מס הכנסה שלילי- כאשר המעסיק לא דיווח דוח 126

שעת חלון

משתמש רשום
על פי החישובים שבידי אני זכאית לקבל מס הכנסה שלילי.
עבדתי בשנת 2015 אצל 2 מעסיקים, אחד מהם לא שילם את המשכורות באופן מלא,
ובמשך 5 חודשים דיווח בתלוש נתונים חלקיים.
מסיבה זו, הוא אינו מוכן להוציא טופס 106 וכן לא הגיש טופס 126.

מה עלי לעשות כעת? להגיש בקשה לקבלת החזר מס הכנסה בכל מקרה?

וכיצד אוכל לאכוף אותו להגיש?

A052

משתמש סופר מקצוען
תביעה בבית הדין לעבודה.
ולגבי החזר מס הכנסה שלילי תגישו תביעה ואח"כ אם יגידו שחסר תנסו לשלוח להם את תלושי המשכורת עצמם. להפסיד בכל מקרה לא תפסידו כלום.

בסתר המדרגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צרי קשר עם מס הכנסה והם יבקשו ממך לשלוח תלושים, צילום ת"ז ולא זוכרת מה עוד
והם מסדרים את הענינים.
קרה לי פעמיים שחלק מהמעסיקים שלי לא הגישו וסידרתי את הענינים מול מס הכנסה והכל הסתדר על הצד הטוב ביותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה