דרוש מידע מענק עבודה 2022 ??

ברסלב 148

משתמש צעיר
מה הסיפור השנה עם זה ?
נראה שיש שם תקלה
לא מקבלים מידע על זכאות
הגשתי ב01/01/23 ועדיין אין תשובה !
יש מידע בעניין ??
יש"כ

בנימין 5850

משתמש פעיל
לי הם רשמו מס’ נכסים לא מזכה
הלוואי והיו לי מס נכסים מה שכמובן לא נכון,
שלחתי להם פניה דרך האזור האישי ואמרו לי לא להתייחס להגיש בקשה ולחכות ל 15/07 שאז ייתנו החלטות.

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לי הם רשמו מס’ נכסים לא מזכה
הלוואי והיו לי מס נכסים מה שכמובן לא נכון,
שלחתי להם פניה דרך האזור האישי ואמרו לי לא להתייחס להגיש בקשה ולחכות ל 15/07 שאז ייתנו החלטות.

גם לי רשמו מספר נכסים לא מזכה
חשבתי אולי מישהו העביר לי ירושה... ניסיתי לברר במשפחה... אף אחד לא יודע על דוד זקן שהשאיר לי ירושה...

בנימין 5850

משתמש פעיל
גם לי רשמו מספר נכסים לא מזכה
חשבתי אולי מישהו העביר לי ירושה... ניסיתי לברר במשפחה... אף אחד לא יודע על דוד זקן שהשאיר לי ירושה...
אני דיברתי איתם בטלפון, ענה לי נציג שלהם ליצן אמיתי ואז והוא אומר לי שהם נותנים החלטות על סמך נבואות שהם רואים שיהו לי מס’ נכסים בעתיד ולכן כבר מעכשיו אני לא זכאי,
ברגע הראשון הייתי בטוח שהתקשרתי בטעות לקו של בדיחות ואז הוא אומר לי שזה בצחוק וצריך שיהיה קצת הומור גם בעבודה המשעממת שלו

בקיצור השנה זה נראה שדחו את כל הבקשות עד ל - 15/07

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
גם אני ראיתי היום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה