מענק ארה"ב לאזרחים ישראלים

ayys

משתמש מקצוען
האם אפשר לקבל את המענק אם לילדים אין אזרחות?
לי ובעלי יש אזרחות אמריקאית בגלל ההורים, אבל לילד שלנו אין?
המענק הוא לאזרחי ארה"ב (אם הילדים היו גם אזרחים אז גם עליהם הייתם מקבלים).
השאלה פה היא לגבי מילוי דוחות מס שנתיים האם עשיתם או לא
אם לא תחשבו ותבררו על איך והאם כדאי ליצור קשר עם הIRS בכדי לקבל את ההטבה עכשיו (שמלמעלה מדובר ב2400$ חד פעמיים).

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
נכון שכל אזרח חייב בדיווח, אבל את מכירה אזרח אמריקאי, שלא דיווח מעולם, שקיבל פניה מהirs? אני לא.
לא, את מכירה מישהו שמדווח שקיבל פניה מהIRS?
הבנתי שזה קשור למחלקה פלילית של עבירות מס, וגם למדיניות עכשווית.
כלומר , יכול להיות שמחר הם מחליטים להתחיל לאכוף, אם בא להם .

לילי 1

משתמש מקצוען
לא, את מכירה מישהו שמדווח שקיבל פניה מהIRS?
הבנתי שזה קשור למחלקה פלילית של עבירות מס, וגם למדיניות עכשווית.
כלומר , יכול להיות שמחר הם מחליטים להתחיל לאכוף, אם בא להם .
אכן, קשור למחלקה של עבירות מס. ולא שמעתי בשנים האחרונות אבל בעבר נראה לי שפנו למדווחים בלבד. לא בטוחה, עוד לא דיווחתי אז פחות התעניינתי.
בכל מקרה, אני לא יודעת איך היחס של החוקרים הפליליים למי שהיה חייב דיווח אבל לא חייב מס, שזה רוב מוחלט של השכירים בישראל.

צילי

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
זה מחיר סביר בהחלט
אני משלמת 580 לדוח
ועוד 100 על דווח על חשבון הבנק וכו'

זעירא דמן חבריא.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
שבוע טוב!
אני רואה שיש פה הרבה אנשים שיכולים לקבל את המענק=ולכ"א יש משפחה קרובה שאיתו באותו סטטוס
אך צריכים עזרה בהגשת המסמכים.
מה דעתכם להתאגד על מנת להוזיל עלויות של הרו"ח וכו'???????????????????????

לילי 1

משתמש מקצוען
מעתיקה מהבלוג של המתורגמן הפיננסי, לגבי בדיקת הזכאות באתר הIRS:
כרגע יש בעיות עם כתובות זרות (פשוט מדיווח של אנשים שונים שלא הצליחו לעבור את שלב ההזדהות).
אין לי מושג מה זה אומר ומתי זה יפתר.

MERS1

משתמש פעיל
אשמח אם מישהו יוכל להעלות מספר של משהו שעושה את זה אפי' בתשלום אנחנו בבית 3 בגילאי 17-21 בחורי ישיבות וכו' בלי מס הכנסה וכו' מי שמטפל להורים שלי בדוחות השנתיים אמר שמה שידוע לו זה רק על מי שמשלם מ"ה פר 2019 בחודש הנוכחי משהו כזה בתודה מראש

בלתי נראית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש כאן מישהו שהוא עצמו עם סושיאל סקיוריטי והוא היחיד במשפחה שהוא אזרח (נשוי לשלוש ילדים ללא אזרחות)
והוא אברך כולל שאף פעם לא הגיש דוחות שקיבל את המענק? שיודע פרטים מדויקים שאכן אפשר להגיש?

לילי 1

משתמש מקצוען
לגבי קבלת ההחזר למי שהגיש עם מספר ITIN לאחד מבני הזוג

מעתיקה לפה הודעה ששלחתי באישי:
טוב אז חפרתי קצת באתר של הIRS, שאלתי בפורום ודיברתי עם XXX.
מסתבר שמי שהגיש דוח עם מספר ITIN לא מקבל. לא ברור לי לגמרי לגבי בן הזוג האזרח אבל אם הבנתי נכון אז גם הוא לא.
XXX קיבלה כי היא מגישה כיחידה, בלי איזכור בכלל של בעלה כך שאין מספר ITIN בדוח שלה.
מצטערת להיות מבשרת רע אבל נראה שזו המציאות

ציטוט מהIRS:

You can access Get My Payment using an ITIN, but in most cases, the law does not allow an Economic Impact Payment (EIP) for individuals who file a return using an ITIN. The only exception is when two spouses file a joint tax return and either spouse is a member of the U.S. Armed Forces at any time during the taxable year, in which case only one spouse needs to have a valid SSN.

לגבי מי שטרם הגיש, כדאי לבדוק אפשרות להגשה בלי בן הזוג עם הITIN. לבדוק בזהירות. לא בכל מקרה זה אפשרי מבחינה חוקית וגם אם כן יכול להיות ממש לא משתלם בטווח הארוך.

MERS1

משתמש פעיל
מישהו ודע איך אני יכול להירשם לבד [לחסוך את התשלום] אני לא מחוייב בדיווח כך שאין להם את פרטי הבנק שלי ובקישור ששלחו מקודם צריך לקבל הודעת טקסט ואין לי איך

simc

משתמש פעיל
מישהו ודע איך אני יכול להירשם לבד [לחסוך את התשלום] אני לא מחוייב בדיווח כך שאין להם את פרטי הבנק שלי ובקישור ששלחו מקודם צריך לקבל הודעת טקסט ואין לי איך
יש אפשרות להוריד את הסימון מאימות בקבלת הודעת טקסט, ואז אתה מקבל למייל.

MERS1

משתמש פעיל
אוקיי תודה רבה אני אנסה בעז"ה שוב ייש כח גדול מאוד

MERS1

משתמש פעיל
איזה מספר הכנסת הוא כותב לי שיש בעיה עם המספר הכנסתי מספר סלולארי ישראלי רגיל מתחיל ב-050

srmr

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
איזה מספר הכנסת הוא כותב לי שיש בעיה עם המספר הכנסתי מספר סלולארי ישראלי רגיל מתחיל ב-050
בדרך כלל צריך את קידומת המדינה ולהוריד את ה0 הראשון: ****-***-972-50

MERS1

משתמש פעיל
ניסיתי אתמול וזה לא הלך לי אני אנסה שוב תודה

MERS1

משתמש פעיל
הכנסתי מספר כמו שאמרת לי וזה מה שהוא כותב לי
אנא הכנס מספר טלפון חוקי כולל קוד אזור
כתבתי 97250ואת המשך המספר יש לך מושג מה אני אמור לעשות\איך אתה עשית- אולי מספר נייח טוב יותר?

לב זהבה

משתמש מקצוען
אני עכשיו נכנסת ומבקשת קצת עזרה. עד היום חשבתי שלא קשור אלי כי לא עשיתי לילדים אזרחות ואני לא מדווחת.
אני אזרחית (בת לאמא אמריקאית) ללא SSN סתם כי אמא שלי לא עשתה לי בזמנו , לאחים שלי הצעירים ממני עשתה אחרי שהתחתנתי כי אז כבר קיבלה עליהם ואני לא הצטרפתי.
אני שכירה.
בעלי והילדים לא אזרחים, בעלי עצמאי.
האם וכיצד יש דרך לקבל מענק????
אשמח לכל תגובה, תודה מראש!

אולי מעניין אותך גם...