עוגות/עוגיות מעונינת במתכון קל לחיתוכיות

ג'ודי ;)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
על בסיס עוגיות מרוסקות /בסקויטים /בצק כזה סגנון ולמעלה שכבת שוקולד
תמיד אני מכינה פצפוצי אורז 2 שכבות וכולם טורפים אני רוצה כזה סגנון אבל טיפה שונה משהו שילדים אוהבים
תודה מראש לכולם!

ג'ודי ;)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
זה ברעיון בלי מתכון:)
אבל זה חשוב לך אני יכולה לבדוק ולכתוב...
שכבה ראשונה משטחים פצפוצי אורז בתבנית A4
ממיסים בסיר שוקולד וחמאת בוטניים(נגיד 2 חבילות וכוס)
מערבבים הכל ביחד מקפיאים
בנתיים ממיסים חמאת בוטניים ושוקולד לבן(נגיד כוס חמאת בוטנים ו150 גרם צימקאו לבן)
שוטחים על השכבה הראשונה
ממיסים בשקית 3 קוביות שוקולד חום ועושים קישוט למעלה
ניתן לחתוך בעזרת קורצן
יש גם עוד מתכון למטה פצופי אורז חמאת בוטניים ודבש למעלה שוקולד חום מומס
אם את צריכה עוד פרטים תכתבי ובעזה אני יפרט..
מצרפת תמונה לא שלי איך זה אמור לצאת

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2023-10-17 185919.png
    צילום מסך 2023-10-17 185919.png
    KB 560.7 · צפיות: 114

קוראת ויוצרת

משתמש פעיל
יש גם חיתוכיות טחינה וסילאן- מנסיון זה הולך ממש טוב (כמובן שלא מגלים לילדים מה זה מכיל...)
300 גר ביסקויטים מפוררים
1/2 כוס טחינה
1/2 כוס סילאן
1/2 ריצ'
1/2 כוס שוקולד צ'יפס(לא חובה)
לערבב הכל יחד לשטוח בתבנית
מעל לשים גנאש שוקולד (100גר' שוקולד+ חצי ריצ' הנותר)
להקפיא ואח"כ לחתוך לריבועים או מלבנים יפים.

נערך לאחרונה ב:

חיפושיתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תבקשי שיעלו מעיתון משפחה כל הקיץ היה מתכוני חיתוכיות של אפרת ליבפרוינד

יחדיו

משתמש פעיל
אם אין לי ריץ ולא שמנת מתוקה(יש חטסר גדול נכון?) יש תחליפים ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה