דרוש מידע מעונות יום תשפ"ב

טובי ג

משתמש צעיר
אני לא חושבת שלימודים בכולל לרבנות נחשבים לעובד. אם כבר יצרפו את השעות של הלימודים יחד.
(אני עובדת ולומדת - במקרה כזה אם ההורה עובד לפחות 24 ש"ש מצרפים לו את שעות הלימודים לעבודה, ולא משנה כמה שעות לימוד זה)
נכון אבל יש צרוף של הורה לומד ועובד , לא?!

צפה בקובץ המצורף 953571

איך זה עובד? (צרפתי את הפיסקה אבל צריכה תרגום ..)

שעות הלימוד + שעות העבודה צריכים להגיע ל 36 ש"ש כדי לא לרדת בדרגה.

אני מבינה שהכוונה שם שאם ההורה עובד פחות מ 24 ש"ש שעות הלימוד בכלל לא יצורפו לו וגם לא יוכל להגיע ל 28 או 32 ש"ש. אלא אם מגיע ל 36 ש"ש אז זה כן יצורף.

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר להתחיל לבקשת את בקשת הסבסוד? מה הקישור?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
שעות הלימוד + שעות העבודה צריכים להגיע ל 36 ש"ש כדי לא לרדת בדרגה.

אני מבינה שהכוונה שם שאם ההורה עובד פחות מ 24 ש"ש שעות הלימוד בכלל לא יצורפו לו וגם לא יוכל להגיע ל 28 או 32 ש"ש. אלא אם מגיע ל 36 ש"ש אז זה כן יצורף.
נכון

טובי ג

משתמש צעיר
אני לא חושבת שלימודים בכולל לרבנות נחשבים לעובד. אם כבר יצרפו את השעות של הלימודים יחד.
(אני עובדת ולומדת - במקרה כזה אם ההורה עובד לפחות 24 ש"ש מצרפים לו את שעות הלימודים לעבודה, ולא משנה כמה שעות לימוד זה)
שעות לימוד שמתחשבים בהם - יתחשבו גם כתוספת לעבודה וגם כבסיס
אם לא מתחשבים לא יתחשבו לא כאן ולא כאן.

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אז יש סיכוי שבאמת יתחשבו בלימודי כולל רבנות (מעל 40 ש"ש)
אחד שניגש למבחנים באופן רציף כבר מעל 8 שנים
??

(יש למשהו אז מידע מתפתח בנוגע לנ"ל?)

תילתן

משתמש סופר מקצוען
בנוסף ביום רביעי תתקיים הפגנה וחסימת צומת עזריאלי /קרית הממשלה בשעה 8:00 בבוקר

עיתון.jpeg

S

משתמש פעיל
גם במעון שלנו הרישום ירד משמעותית,
פתחו קבוצה פחות בכל קבוצת גיל ויש סיכוי שהורים נוספים יעזבו...

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

נשמה טהורה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים

Deep Media

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אם הבנתי נכון חדשים צריכים להגיש בקשה לחודשים 8 9 וב10 יגישו חדש לפי הקרטיונים החדשים?
התבלבלבתיייי
בהחלט, ויצטרכו להגיש מחדש גם עבור האשה בקשה חדשה
כך אמרו לי בתמת בנשימה אחת הם אמרו שהם עדיין לא יודעים מה תהיה המדיניות כלפי ה9 ו10 ולעקוב עם הנהלת המעון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה