דרוש מידע מס הכנסה שלילי.

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
רציתי לדעת האם הסכום מגיע בפעם אחת, או בכמה פעימות?
ואם בכמה פעימות אז וכמה, ומתי?
תודה מראש:)

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מביאים בפעם אחת
לשנת 2021 אפשר עדיין להגיש עד סוף שנה אזחית - תזכורת למי שמי שעדיין לא הגיש..
לשנת 2022 אפשר כבר עכשיו להגיש, אבל רק ביולי יהיה אפשר לדעת כמה מגיע.

mina

משתמש מקצוען
אין דרך לדעת?
כבר כמה שנים אני לא זכאית ולא מגישה. אז לא ממש זוכרת
אבל אני כן חושבת שכשקיבלתי מהם את המכתב על הזכאות. היה רשום שם בדיוק מתי אקבל וכמה בכל פעימה.
בטוחה בזה ב - 99%

אני חושבת שמי שהגיש השנה . רק באזור יוני/יולי - יקבל אישור ממס הכנסה על גובה המס לו הוא זכאי.
כשתקבלי את האישור - שם יהיה רשום..

אני טועה? קיבלת כבר אישור על הזכאות?

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
מביאים בפעם אחת
לשנת 2021 אפשר עדיין להגיש עד סוף שנה אזחית - תזכורת למי שמי שעדיין לא הגיש..
לשנת 2022 אפשר כבר עכשיו להגיש, אבל רק ביולי יהיה אפשר לדעת כמה מגיע.
מידיעה או שאת מסתמכת על שנה שעברה?
כי שנה שעברה הביאו בפעימה אחת, ולפני זה היו מביאים בכמה.

הכל טוב !!

משתמש פעיל
אין דרך לדעת?
מתוך האתר של כל זכות:

קבלת מענק עבור שנת 2022​

• המענק משולם לחשבון הבנק של העובדים במספר תשלומים שווים:
    • בתביעה שתוגש עד 30.06.2023, המענק ישולם ב-4 תשלומים שווים בתאריכים: 15.07.2023, 15.10.2023, 15.12.2023 ו-15.02.2024.
    • בתביעה שתוגש עד 30.09.2023, המענק ישולם ב-3 תשלומים שווים בתאריכים: 15.10.2023, 15.12.2023 ו-15.02.2024.
    • בתביעה שתוגש עד 30.11.2023, המענק ישולם בשני תשלומים שווים בתאריכים: 15.12.2023 ו-15.02.2024.
    • בתביעה שתוגש עד סוף דצמבר 2023 המענק ישולם ב-15.02.2024.
  • אם המענק הוא בסכום של עד 870 ₪, הוא ישולם בתשלום אחד במועד התשלום הראשון שנקבע, בהתאם למועד הגשת התביעה.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עד הקורונה הביאו הכל בפעימות כמו שנכתב כאן
בשנה שאחרי הקורונה הגדילו את הסכום והביאו בפעם אחת כדי להקל על ה'נפגעים' מהקורונה
מה יהיה השנה? נחכה ונדע

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה