דרוש מידע מענק עבודה 2023 - "מספר נכסים לא מזכה"?

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בתור מפתחת תוכנה ממש מעצבן אותי לראות את המערכות המזעזעות של המשרדי מממשלה,
רשות המיסים היא אחת הנוראיות שבהם..
ואח"כ מדברים על זה שהחרדים לא משלמים מיסים..
לא חושבת שדבר כזה היה קורה בחברה עסקית כל שהיא, וברשות המיסים יש צוותי פיתוח גדולים :devilish:

רק אושר!

משתמש מקצוען
בדקתי שוב עכשיו ועדיין אני מליונר...
מס נכסים לא מזכה
אני כבר ממש סקרן לדעת איפה הדירות הנוספת
הלוואי איזה מגרש נחמד בתל אביב
עקרונית לי היה רשום מס נכסים לא מזכה, ועכשיו יש את התשובה האמיתית.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
בדקתי שוב עכשיו ועדיין אני מליונר...
מס נכסים לא מזכה
אני כבר ממש סקרן לדעת איפה הדירות הנוספת
הלוואי איזה מגרש נחמד בתל אביב
עקרונית לי היה רשום מס נכסים לא מזכה, ועכשיו יש את התשובה האמיתית.
לפי מה שנראה לי - שרק ביום ראשון הם התחילו לעבוד על הנושא - וכל יום מתעדכנים עוד ועוד אנשים עד סוף שבוע הבא,

גם אתמול ציינו פה ניקים שכבר התקבלה תשובה בשבילם,
ואגב, גם אצלי עדיין מופיע מס נכסים לא מזכה (אם כי - החלפתי דירה בשנה שעברה - ויתכן שבגלל שכ-4 חודשים היו רשומים על שמי 2 דירות - לכן אין זכאות - אשמח אם מישהו יכול לעדכן אותי אם יש זכאות בהחלפת דירה)

שמול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא מצליחה משום מה לחתום באתר (זו לא פעם ראשונה..)
בדואר אפשר גם לחתום אם זו לא פעם ראשונה?
הרבה פעמים לא הולך לחתום דרך האתר, גם אם זה לא פעם ראשונה, זה יותר קורה אצל עצמאים.
בהחלט בדואר תמיד אפשרי.

sap13

משתמש מקצוען
אני לא עיוור... לפי מה מחליטים באיזה תאריך זה נכנס... האם התכוונת שזה פריסה בתשלומים... או שמא התכוונת שתלוי מתי הגישו את הבקשה... או שא"א לדעת
אם הגשת כבר אז בתשלומים. אם מגישים בתאריך יותר מאוחר זה פריסה קטנה יותר וכן הלאה.

sap13

משתמש מקצוען
בקיצור:
  • אם הוגשה בקשה עד 30.6.2023 המענק ישולם בארבעה תשלומים שווים במועדים אלה: 15.7.2023, 15.10.2023, 15.12.2023 ו-15.2.2024.
  • אם הוגשה בקשה עד 30.9.2023 המענק ישולם בשלושה תשלומים שווים במועדים אלה: 15.10.2023, 15.12.2023 ו-15.2.2024.
  • אם הוגשה בקשה עד 30.11.2023 המענק ישולם בשני תשלומים שווים במועדים אלה: 15.12.2023 ו-15.2.2024.
2. אם סכום המענק שנקבע הוא עד 870 ₪, המענק ישולם בתשלום אחד, במועד בו יש לשלם את התשלום הראשון, בהתאם למועד הגשת התביעה.

בנימין 5850

משתמש פעיל
לפי מה שנראה לי - שרק ביום ראשון הם התחילו לעבוד על הנושא - וכל יום מתעדכנים עוד ועוד אנשים עד סוף שבוע הבא,

גם אתמול ציינו פה ניקים שכבר התקבלה תשובה בשבילם,
ואגב, גם אצלי עדיין מופיע מס נכסים לא מזכה (אם כי - החלפתי דירה בשנה שעברה - ויתכן שבגלל שכ-4 חודשים היו רשומים על שמי 2 דירות - לכן אין זכאות - אשמח אם מישהו יכול לעדכן אותי אם יש זכאות בהחלפת דירה)
אני מאמין שדיווחת כדירה חליפית ולכן מבחינת המיסוי הדירה מוגדרת כדירה יחידה חד משמעית!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה