רשתות מעבר מסטיק לתשתית וראוטר

• פותח הנושא sap13
  • פורסם בתאריך

sap13

משתמש מקצוען
לגבי 019 הם באמת זולים בכמה שקלים מבזק אבל ההתקנה דרכם עולה מאוד יקר לכן אני ממליץ תמיד ללקוחות שלי דבר ראשון לעלות הזמנה בבזק ואז מקבלים 3 חודשים במחיר הכי זול שיש ואם יש בעיות במהירות וכו ניתן לניד במידית ללא עלות את התשתית לכל חברה שהיא וכך חוסכים את דמי ההתקנה שיש ב019 ודומיו..

לגבי 40 מגה למיטב ידיעתי בבזק אין כבר תוכנית כזאת וגם ב019 אין את זה היום אם מישהו עשה לאחרונה תכנית של 40 מ"ב אשמח שיתקן אותי..
כמה התקנה דרך בזק?

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כמה שכירות ראוטר. והאם את הכל אפשר לבצע דרכך.
תודה רבה על כל התשובות. האשכול הזה מאוד מלא בפרטים ממך על כל החבילה. ויהיה לתועלת הרבה אנשים שרוצים לעבור לתשתית וספק בזק
אפשר להזמין את החבילה דרכי
ולגבי ראוטר יש עכשיו בבזק 3 חודשים ראשונים חינם
או לחילופין ניתן לקנות ראוטר פרטי ולחסוך שכירות..

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

sap13

משתמש מקצוען
יש התחייבות של זמן בשביל ההתקנה חינם?
תוך כמה זמן בדר"כ מגיע כבר טכנאי להתקין קו?

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

הקוזניצר

משתמש צעיר
לי יש באנדל מיוסי תקשורת במבצע האחרון הם נתנו לי 3 חודשים 39 לחודש ואחרי זה עולה ל99 ל 3 שנים וזה כולל ראוטר שנראה מאוד מקצועי ומסיבי עם טווח ויפי יפה מאוד בכל אופן זה נראה לי המחיר הטוב ביותר מכל מה שאמרו כאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה