מענק ארה"ב לאזרחים ישראלים

טוטלי

משתמש חדש
למישהו יש אולי טלפון או מייל של מישהו שמגיש דוח מס במחיר סביר עבור מי שההכנסה שלו מעל 12,000$ בשנה
תודה רבה

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש אחד בשם טבק המספר שלו
0504177731

הוראה מתקנת

משתמש רשום
אולי נפתח אשכול חדש, וכל אחד שלא קיבל מהרביעי במאי יירשם שמה, וככה נוכל להתקדם ולעשות תביעה ייצוגית.
כדאי שכמה שיותר יירשמו שם.

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אשמח גם לשמוע
אני אזרח ובניי לא אזרחים האם אני מקבל מענק

כן, אפילו אם אתה לא עובד. אולי למי שלא עובד קל יותר.
רק צריך לדעת, אחרי שפעם אחת נרשמת ברשויות המס האמריקאיות, אתה לוקח סיכון שהם יתחילו לבדוק אותך ולבוא אליך בדרישות.
דבר נוסף, בעת הגשת הבקשה אתה צריך להודיע להם להיכן לשלוח לך את הכסף, אם תתן את חשבון הבנק שלך בארץ, עליך לדאוג להצהיר לבנק שאתה אזרח אמריקאי ולמלא איזה טופס (נראה לי W9),
אם לא תעשה כן, יש חשש שיקחו לך 30% .

אם יש קרוב משפחה בארה"ב עדיף שהכסף ייכנס לחשבון שלו, ותחשוב איך אפשר להעביר את הכסף במזומן לארץ. כי תמיד עדיף שהבנק שלך יידע עליך כמה שפחות.
בהצלחה

אדלי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
21/04 שלחתי את הטפסים עם פרטי חשבון בנק בארה"ב ועדין לא קבלנו כלום בעלי התקשר ועד שענה הם אומרים שהם לא רואים שם דבר על השם שלנו ואנחנו קבלנו אישור שזה התקבל יש אולי עוד משהוא שנתקל בזה
עשיתי באותו זמן לאחותי והיא אמורה לקבל שק והיא קבלה הודעה שזה בדרך

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
21/04 שלחתי את הטפסים עם פרטי חשבון בנק בארה"ב ועדין לא קבלנו כלום בעלי התקשר ועד שענה הם אומרים שהם לא רואים שם דבר על השם שלנו ואנחנו קבלנו אישור שזה התקבל יש אולי עוד משהוא שנתקל בזה
למי הוא התקשר?

פ.ג.

משתמש מקצוען
למישהו יש מידע על סיוע וכד' מהממשל עקב הקורונה למועסקים או עצמאיים מעבר למענק הקורונה הידוע?

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
כדאי שכמה שיותר יירשמו שם.
למה אני לא מצליחה להיכנס לאשכול?

חני25

משתמש צעיר
שישלח טופס ידני בדואר

חני25

משתמש צעיר
לאן שולחים?
ואם עשיתי טעות וסימנתי וי בתלויים
יעזור לי לשלוח טופס חדש ללא התלויים בדואר?
או שצריך טופס מתקן מיוחד?
בינתיים אין פיתרון לאלה שבטעות סימנו את תיבת התלויים
הפיתרון היחיד, זה שבשנה הבאה תמלאו טופס מיסים רגיל, ותתקנו את זה אז.

חני25

משתמש צעיר
כן, אפילו אם אתה לא עובד. אולי למי שלא עובד קל יותר.
רק צריך לדעת, אחרי שפעם אחת נרשמת ברשויות המס האמריקאיות, אתה לוקח סיכון שהם יתחילו לבדוק אותך ולבוא אליך בדרישות.
דבר נוסף, בעת הגשת הבקשה אתה צריך להודיע להם להיכן לשלוח לך את הכסף, אם תתן את חשבון הבנק שלך בארץ, עליך לדאוג להצהיר לבנק שאתה אזרח אמריקאי ולמלא איזה טופס (נראה לי W9),
אם לא תעשה כן, יש חשש שיקחו לך 30% .

אם יש קרוב משפחה בארה"ב עדיף שהכסף ייכנס לחשבון שלו, ותחשוב איך אפשר להעביר את הכסף במזומן לארץ. כי תמיד עדיף שהבנק שלך יידע עליך כמה שפחות.
בהצלחה
אין כזה אפשרות בכלל, הם לא מפקידים לחשבונות בנק מחוץ לגבולות ארה"ב!
ומאיפה אתה לוקח שיש בזה סיכון שיתחילו לבדוק?! הם יכולים לבדוק אותך בכל רגע נתון, גם בלי בקשת המענק, הם יכולים לדעת עליך הרבה יותר ממה שאתה חושב...

חני25

משתמש צעיר
כל אלה שנשלח להם ב-4 למאי ולא קיבלו, נא להירשם, כדי שנוכל להתארגן ולטפל בזה מול דואר ישראל

חני25

משתמש צעיר
אגב, לכל אלה ששאלו את מתי יתאפשר להגיש את הבקשה בלי לדווח מיסים.
ה-IRS פרסם לאחרונה, שהמועד האחרון להגשה יהיה בתאריך ה-15 לאוקטובר.

אולי מעניין אותך גם...