דרוש מידע מעונות יום תשפ"ג

• פותח הנושא waze
  • פורסם בתאריך

ורת

משתמש רשום
אם אני חזרתי החודש מחופשת לידה
עברתי עבודה
איזה תלושים אני צריכה להגיש???

יוכבד ש

משתמש צעיר
בלת"ק
מישהו יכול לעדכן אותי מה צריך להגיש אחרי חזרה מחל"ד
והאם דרגה 14 מסונכרנת עם מעון ומשפחתון

יוכבד ש

משתמש צעיר
ילדתי בחודש יולי השנה
ועכשיו חזרתי מחל"ד
הגדולה משיכה במעון מתחילת שנה
והתינוקת עכשיו הלכה למשפחתון

רכבת

משתמש פעיל
צריך 3 תלושים מלאים לאחר חל"ד
תשלחי קודם 1 תקבלי דרגה זמנית ואח"כ תשלחי עוד 2 תלושים
זה אולי נכון שעוברים לעבודה חדשה
אם ממשיכים באותו מקום עבודה אז מספיק 3 תלושים מלפני ותלוש אחד אחרי + אישור חזרה מהמעסיק

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
זה אולי נכון שעוברים לעבודה חדשה
אם ממשיכים באותו מקום עבודה אז מספיק 3 תלושים מלפני ותלוש אחד אחרי + אישור חזרה מהמעסיק
נו נו הניסיון שלי אומר אחרת
בחלד שלפני תחילת השנה הם דורשים 3 מאחרי החזרה
במדה והחל"ד הוא באמצע שנה אז מספיק אישור (זה נוהל חדש מהשנה)

hadas8933

משתמש חדש
למישהו יש תצהיר הורה לומד עדכני?
כי ממה שהורדתי במשרד הרווחה אין מקום לסמן לימודים בישיבה גבוהה או בכולל כמו שהיה כל השנים,
ניתקלתם בזה?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
למישהו יש תצהיר הורה לומד עדכני?
כי ממה שהורדתי במשרד הרווחה אין מקום לסמן לימודים בישיבה גבוהה או בכולל כמו שהיה כל השנים,
ניתקלתם בזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה