בקשה מס הכנסה שלילי

חיוששש

משתמש מקצוען
מתי פג התוקף של בקשת החזר מס?
בתוך שנה מאז שעזבתי את מקום העבודה.
או שנה מהרגע שהתחלתי לקבל מס הכנסה שלילי.

או שאולי יותר משנה באופן כללי?

אשמח אם מישהו התנסה או יודע יוכל לתת לי מידע.
תודה רבה

A052

משתמש סופר מקצוען
אין קשר גם בין מענק עבודה (לשעבר מס הכנסה שלילי) לבין בקשת החזר מס.
כמו"כ אין תוקף לבקשה.
בקשה למענק עבודה לשנה מסויימת, ניתן להגיש עד נובמבר של השנה לאחמ"כ. (ניתן גם אח"כ עם אישור מיוחד).
בקשה להחזר מס, ניתן להגיש עד לסיום 6 שנים אחרי השנה המבוקשת.

חיוששש

משתמש מקצוען
ראשית, תודה על המענה.
אולי אני כבר התבלבלתי בשמות
הם פשוט לקחו לי כסף כל חודש והמון..:)
איך אני יכולה כרגע לקבל את זה?
יש קריטריונים מסוימים?
זה נקרא שאני יכולה לקבל החזר כספי עד 6 שנים?

A052

משתמש סופר מקצוען
לקחו כסף? מס הכנסה?
אז אכן זו בקשה להחזר מס שניתן להגיש עד 6 שנים.

רק לפני זה תבדקו שאכן מגיע לכם החזר ולא שאולי אם תבקשו מהם, הם ייזכרו שאתם חייבים להם עוד...

999

משתמש מקצוען
בקשה למענק עבודה לשנה מסויימת, ניתן להגיש עד נובמבר של השנה לאחמ"כ. (ניתן גם אח"כ עם אישור מיוחד).
האם בגלל הוצאות הקורונה אין סיכוי שכעת יאשרו על מענק עבודה על שנים אחורה? או שאין קשר?

חיוששש

משתמש מקצוען
לקחו כסף? מס הכנסה?
אז אכן זו בקשה להחזר מס שניתן להגיש עד 6 שנים.

רק לפני זה תבדקו שאכן מגיע לכם החזר ולא שאולי אם תבקשו מהם, הם ייזכרו שאתם חייבים להם עוד...
כן גבו לי כל חודש כמה מאות שקלים.

תודה על המידע,
עזרתם לי מאוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה