דרוש מידע מעון באזור גינות דוד בב"ב

tsivyaf

משתמש פעיל
מניסיון לא טוב באיזור
תבררי טוב טוב לפני שאת שולחת
לא רוצה לפרט שם ....

אסתי 770

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איפה? שמות? טלפונים?
מחפשת לשנה הבאה
ומקווה שיש עוד מקום.....

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מעון ברחוב גיבורי ישראל של עטרת חינוך-דארג, הוא באידיש בעיקרון
עליו אני מאד ממליצה מניסיון
יש את המעון הקסום ברחוב ישמעאל וברחוב שמשון הגיבור יש גם מעון- את שניהם אני לא מכירה אישית

tsivyaf

משתמש פעיל
דארג - 0527137447
שמעתי עליו המלצות ממש טובות
לא מכירה מניסיון

שח"ל

משתמש חדש
יש גם מעון ברחוב זמבא ברמת אלחנן - מומלץ מאד מניסיון

מחשבון מדעי

משתמש חדש
הייתי כמה שנים במעון הקסום ומאד נהניתי מלבד שנה אחת שהעברתי קבוצה
זה תלוי מאד בגננת אליה נופלים
ממש לא קשור לגננת.
זה האוירה הכללית שמושפעת ומגובה ע"י ההנהלה.
אין עם מי לדבר שם.
לא מבינה איך התמת לא לקח להם עדין את הרישיון.
אולי בגלל שכולנו שותקים בסוף!!!
לפעמים כולנו מפחדים לדבר, אבל צריך לזכור שבסוף מדובר בתינוקות חסרי ישע ופה הזמן לומר את כל האמת.
ןתאמיני לי שלא התחלתי אפילו לדבר.
סיפורים הזויים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה