דרוש מידע מעבר בין מורי נהיגה

אפרת 20

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני אחרי 40 שיעורים אצל מורה (אשה) , ומכיוון שמרגישה שלא מתקדם, חושבת לעבור למורה שילמד באמת ויתן בטחון ולא יתעכב על מה שלא צריך...
העניין הוא שדברתי עם מורה מומלץ ולא מסכים לקבל אחרי כ"כ הרבה שיעורים ולדאוג לטסטים וכ'ו...לא שווה לו..
אשמח לשמוע מנסיון של מי שעבר מורה נהיגה לאחר 40 שיעורים +-, האם המורה הסכים לקבל בקלות?
מה להגיד כדי שיסכים?
ואגב, אם יש המלצה למורה טוב בירושלים, אשמח מאד!

yisrael stern

משתמש פעיל
אני עברתי מורה אחרי 30+ שיעורים ואחרי זה חזרתי אליו (עברתי מירושלים למודיעין בתקווה שיהיה שם יותר קל אבל היה לי מורה רמאי ונוכל)
למדתי אצל מנש נחמני נתן לי המון בטחון למרות שבשיעורים הראשונים ממש רעדתי הוא מאוד קדם את הבטחון לא צועק וכו' המס' שלו 0522800667
בהצלחה!!!

חנה תהילה

משתמש מקצוען
באופן כללי מורים לא אוהבים לקחת תלמיד שהתחיל אצל מורה אחר.
אני עברתי ממורה אחרי 40 שיעורים
היא נתנה לי אישור על השיעורים שעשיתי אצלה
אבל אצל המורה החדשה גם עשיתי הרבה שיעורים עש שהסכימה להוציא לטסט
רצתה להרגיש ששוה לה לקחת אותי.

דותוש'

משתמש מקצוען
אני עברתי גם ממורה למורה אחרי יותר מ40 שיעורים כי הרגשתי רק נסיגה משיעור לשיעור
עברתי לנדב ממודיעין עשיתי אצלו עוד איזה 10 שיעורים והגיש אותי לטסט (עברתי רק ברביעי)
אבל היה ישר שאלתי אותו אחרי שנכשלתי אולי אני לא מוכנה וצריכה עוד שיעורים והוא אמר לי הכול טוב זה רק הפחד.

קפה קפה

משתמש מקצוען
גמני "זכיתי" לעבור כמה וכמה מורים. ברוך השם כרגע כבר עם רשיון ביד אחרי יותר מ100!!! שיעורים.
המסר שלי הוא: אסור להתייאש!
ברגע שאת/ה אצל מורה שאת/ה לא מסתדר/ת איתו תעבור, תחליט לעשות שינוי, תדבר עם מורה חדש (הכי הכי מומלץ וסבלני: אחי מלכא במודיעין), תעדכן את המורה שאת/ה מרגיש/ה שלא מתקדם ואת/ה רוצה לנסות אצל מורה אחר. -הוא יקבל את זה, זו זכותך!!
רק חושבת על זה שלא היית עוברת מורה, והייתי נתקעת אצל המורה הקודם שלא התקדמתי אצלו, הייתי עוזבת את השיעורים ושוכחת מהכל והיום לא היה לי רשיון ביד, אמא'לה איזה עצוב זה יכול היה להיות.

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
הייתי ממליץ לבדוק לימוד נהיגה אצל שלומי שמחון ברמלה.
הוא מקצוען וסבלני, בוחן נהיגה (טסטר) ומרצה במכללות התחבורה...
אתר שלומי שמחון

תוכלו לעשות חיפוש כאן באתר "שלומי שמחון" ותראו שכתבו עליו המלצות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה