיים ביצע המשרד בדיקה של פעילות אותה יחידה ולא נמצאו דברים שתוארו לכאורה בכתבה.

בעקבות הדברים ביקש היו”ר כבל מנציגי הדואר ומשרד התקשורת לבצע בדיקה נוספת ולהוציא הבהרה לעובדים על האיסור שחל עליהם להשתתף במכירה הפומבית. עוד ביקש היו”ר כבל לבחון את דרכי פרסום המכירות הפומביות, על מנת שהדבר יובא לידיעת הציבור הרחב. כמו כן ביקש לקבל סיכום של דברי הדואר שלא נמסרו בשנת 2017 לפי פילוח הסיבות שגרמו לכך.

“אני לא חושב שצריך למנוע מהם לקבל הכנסות מהמכירה, שכן יש להם הוצאות. 16 אלף חבילות שלא נדרשו זה לא מעט, אבל צריך לזכור שמדובר בסך הכל ב-400 מיליון דברי דואר ואין ספק שחל שיפור דרמטי בחברה. עם זאת הוועדה תמשיך לעקוב אחר תיקון הליקויים”, סיכם היו”ר כבל.

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
והנה מה שהוא "שכח" לספר:

מרכז הסחר המקוון דואר ישראל. צילום יח"צ
ועדת הכלכלה של הכנסת, בראשות ח”כ איתן כבל, דנה היום (ב) במכירות פומביות של חבילות בדואר ישראל. הדיון התקיים לבקשת חברת הכנסת עליזה לביא וחברי הכנסת עמר בר לב ומסעוד גנאים, בעקבות תחקיר ששודר לאחרונה בתוכנית “הכל כלול” בערוץ 10, ממנו עלה כי חברת דואר ישראל מבצעת מכירות פומביות של מוצרים מתוך חבילות שלא נדרשו ומכניסה את הרווח לקופתה.

ח”כ עליזה לביא אמרה כי מהתחקיר עלה כי בדואר נשארות חבילות המוגדרות “עלומות” והן מועברות למכירה פומבית, המתקיימת אחת לחצי שנה, שרוב המשתתפים בה הם עובדי הדואר. “מישהו עושה עלינו סיבוב, הופתעתי לגלות שהמכירות התקיימו כבר ב-2010, אז דובר על 5 ימי מכירות. ממש ‘בלק פריידיי’ של הדואר”, אמרה. היא ביקשה לדעת כמה חבילות עלומות ישנן ומי נתן את האישור למכירתן.

ח”כ בר לב הוסיף כי יש ניגוד אינטרסים במעורבות עובדי הדואר בכירה ובכך שההכנסה מגיעה לקופת החברה. לדבריו, צריך לאסור על עובדי הדואר להשתתף במכירה ולהעביר את הכסף לאוצר. ח”כ מסעוד גנאים אמר כי אם הטענות נכונות זה חמור מאוד.

סמנכ”ל התפעול של חברת דואר ישראל, חיים מזעקי, דחה את הטענות מכל וכל ואמר כי “הדברים שנאמרו בכתבה נוטים ללשון הרע ומטילים רפש ביותר מ-5,000 עובדי הדואר הנאמנים”. הוא הוסיף כי הטיפול בדברי הדואר העלומים נעשה לפי החוק, ואמר כי בשנה מתקבלים 400 מיליון דברי דואר, מתוכם רק 16 אלף פריטים עלומים. הוא הוסיף כי 70% מהם מוחזרים לשולח, ובמקרים שבהם לא מאותר השולח הפריטים מאוחסנים למשך 18 חודשים למקרה ומישהו ידרוש אותם. לאחר מכן הם מועברים למכירה פומבית מאחר ותופסים מקום רב.

עוד הוא ביקש להבהיר כי חל איסור על עובדי הדואר להשתתף במכירה, ובעקבות התחקיר אף נעשתה בדיקה ולא אותר ולו עובד אחד שהשתתף בה. “אם יש עובד שחטא נטל בו בצורה חמורה”, אמר. סמנכ”ל הדואר במשרד התקשורת, אורן לביאן, אף הוסיף כי לפני כשנתיים ביצע המשרד בדיקה של פעילות אותה יחידה ולא נמצאו דברים שתוארו לכאורה בכתבה.

בעקבות הדברים ביקש היו”ר כבל מנציגי הדואר ומשרד התקשורת לבצע בדיקה נוספת ולהוציא הבהרה לעובדים על האיסור שחל עליהם להשתתף במכירה הפומבית. עוד ביקש היו”ר כבל לבחון את דרכי פרסום המכירות הפומביות, על מנת שהדבר יובא לידיעת הציבור הרחב. כמו כן ביקש לקבל סיכום של דברי הדואר שלא נמסרו בשנת 2017 לפי פילוח הסיבות שגרמו לכך.

“אני לא חושב שצריך למנוע מהם לקבל הכנסות מהמכירה, שכן יש להם הוצאות. 16 אלף חבילות שלא נדרשו זה לא מעט, אבל צריך לזכור שמדובר בסך הכל ב-400 מיליון דברי דואר ואין ספק שחל שיפור דרמטי בחברה. עם זאת הוועדה תמשיך לעקוב אחר תיקון הליקויים”, סיכם היו”ר כבל.

טוב לא ידעתי.
תודה בכל אופן על העידכון
אבל כמה שאני מבין עד חצי שנה זה עדיין נשאר בסניף וזה הבדל די משמעותי לחבילות מהארץ שזה שבועיים.

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
כשאני נכנסת למעקב הזמנות באתר של אלי אקספרס מופיעים לי נתוני מעקב של לפני יותר מחודש,
יכול להיות שזה לא מתעדכן? מה הסיבה שזה קורה?
יש אתר מעקב שאני יכולה לעקוב דרכו ולהתעדכן יותר?
תודה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה