מידע שימושי מעבד מזון - המלצותיכם

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
והרי עדכון עצוב.
המעבד נקנה, כולל החלקים.
רצה הסמך-מם, וזה מה קרה:
יום אחרי הרכישה הדיסקית עם הסכין לא הונחה כראוי על המוט, והיא... ניסרה חלק מהמכסה. ביס קטן. משונה, מוזר, אבל זה מה שקרה.
שעה וחצי אחר כך ילד קטן הפיל בטעות את המכסה לרצפה (מגובה של שיש!) ו... נשברה ממנו חתיכה. בצד השני של המכסה.
נראה שהמוצר לא ממש איכותי, וחבל.
אגב, כתוב עליו שהוא תוצרת הונגריה, אולי זו התשובה.
כך או כך, יש היכן לקנות מכסה חדש?

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מחזקת את שביעות הרצון מבראון יש לי גם דגם 3020(לפסח) וגם דגם 3010 (לכל השנה). הראשון בשימוש מסיבי בפסח, השני בשימוש מסיבי כל השנה וב"ה אני מאד מרוצה. נכון שאני משתדלת שהמכסה לא יפול על הרצפה כי יש שם את החלק שאם זה נשבר המנוע לא נדלק אבל אני חושבת שברוב המעבדים זה כך.

רחל י

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני קניתי לפני כשנה מעבד מזון של מולינקס

מרוצה מאד מאד!
חזק. סוחב בעליה...
חלקים פלסטיקים חזקים וטובים (לא נפל עדיין ברוך ה'. אבל רואים שהם חזקים)
מיכל המעבד, ומיכל הבלנדר גדולים מאד!
מצורף חלק שימושי מאד: כמו בלנדר קטנציק, לשום, בצל, עשבי תיבול. שמאז שיש לי אותו לא נוגעת יותר בקוטש שום. (אפשר לראות אותו בקישור)

בזמן ששאלת היתה לי בעית התחברות, ולא הצלחתי לענות לך.
החלטתי לענות עכשיו בכל זאת, כדי שמי שיחפש ויברר פה דרך הפורום על מעבד מזון טוב - שיהיה לו את המידע הזה.

צרפתי למעלה קישור של המוצר. בחנות בביתר. שיש לה גם סניף בירושלים.
ובהזמנה דרך האתר המוצר עולה 550 ש"ח. בעוד שבקניה רגילה באותה חנות עולה 650.
וזה המחיר הכי זול שמצאתי

יהודי רגיל

משתמש פעיל
כל ההמלצות- יש לברר לפי דגם, כי לאותו מותג דגמים שונים באיכויות משתנות!

ללי שלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מבררת על מעבד של פיליפס
חשוב לי מעבד כמה שיותר קומפקטי
בראון הדגם המלבן ענק מבחינתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה